Sapnis

hiperkeri
hiperkeri 20. septembris 2011 09:11

Man pēdējā laikā ir diezgan smieklīga nakts uzvedība:) vienu nakti man bija random sapņi,no kuriem vienu es atceros,ka sapņoju par sīko brāli,uz kuru biju ļoti dusmīga-tajā mirklī es pat to nedarīju sapnī,bet pamodos no tā,ka iesitu savam draugam pa muguru-tā diezgan stipri...es,protams,to nebiju domājusi darīt,ja būtu pie vesela saprāta..atvainojos,un viss kārtībā. bet nākošajā naktī redzēju baigo sapni,kurš man stāv atmiņā ļoti spēcīgi. man bija ritenis(kurš reālajā dzīvē man nav:D ),nebiju sajūsmā un atstāju kaut kur uz ielas. Loģiski-sapnī man to nozaga,taču pa ceļam cilvēki palīdzēja to zagli nogāzt no riteņa un tad es tiku pie tā riteņa-mazliet salocīta,bet es pat biju baigajā starā. un tad vēl,laikam tāpēc,ka draugs bija tieši nopircis jaunus basketbola apavus,sapnī es turēju rokās un aplūkoju zoles viņa izmēra kurpei:D Ko šie sviesti nozīmē??

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
riitasaule 21. septembris 2011 08:52

Man gan otrādi - ja redzu "sūdus", būs nepatikšanas :)

pearl 21. septembris 2011 08:37

Pēdējā laikā sapņoju maz. Bet bieži ir tā, ka redzu sapnī to, kas notiks. Un tiešām notiek! Ja redzu ,, sūdus,,-tad nākošā dienā man noteikti ir nauda. Smieklīgi, bet fakts! Tas piepildās vienmēr. Arī citi sapņi tuvākā laikā piepildās.Protams, ne jau visi. Laikam baigā intuīcija iedarbojas :)

hiperkeri 20. septembris 2011 20:05

:D domā? manā dienā gan ritenis nav paredzēts-esmu cilvēks,kurš neuztic nekāda veida riteņiem zem sevis. labāk kājām..

sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 09:59

dienas iespaidi:)

hiperkeri 20. septembris 2011 09:11

Man pēdējā laikā ir diezgan smieklīga nakts uzvedība:) vienu nakti man bija random sapņi,no kuriem vienu es atceros,ka sapņoju par sīko brāli,uz kuru biju ļoti dusmīga-tajā mirklī es pat to nedarīju sapnī,bet pamodos no tā,ka iesitu savam draugam pa muguru-tā diezgan stipri...es,protams,to nebiju domājusi darīt,ja būtu pie vesela saprāta..atvainojos,un viss kārtībā.
bet nākošajā naktī redzēju baigo sapni,kurš man stāv atmiņā ļoti spēcīgi. man bija ritenis(kurš reālajā dzīvē man nav:D ),nebiju sajūsmā un atstāju kaut kur uz ielas. Loģiski-sapnī man to nozaga,taču pa ceļam cilvēki palīdzēja to zagli nogāzt no riteņa un tad es tiku pie tā riteņa-mazliet salocīta,bet es pat biju baigajā starā. un tad vēl,laikam tāpēc,ka draugs bija tieši nopircis jaunus basketbola apavus,sapnī es turēju rokās un aplūkoju zoles viņa izmēra kurpei:D
Ko šie sviesti nozīmē??