Puisis un mīļākais

Alisha12320
Alisha12320 13. septembris 2021 18:29

Sveiki. 

Apzinos, ka ir muļķīga situācija. Taču pati nespēju rast risinājumu. Varbūt kāda varēs sniegt padomu.

Gada sākumā satikos ar puisi "A". Neskatoties uz visu, mums abiem bija ļoti spēcīga emocionālā saikne, kas parauga arī kaislē. Taču tas nebija ilgi, jo tai mirklī man nezināmu iemeslu dēļ, viņš pazuda un nevarēju atjaunot kontaktus, biju apjukusi un dusmīga, jo nezināju, kas notiek.

Pagāja laiks un satiku puisi "B". Attiecības aizsākās ļoti strauji, tā, ka pati nemanīju. Diez gan dīvaini viss šķita, ātri, kādā mirklī likās, ka pat nedaudz piespiesti. Pēc pāris mēnešiem viņš piedāvāja dzīvot kopā, taču es piedāvāju vēl nesteigties.

Šobrīdēja situācija ir tāda, ka nesen uzradās puisis "A" un izskaidroja savas pazušanas iemeslu, ko sapratu un pieņemu. Visai personigi. Viņš zin, ka esmu attiecībās un neuzstāj tās izjaukt. Taču katru reizi, kad satiekamies, 1-3x mēnesī, mēs abi saprotam, ka nemākam vienkārši draudzēties. Ka abiem tomēr ir spēcīgas jūtas vienam pret otru. Gluži kā magnēti pievelkas ne tikai seksuālā ziņā, bet arī emocionālā. Abi saprotam, ka tas īsti nav pareizi, bet arī grūti tam pretoties.

Problēmu, man šobrīd veido sirdsapziņa. Puisi "B" esmu iepazīstinājusi ar vecākiem un dažiem draugiem. Kā arī viņam ir nopietni nolūki attiecībā uz mani. Arī puisis "A" vēlas ar mani nopietnas attiecības, bet neuzstāj, jo zin šobrīd manu situāciju. Viņa nolūki arī ir skaisti. 

Un tagad par to visu esmu spēcīgi apjukusi. Kā būtu pareizi? Abi vēlas būt ar mani, taču es nespēju dalīt jūtas uz diviem. Ar vienu esmu attiecībās, bet raustos dzīvot kopā. Pie otra pievelk kā ar magnētu, bet moka sirdsapziņa.

Jūtos kā nokļuvusi pasakā, kur mani apvij patīkamas emocijas, taču šis mīlas trijstūris mani arī moka. 

Lūdzu, varbūt kāda man var ieteikt vai dot padomu? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā