Sabiedrisko attiecību speciālists-Kur studēt?

luizems
luizems 10. marts 2014 20:06

Sveiki! Nu jau sāku nopietni apdomāt ,kur iet mācīties tālāk pēc 12.klases par SA speciālistu. Tādēļ vēršos pie jums ar lūgumu- iesakiet, jūsuprāt, labāko augstskolu ,kur varētu iet mācīties. Iespējam zināt arī plusus un mīnusus studējot konkrētajā augstskolā?
Es jau interesējos par dažādām augstskolām internetā un pie apkārtējiem cilvēkiem, taču vēlos uzzināt arī citus viedokļus.
Ja iespējams, pastāstiet vairāk par Turību vai Alberta koledžu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
luizems 11. marts 2014 15:28

Un meitenes ,varbūt kāda studē RSU ,palasot vairāk informāciju sapratu, ka laikam Alberta koledža nebūs priekš manis.

Rebeka 11. marts 2014 08:50 luizems

Nē, sapratu, ka tas mani neinteresē un ka nākotnē tieši SA speciālista amatā neredzu sevi. :)

luizems 10. marts 2014 21:04 Rebeka

Un Tu tagad turpini mācīties par SA speciālistu kau kur citur vai izvēlējies ko citu?

Rebeka 10. marts 2014 20:57

Es mācījos Alberta koležā, bet nedamācījos :D Viss jau itkā OK, vienīgi žurnālistikas skolotājs nosita visu vēlmi, sakot,ka tie kas neprot labi krieu valodu, var nenākt uz viņa lekcijām, jo no tādiem SA speciālistiem tāpat nebūs jēga... :D Nu vispār viņam taisnība. Nu mans mācību pamešanas iemesls gan nebija šis, bet pirms ej mācīties par SA , apdomā to...