Salauzta, saaposa sirds - cik banaali, vai ne?

Sauliite_24
Sauliite_24 25. maijs 2015 19:43

Sveikas, meitenes!

Nezinu pat kaa lai iesaak savu sakaamo, bet taa nu ir sanaacis, ka savos 28 gados esmu ar salauztu sirdi. Ar savu puisi veel aizvien esam kopaa, ciinamies par attieciibaam. Nesen mums bija 4gadu jubileja. 

Kaapeec tad salauzta sirds? Attieciibu saakumaa vins bija tas, kas mani miileeja vairaak, bet tagad taa esmu es, kas miil vairaak... Es juutu, ka vina juutas nav pilniibaa pazudusas, tacu es neesmu laimiiga, nejuutos kaa miileeta sieviete. Veelos ciniities, tacu rokas nolaizas, jo tik loti pietrukst miiluma no vina puses. Ko dariit? 

Nevaru vienkarsi pagriezties un aiziet, jo miilu, miilu no visas sirds. Varbuut paciiniities lidz 5 gadu jubilejai un tad, ja nekas neuzlabojas, sanemties un aiziet? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Mīļais Susuriņš 27. maijs 2015 17:44 Sauliite_24

Kādas bija kļūdas? Vai Tu viņam tās varētu piedot un aizmirst, ja viņš izdarītu to pašu, ko Tu viņam?

chika 27. maijs 2015 12:42

Vai tiešām tev ir jāiet un jālūdzas mīlestība?! Tu tak esi vairāk vērta! Cieni sevi un izdari izvēli - vēlies būt mīlēta vai vēlies visu laiku būt pazemota un lūgt mīlestību! Ja vēlies būs mīlēta ej savu ceļu,jo vairāk tas ir pieradums pie viņa un jūsu ikdienas rutīnas ! Ja vēlies lūgt mīlestību - tad tā turpini viņam izpatikt un ļaut sevi pazemot, jo ja viņš liek tev lūgties mīlestību, tad viņš nav Vīrietis ar lielo burtu, vnk viņam trūkst savas pašcieņas un lai to iegūtu viņam ir jāpazemo sieviete!
Jā - viedoklis skarbs, bet patiess!

mazaa raganina 27. maijs 2015 08:40 Sauliite_24

Kāda vainīgā. Pacel galvu un aizej.Parādi savu lepnumu, vīrietim nav vajadzīga sieviete,kurai nav pašcieņas.

Nikte 26. maijs 2015 22:37

Katrs jau dara kā grib,bet..tas teikums,ka vajag pacīnīties..Ar ko tu cīnīsies?Ar sevi?Ar viņu?Vai tev to vajag?Tā var visu dzīvi cīnīties..(emo)

Linduchy 26. maijs 2015 11:46

Kompromiss - pacīnies līdz jūsu 5. kopā būšanas jubilejai. Ja cilvēks tev blakus nemaina attieksmi, bet ar savu izturēšanos pazemo (morāli) tevi, tad saņemies un sāc jaunu dzīves ceļu...bez viņa ;)

Ciao 26. maijs 2015 11:21

un vēl, mēs katrs esam savas laimes kalēji, bet attiecības, kuras grib viens cilvēks, nav attiecības.. tam būtu jābūt pietiekami saprotamam, lai izdarītu savu gājienu.

Ciao 26. maijs 2015 11:18 Sauliite_24

Mnauprāt Tu esi pietiekami pieaugusi, lai saprastu, ka nav attiecībās uzvarētāji un zaudētaji.. Tev pašai ir jāizdara izvēle vai esi gatava pieļaut būt mīdīta ar kājām.. ko pašlaik viņš arī dara.. vai arī paceltu galvu pasakot visu acīs aiziet un meklēt laimi ar citu cilvēku, bet Tavā vietā izdarīt izvēli es nevaru un arī negribu.

Sauliite_24 26. maijs 2015 11:11 VIT@

Tad ko jūs man iesakat? Vienkārši aiziet, lai viņš uzvar? Lai es palieku tā vainīgā?

Linduchy 26. maijs 2015 07:22 VIT@

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y) uzrakstīji precīzi manas domas

Ciao 25. maijs 2015 23:20 Sauliite_24

man izklausās, ka čalis sprauž batonus ausīs.. parasti tādi tipi nespēj pielikt punktu un kā ņuņņas izstrādā plānu kā aiziet no attiecībām nepaliekot sliktajam... un sliktākais, ka viņš mēgina tagad Tevi padarīt par vainīgo.. fui!

Sauliite_24 25. maijs 2015 22:48 Catwoman

Viņš gan saka, ka tā nav atriebība, viņš vienkārši nespēj aizmirst (nezinu kā lai to nosauc) manas izdarītās kļūdas, tam vajadzīgs laiks utt.
Es vēlos viņam pierādīt sevi, savu vērtību, gribu lai viņš saprot, ka esmu vērta daudz vairāk nekā viņš man sniedz. Lai viņš nožēlo to, ko nodara man tagad.

Linduchy 25. maijs 2015 22:30

Ja vīrietis tagad tev grib atriebties par to, ka agrāk tu viņam nesniedzi pietiekami daudz mīlestības, piedod, bet nafig tādu vīrieti pie sāniem, kam uzvedība ir 5-gadnieka līmenī? :^)

Sauliite_24 25. maijs 2015 22:19 VIT@

Esmu to teikusi ne reizi vien Vit@, bet vins saka, ka ir vajadzigs laiks, vins ir viilies manii, jo agraak nespeeju dot to miilestiibu, ko vins gaidiija. Varbuut esmu to pelniijusi?

Ciao 25. maijs 2015 20:03

attiecības ir jāgrib abiem, citādi nekas nesanāks... ja man būtu situācija, kurā es nejustos mīlēta un vērtīga noteikti runātu un runātu tieši ne caur puķēm.