Receptes no bietēm

Ivetta
Ivetta 18. septembris 2013 10:33

Padalamies ar savām mīļākajām vai vienkārši iecienītām receptēm no bietēm. 

Šogad daudz un raženu biešu saaugušu, tad gribas iedvesmoties. 

Tie var būt siltie ēdieni, salāti, burciņrecepte vai kas cits. Galvenais, ka tavās mājās iecienīts un garšīgs ēdiens :)

Jāsaka, ka mūsu mājās tradicionāli tā ir biešu zupa, šad tad vinegrets un kāda improvizācija salātiņiem, kur pievieno majonēzi.  Un arī marinētas bietes. Šogad mazliet arī rīvētā veidā iemarinēsim priekš aukstām zupām. Parasti kubiņos marinējam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 20. septembris 2013 11:17 Kerstyna

Izklausās labi (Y) Un produkti sastāv no tā, kas mājās atrodams :)

Kerstyna 20. septembris 2013 10:36

Man garšo siltie biešu salāti - Svaigu bieti ( būs jāgatavo ilgāk) vai vārītu , sarīvē, sarīvē lielu ābolu, paprāvu burkānu, sagriež palielu sīpolu, vēl ņem ķimenes, sautējamā pannā uzkarsētā eļļā saber visas sastāvdaļas un sautē. Kad nāk uz mīksto pusi, tad pieliek - sāli, cukuru, sinepes, etiķi pēc garšas, sautē kamēr mīkstas bietes, ja svaigās, vai kamēr burkāni mīksti. Ēd siltus, kopā ar sviestmaizi, garšo lieliski.

Cerīte 18. septembris 2013 11:27

Ziemā niekojos ar biešu ;cipsiem/tiesa ne tikai -tur aiziet ari kāļi,selerijas un burkāni/Saslaisē/plānās šķēlītēs/ apspricē ar eļļu/man patīk saulespuķu / pipari un sāls un cepepskrāsnī iekšā,tikai lai nesalīp.

Linduchy 18. septembris 2013 11:07

Man garšo bietes plānās šķēlēs (vieglā mērcītē - citrona sula, olīveļļa, medus, ķiploks, rozmarīns, pipari) saceptas cepeškrāsnī, klāt liekot kādu sieru (kazas, mozzarella, mascarpone, kas nu ir ledusskapī), zaļumiņi un ja ir vēl grauzdēta baltmaizīte - ņammmm :)