Rauga sēne?

nav
nav 8. jūnijs 2011 17:19

Lieta tāda, ka nu jau gandrīz gadu man metas mistiskas pumpas/augoņi gan uz kājām, gan muguras. No sākuma domāju, ka tas ir dēļ ieaugušiem matiņiem, jo no sākuma tās ir maziņas, bet ar laiku paliek aizvien lielākas, sarkanākas.. paliek rētas, kājas nesmuki izskatās un sāp. Lietoju dezinfekcijas līdzekļus, domāju, ka palīdzēs, bet nekā. Kad biju pie ginekologa, man jautāja vai nemetas kaut kādi izsitumi vai pumpas, teicu, ka jā, nu, man izrakstīja hormonālās tabletes, lai nostabilizētu hormonu sistēmu, teica, ka arī augoņiem vajadzētu pazust. Dzeru jau trešo mēnesi, bet nekas nav mainījies. Tad nu sāku meklēt palīdzību. Nesen lasīju un arī draudzene ieteica padzert rauga sēni, kas attīra asinis un arī augoņiem vajadzētu pazust, bet cik lasīju, tad tas neesot labi aknām un uzpūšas vēders.. nesaprotu, ko darīt. Vai ir kāda cita iespēja likvidēt? Varbūt kāda ir lietojusi rauga sēni?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
uguntinja 8. jūnijs 2011 21:26

Labāk aizej pie ģimenes ārsta.Man ģimenes daktere teica,ka arī augoņi un pušumi slikti dzīst,,ja organismā trūkst B vitamīni.Man bija mieža grauds un tad daktere tā paskaidroja.

smukaa 8. jūnijs 2011 20:15

Raugu nekādā gadījuma nevajag dzert,jo tas vēl saasinās problēmu!
Domāju,ka vajag attīrīt organismu no toksīniem ar kādu Detox diētu;)

nav 8. jūnijs 2011 17:19

Lieta tāda, ka nu jau gandrīz gadu man metas mistiskas pumpas/augoņi gan uz kājām, gan muguras. No sākuma domāju, ka tas ir dēļ ieaugušiem matiņiem, jo no sākuma tās ir maziņas, bet ar laiku paliek aizvien lielākas, sarkanākas.. paliek rētas, kājas nesmuki izskatās un sāp. Lietoju dezinfekcijas līdzekļus, domāju, ka palīdzēs, bet nekā.
Kad biju pie ginekologa, man jautāja vai nemetas kaut kādi izsitumi vai pumpas, teicu, ka jā, nu, man izrakstīja hormonālās tabletes, lai nostabilizētu hormonu sistēmu, teica, ka arī augoņiem vajadzētu pazust. Dzeru jau trešo mēnesi, bet nekas nav mainījies.
Tad nu sāku meklēt palīdzību. Nesen lasīju un arī draudzene ieteica padzert rauga sēni, kas attīra asinis un arī augoņiem vajadzētu pazust, bet cik lasīju, tad tas neesot labi aknām un uzpūšas vēders.. nesaprotu, ko darīt. Vai ir kāda cita iespēja likvidēt? Varbūt kāda ir lietojusi rauga sēni?