Ritenis

DADZABITE
DADZABITE 10. augusts 2010 14:05

Meitenes, vai kada no Jums nav ritenu spechuks? Es velos nopirkt sev riteni, bet neko no viniem nesaprotu. Zinu, ka velos sieviskigu ar grozinu priekspuse ;). Ievacot informaciju no pazinam, interneta, esmu nedaudz apjukusi, jo briziem informacija ir pretruniga. Vai ta ir taisniba, ka letaku riteni par Ls 150 (t.i. uz atlaidem.Ieprieks maksajis ap Ls250) nav jegas pirkt, jo letie atri saluztot?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ArtursB 7. jūnijs 2018 19:34

Labus velosipēdus par draudzīgām cenām var atrast https://vienibasgatve.lv/ , iesaku ieskatīties.

mazaa raganina 17. augusts 2010 13:40

Paklau,pašā pirmajā lapā ir video padomi kā iegādāties velo.

mazaa raganina 17. augusts 2010 13:32

Reiz man arī bija superīgs zils Rock mashine velo,tikai dranķi nozaga un noteikti,ka iztirgoja tajā pašā ss.lv

sandija 17. augusts 2010 11:05

Paskatieties šīs dienas video, dāmas!
Tur ir forši holandiešu riteņi, stilīgi

sniedzins24 17. augusts 2010 11:03

es sestdien nopirku riteni elkora uz atlaidem pa 130, pagaidam ir ok, patik :)

pluume 12. augusts 2010 13:57

Es ļoti skaistu riteni pirku ZZK, kas ir Purvciemā.. par 250 ls, ar groziņu :) bija atlaides.

DADZABITE 10. augusts 2010 23:47

Aranza, man jau dikti patik tie koshie ritenisi. Jagaida tik lielas atlaides. Protams, painteresesos ari par vecajiem riteniem. Tie jau ari ar savu odzinu. Paldies Jums visam par ieteikumiem. :)

aranza 10. augusts 2010 23:18

viņa gan tagad ir Blaubuka ;)

aranza 10. augusts 2010 23:18

Laura Kosīte reklamē vienu veikalu (neatceros nosaukumu), kur ir nu ļoti sievišķīgi, stilīgi un forši riteņi.. Viņai draugos arī galerija ar šo riteņu parādi :) Cenas gan nezinu, bet gan jau ka dažādas :)

banderoso 10. augusts 2010 22:44

Domāju, ka ja negrasies trenēties, bet tikai pabraukāt ar riteni nevajag tērēt baigo naudu tam. Tomēr, ja gatavojies braukāt regulāri iesaku pameklēt labāku, jo tas atmaksāsies nākotnē. Kad pirku savējo skatījos, lai tam būtu viegls rāmis, jo jānesā uz 5 stāvu, izbraucu ar to pāris līkumus ap veikalu un iepatikās. Pirku arī ar lielu atlaidi vasaras beigās, kad sezona bija beigusies un + divu gadu garantija un apkope :) Braucu jau 5 gadu un nekas nav salūzis, tikai riepas nomainīju pret lisajām, lai varētu braukāt gar jūru.

DADZABITE 10. augusts 2010 22:05

Paldies. Bus vairak japainteresejas par vecajiem riteniem :) . Planoju braukt tik pa normaliem celiem, tad jau laikam noderes ari kads "omisu richuks" ;).

10. augusts 2010 19:20
10. augusts 2010 18:55

galvenais nepērc Maksimā vai Rimītī! Iepriekšējā cena 250Ls? tas ir normāli, tik nav ieteicams dragāt pa bruģi vai saknēm :)

Rebeka 10. augusts 2010 16:59

Tev obligāti vajag jaunu?? Mēs pagājušo gad nopirkām ss.lv (iespējams zagto, bet man jau vienalga) pa 35ls un ir OK!! Pilnīgi normāls, nekādas vainas un pec skata arī ir labs.

nebukadnecars 10. augusts 2010 15:08

Ja katru dienu neizbrauc, vai dodies pa labiem ceļiem, tīri vai pietiek ar to pašu "rimi" velo.
Nopietni velosipēdi maksā tiešām vairāk kā 250ls, arī izskata ziņā labāki.
Bet tagad jau modīgi ir senie. Varbūt kur tuvumā kāds "mētājās", pārpūt atsvaidzinot krāsu, pārliec sēdekli un uzliec groziņu...un tik uz priekšu.

DADZABITE 10. augusts 2010 14:05

Meitenes, vai kada no Jums nav ritenu spechuks? Es velos nopirkt sev riteni, bet neko no viniem nesaprotu. Zinu, ka velos sieviskigu ar grozinu priekspuse ;). Ievacot informaciju no pazinam, interneta, esmu nedaudz apjukusi, jo briziem informacija ir pretruniga. Vai ta ir taisniba, ka letaku riteni par Ls 150 (t.i. uz atlaidem.Ieprieks maksajis ap Ls250) nav jegas pirkt, jo letie atri saluztot?