Rauga tabletes

Ivetta
Ivetta 1. decembris 2011 22:16

Lūdzu padalieties pieredzē ar raugu tablešu/vitamīnu lietošanu. Skatos, ka ir ļoti dažādi un salīdzinoši ļoti lēti. Bet vai ir tiešām efekts? Ādas un matu veselība uzlabojas? Vai no lētā gala var ko efektīvu gaidīt? Saprotu, ka jālieto 4-6 mēnešus, lai gūtu rezultātus. Negrias vilties, ja pēc tik ilga laika nekas dižs nemainītos. Kuru firmām vispār uzticaties no vitamīnu klāstiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
engeliitc 3. decembris 2011 16:49

Ja,par rauga tabletem piekritu,tiesam labas... :) Bet,ka jau te teica,tik tiesam vajag regulari dzert vinas :)..Kad es vinas dzeru,man sejina bija palikusi daudz tiraka,nemetas pumpinas,mati saka atrak augt :)...

monreala 3. decembris 2011 01:07

es dzēru 2 reizes dienā pa divām tabletēm.
man bija šīs:
http://www.pilsaptieka.lv/lv/products/alus_raugs_n130

musjka 2. decembris 2011 20:09

Rauga tabletes ir loti labas...bet jalieto tiesam regulari,nevis vienu dienu dzeru,tad 2 nedzeru,tad atceros atkal :D...

Ivetta 2. decembris 2011 17:34

monreala, saprotu, ka ļaunu ne, es vairāk par efektu domāju ;) Varbūt konkrēti kāds nosaukums bija neatceries? Skatījos internetā, ka viņu ir ļoti dažādu ar dažādiem vitamīnu vai citu vērtīgu vielu klātieni.

monreala 2. decembris 2011 16:24

es dzēru rauga tabletes, jo man metās lielas un sāpīgas pumpas, visādi augonīši un pat furunkuli. Esmu vienu bundžiņu izdzērusi un jāsaka,ka vairs nekas nemetas. Par matiem nevaru neko pateikt,jo sūdzību nebija, nagi varbūt stingrāki palikuši. Katrā ziņā šīs tabletes neko ļaunu nodarīt nevar.

Ivetta 2. decembris 2011 13:50

Paldies cerīt. Lūkošu, kas par piedāvājumiem ir manas puses aptiekās

Cerīte 2. decembris 2011 12:04

Reāli aptiekā atradu tikai alus rauga tabletes-100 gab maksā ap 2 Ls un jādzer līdz 6 pa dienu,bet labāk sākt ar 3 tabl. dienā/pa 1 -3 reizes/.

Ivetta 2. decembris 2011 10:32

Cerīte, kāds ir iepakopjums, cik vienā pakā ir tabletes? Meklēju info, bet meklējumos tikai diskusijās rodu šo pieminam. Gribas atrast sīkāku info.

rasas 2. decembris 2011 10:07

Cerite.. Kas tas par "zvēru"?

Cerīte 2. decembris 2011 09:24

Droši var pirkt Dermabionu-med . raugs + B grupas vit.

baibba 1. decembris 2011 23:14

Es lietoju dabisko siliciju-pirku drogas.biju apmierinata. bet agrak arii esmu lietojusi rauga tabletes,bet esmu no slinkam vitaminu lietotajam jo aizmirstu iedzert....

Ivetta 1. decembris 2011 22:16

Lūdzu padalieties pieredzē ar raugu tablešu/vitamīnu lietošanu. Skatos, ka ir ļoti dažādi un salīdzinoši ļoti lēti. Bet vai ir tiešām efekts? Ādas un matu veselība uzlabojas? Vai no lētā gala var ko efektīvu gaidīt? Saprotu, ka jālieto 4-6 mēnešus, lai gūtu rezultātus. Negrias vilties, ja pēc tik ilga laika nekas dižs nemainītos.
Kuru firmām vispār uzticaties no vitamīnu klāstiem?