Relaksējies baudot lavandas aromāta burvību!

ivandas
ivandas 17. februāris 2011 10:15

Piedāvāju izmēģināt sildošo kakla spilventiņu ar lavandas aromātu. Tas palīdz atslābināties pēc garas darba dienas. Lietošana: pirms lietošanas aptuveni uz 2 min ieliek mikroviļņu krāsnī, siltu apliek ap kaklu un ērti iekārtojas dīvānā ar labu grāmatu rokās. Katru reizi uzsildot, spilvens jauki smaržo ar jaunu spēku. Aromāti: lavanda, eikalipts, citrona, jasmīna, kanēļa...pēc Jūsu izvēles!!! Sildošā kakla spilventiņa populārākais aromāts ir LAVANDA. Pastāstīšu, kā šis aromāts ietekmē TEVI: Garīgā iedarbība: palīdz depresijas, bezmiega, satraukuma, histērijas, baiļu un melanholijas gadījumā. Iespējams būtiskākā īpašība ir tās spēja atjaunot nelīdzsvarotu stāvokli (prāta un ķermeņa). Nostiprina imūnsistēmu, uzlabo sirds muskuļa darbību, samazina arteriālo asins spiedienu, regulē gremošanas trakta, žultspūšļa, aknu darbību, regulē menstruālo ciklu. Lavandai piemīt sāpēs mazinoša, nomierinoša iedarbība. Sāpes mazinošās, antiseptiskās un antibiotiskās īpašības dod iespēju lavandu izmantot kā efektīvu līdzekli pie saaukstēšanās un klepus. Lavanda lieliski atvieglo muskuļu sāpes, neatkarīgi no to cēloņa. SPILVENTIŅA IZMĒRI garums ~ 50cm cilindra diametrs ~ 7 cm svars ~ 1.5 kg Pieejamās krāsas: gaiši zils, oranžs, gaiši rozā, zaļš, tumši sarkans, tumši zils! Sīkāku info variet iegūt : http://www.draugiem.lv/ivandas

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ivandas 17. februāris 2011 10:15

Piedāvāju izmēģināt sildošo kakla spilventiņu ar lavandas aromātu. Tas palīdz atslābināties pēc garas darba dienas.
Lietošana: pirms lietošanas aptuveni uz 2 min ieliek mikroviļņu krāsnī, siltu apliek ap kaklu un ērti iekārtojas dīvānā ar labu grāmatu rokās.
Katru reizi uzsildot, spilvens jauki smaržo ar jaunu spēku.
Aromāti: lavanda, eikalipts, citrona, jasmīna, kanēļa...pēc Jūsu izvēles!!!

Sildošā kakla spilventiņa populārākais aromāts ir LAVANDA.
Pastāstīšu, kā šis aromāts ietekmē TEVI:
Garīgā iedarbība: palīdz depresijas, bezmiega, satraukuma, histērijas, baiļu un melanholijas gadījumā. Iespējams būtiskākā īpašība ir tās spēja atjaunot nelīdzsvarotu stāvokli (prāta un ķermeņa).

Nostiprina imūnsistēmu, uzlabo sirds muskuļa darbību, samazina arteriālo asins spiedienu, regulē gremošanas trakta, žultspūšļa, aknu darbību, regulē menstruālo ciklu. Lavandai piemīt sāpēs mazinoša, nomierinoša iedarbība. Sāpes mazinošās, antiseptiskās un antibiotiskās īpašības dod iespēju lavandu izmantot kā efektīvu līdzekli pie saaukstēšanās un klepus.
Lavanda lieliski atvieglo muskuļu sāpes, neatkarīgi no to cēloņa.
SPILVENTIŅA IZMĒRI
garums ~ 50cm
cilindra diametrs ~ 7 cm
svars ~ 1.5 kg
Pieejamās krāsas: gaiši zils, oranžs, gaiši rozā, zaļš, tumši sarkans, tumši zils!
Sīkāku info variet iegūt : http://www.draugiem.lv/ivandas

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā