Sāp olnīcas

liizaa
liizaa 5. februāris 2017 22:40

sveiki. Pirms 4-3menesiem man bija uz olnicas cista (5cm) daktere ieteica dzert pretapauglosanas zames yaz padzeru tās kādus 4menesus. Tad kas sakas menesreizes man vina nebeidzas kadas 15dienas. Daktere izrakstija stiprakas zales. Bet laba olnica sap tapat pa brizam ari kreisa, bet daktere neko neredz. Domaju varbut esmu stavokli veders palicis lielaks krutis sap bet no zalesm itka nevajadzetu ta but....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kitry 1. marts 2017 10:51

Es kad sāku dzert yaz tad arī pirmajā reizē bija ap divām nedēļām mēnešreizes. Sāpēja bieži olnīcas, vēlāk pat mocījos no krampjiem vēderā tā ka nonācu slimnīcā. Ārsti domāja ka esmu stāvoklī, vairākkārt taisīja testus, bet nekā.. Pārtraucu dzert yaz.

Labradora 7. februāris 2017 19:13 liizaa

Zinu teikt, ka man, dzerot Yaz, tieši pirmajā lietošanas mēnesī arī bija krietni ilgākas mēnešreizes- ja ne gluži asiņoja, tad smērējās. Pēc tam jau atkal cikls iegāja atpakaļ vecajās sliedēs.
Pēc laika gan nomainīju Yaz uz Yasminelle, jo šķita, ka no Yaz ir vairāk blakusparādību, bet nu tās jau kā kuram izpaužas.
Krūtis gan visu laiku bija tādas kā piebriedušas, viegli sāpīgas, bet nu tas normāli- kā ne kā, hormonu preperāti.
Veselību Tev!!

pece 6. februāris 2017 19:01

Līdzēt var tikai doks, ja neuzticies tam, pie kā ej, ej pie cita.

liizaa 5. februāris 2017 22:45

Rīt veikšu grūtniecības testu, bet nedomaju ka kautkam vajadzetu uzradities