Raudulība, garstāvokļa svārstības

kimbra
kimbra 12. marts 2012 15:54

Pēdējā laikā garastāvoklis svārstās kā traks- te varu dziedāt un dejot, pēc mirkļa jau raudāt un neko negribēt. Šausmīgs nogurums, neko negribas, viss kaitina, nekas nepatīk.... Un ja kāds jautā, kas noticis, nevaru atbildēt, jo NEKAS jau nav noticis. Tā ir organisma pēcziemas reakcija un pavasari vai kaut kā trūkums organismā????

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
magdalena 26. aprīlis 2012 21:59

Ieteiktu Nutrilite vitamīnus, bet ne uz savu galvu, vajag aiziet pie ārsta.

kimbra 20. marts 2012 22:22

Nja, ar vairogdziedzeri ir bijušas problēmas agrāk....

egregore 20. marts 2012 21:59

ja nav energijas un garastaavoklis krasi mainaas, var buut probleemas ar vairogdziedzeri, katraa zinaa tas nav izsleegts

alsu4 20. marts 2012 19:18

Varbūt tā ir depresija ...vai nu tu esi neapmierināta ar to dzīvi kādu tu dzīvo.......jo biji iedomājusies iet un dzīvot pa citu dzīves ceļu >...(trūkst naudas...trūkst uzmanības...trūkst laba seksa...trūst mīlestības.....)dzīve ir ka rutīna/?
Tas viss var ietekmēt mūsu garastāvokli....protams var būt arī daudz un dažādi iemesli šīm garastāvokļa svārstībām.........
Tapēc ir tomēr jāizprot iemeslis .....jāieklausās sava organismā jāieklausās sevī......un jāsaprot ko var lietas labā darīt ....

20. marts 2012 14:14

jutu lidzi taviem tuviniekiem :D

kimbra 20. marts 2012 13:38

Nja, laikam PMS pie vainas.... Es te tā sevi paanalizēju un sapratu, ka tiešām pirms mēnešreizēm man tā uznāk:D Baigais raudulis palieku :D

kresila 17. marts 2012 22:42

kaktusss,man tagad tas pats....kā ar to tikt galā, vēl nezinu......
varbūt, ka vitamīnus vajadzētu, bet kādus?

vikaa 17. marts 2012 20:17

man tā bieži ir pirms mēnešreizēm :D

pece 12. marts 2012 16:10

Grūtniecība?

Pilnmēness?

mazinjapeliite 12. marts 2012 15:57

varbut..grutnieciba?

kimbra 12. marts 2012 15:54

Pēdējā laikā garastāvoklis svārstās kā traks- te varu dziedāt un dejot, pēc mirkļa jau raudāt un neko negribēt. Šausmīgs nogurums, neko negribas, viss kaitina, nekas nepatīk.... Un ja kāds jautā, kas noticis, nevaru atbildēt, jo NEKAS jau nav noticis. Tā ir organisma pēcziemas reakcija un pavasari vai kaut kā trūkums organismā????