Restorāns Jūrmalā

trace 20. janvāris 2013 13:58

Sveiciens visām! Šobrīt plānoju svinīgu pasākumu un šī pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir svētku pusdienas/vakariņas kādā Jūrmalas resotrānā, 11 cilvēku lielai grupiņai. Biju iedomājusies vakarinas organizēt restorānā Orizzonte vai Lighthouse, bet par Orizzonte, saklausījos sliktas atsauksmes. Hmmm...varbūt kāda no jums man varētu kaut ko ieteikt, vai padalīties pieredzē? Paldies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
loreta 22. janvāris 2013 21:49

to kaktusss

Nav nekādas vajadzības sabiezināt krāsas :)

kimbra 22. janvāris 2013 21:37

to loreta
Paldies par atbildi!!! Tikai vai patiesi vajadzēja tik neiecietīgi -"...Un ja tu būtu pacentusies kaut tik daudz lai ierakstītu vārdu uzvārdu google.com ,tev nebūtu jāuzdod šis jautājums.... " ???
Par cik Tu tik pārliecinoši runāji, tad arī pajautāju Tev, neviss googlei:)

Un vispār- pēc Tavas loģikas sanāk, ka forums vispār nav vajadzīgs, jo visu tak var "sagūglēt"!!!!

loreta 22. janvāris 2013 20:42

to kaktusss
Šo pavāri pazīstu pati personīgi un zinu cik lielu darbu viņa ir ieguldijusi,lai kļūtu par tiešām burvīgu šefpavāri. Viņa ir atzīta Latvia’s Best Cook 2009 , kā arī saņēmusi dažādus citus apbalvojumus un bijusi vairāku pavāru konkursu laureāte. Šis nav kārtējais "šova cepums".
Un ja tu būtu pacentusies kaut tik daudz lai ierakstītu vārdu uzvārdu google.com ,tev nebūtu jāuzdod šis jautājums. :)

trace 21. janvāris 2013 15:57

Jā, resorāns viesnīcā MaMa varētu būt viens no variantiem, ēdiena ziņā, bet vienīgais par ko šaubos ir atmosfēra. Nzinu vai tur būs tā jauki un svinīgi...bet paldies par ieteikumu!

kimbra 21. janvāris 2013 13:07

Loreta, tā pavāre ir "viena no LV labākajām", jo nule kā pabijusi šovā "Mūsdienu Latvijas garšas" vai arī kā citādi atzīta???

loreta 21. janvāris 2013 12:59

Sveika.
Varu ieteikt tiešām labu restorānu Jūrmalā- restorāns MaMa. Atmosfēra ļoti mierīga un jauka, sakopta vide un kas nemazāk svarīgi, tur strādā viena no labākajām šefpavārēm Latvijā Terēze Kondrate.

trace 20. janvāris 2013 13:58

Sveiciens visām!
Šobrīt plānoju svinīgu pasākumu un šī pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir svētku pusdienas/vakariņas kādā Jūrmalas resotrānā, 11 cilvēku lielai grupiņai. Biju iedomājusies vakarinas organizēt restorānā Orizzonte vai Lighthouse, bet par Orizzonte, saklausījos sliktas atsauksmes. Hmmm...varbūt kāda no jums man varētu kaut ko ieteikt, vai padalīties pieredzē? Paldies!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā