Pumpas uz ķermeņa

delfiins
delfiins 7. decembris 2011 11:26

Sveikas dāmas!Pirms došanās pie ārsta,vēlējos pakonsultēties.Uz ķermeņa jau pāris dienas uzmetušās pumpas.Salasījos visu ko par venēriskajām slimībām,tagad pat bail pie ārsta iet.Tās ir visur,izņemot uz sejas un intīmās zonas.Nezinu vai tiešām ticēt,ka šajā drēgnajā laikā tās būtu blusas..No sākuma tās ir baltas,kā pēc oda koduma,bet pēc tam kļūst mazas un sarkanas.Katrā ziņā niez jau pāris dienas NEŽĒLĪGI. Kā Jums šķiet?Vai tā varētu būt kāda alerģija? Jo man pašai ir vairāki varianti *Blusas *Veļas pulveris (ir draudzenēm gadījies) *Alerģija *Kāda venēriskā slimība (tiešām ceru,ka nē) *Kašķis Pumpas parādijās pēkšņi un pēc tam nežēlīgi sāka niezēt.Tā kā neesmu agrāk saskārusies ar šādu problēmu,ceru ka kāda man spēs palīdzēt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
delfiins 7. decembris 2011 11:26

Sveikas dāmas!Pirms došanās pie ārsta,vēlējos pakonsultēties.Uz ķermeņa jau pāris dienas uzmetušās pumpas.Salasījos visu ko par venēriskajām slimībām,tagad pat bail pie ārsta iet.Tās ir visur,izņemot uz sejas un intīmās zonas.Nezinu vai tiešām ticēt,ka šajā drēgnajā laikā tās būtu blusas..No sākuma tās ir baltas,kā pēc oda koduma,bet pēc tam kļūst mazas un sarkanas.Katrā ziņā niez jau pāris dienas NEŽĒLĪGI.
Kā Jums šķiet?Vai tā varētu būt kāda alerģija?
Jo man pašai ir vairāki varianti
*Blusas
*Veļas pulveris (ir draudzenēm gadījies)
*Alerģija
*Kāda venēriskā slimība (tiešām ceru,ka nē)
*Kašķis
Pumpas parādijās pēkšņi un pēc tam nežēlīgi sāka niezēt.Tā kā neesmu agrāk saskārusies ar šādu problēmu,ceru ka kāda man spēs palīdzēt.