Procedūras striju likvidācijai

capprice
capprice 9. novembris 2012 14:26

Sveikas! Zinu, tēmas par strijām ir ļoti daudz, bet tomēr ļoti maz tajās ir kāda arī padalījusies ar savu pieredzi par procedūrām. Saprotu, ka ir laicīgi jāsāk trennēties, pareizi un veselīgi ēst, lietot elastību piešķirošus krēmus utt. Varbūt arī kāda ir bijusi uz kādām procedūrām striju samazināšanai vai likvidēšanai? Varbūt tie paši krēmi ir kādi līdzējuši? Es ēdu veselīgi un sportoju regulāri 3reiz nedēļā un tomēr man viss dupsis ir vienās strijās. Kā arī strijas ne tikai augšstilbu iekšpusē, bet parādās vnk jau apkārt visai kājai un uz krūtīm. Man ir tikai 24 un arī bērnu gribētos pēc kāda laika. Bet tas nozīmē, ka tad ne tikai nevarēšu valkāt svārkus, bet arī būs jāzaudē vēl striju neskartais puncis? Lūdzu pastāstiet, aks ir palīdzējis un kas nē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
capprice 9. novembris 2012 15:19

Nezini īsti kurā salonā viņa gāja? :) Jo man tomēr līdz galam aizvien neticas, ka galīgi nav iespējams tikt vaļā. Rētas ta tomēr noņemt var, bet strijas ir pat ļoti tuvu tam.

inguce 9. novembris 2012 14:54

draudzene bija, lai likvidētu strijas no vēdera-ar lāzeri. Ilgs laiks pagājis, kopš radušās- bet rezultāts diezgan labs!! Krietni smukāks, gludāks vēders. Ir tās naudas vērts!

capprice 9. novembris 2012 14:26

Sveikas! Zinu, tēmas par strijām ir ļoti daudz, bet tomēr ļoti maz tajās ir kāda arī padalījusies ar savu pieredzi par procedūrām. Saprotu, ka ir laicīgi jāsāk trennēties, pareizi un veselīgi ēst, lietot elastību piešķirošus krēmus utt. Varbūt arī kāda ir bijusi uz kādām procedūrām striju samazināšanai vai likvidēšanai? Varbūt tie paši krēmi ir kādi līdzējuši?
Es ēdu veselīgi un sportoju regulāri 3reiz nedēļā un tomēr man viss dupsis ir vienās strijās. Kā arī strijas ne tikai augšstilbu iekšpusē, bet parādās vnk jau apkārt visai kājai un uz krūtīm. Man ir tikai 24 un arī bērnu gribētos pēc kāda laika. Bet tas nozīmē, ka tad ne tikai nevarēšu valkāt svārkus, bet arī būs jāzaudē vēl striju neskartais puncis?
Lūdzu pastāstiet, aks ir palīdzējis un kas nē.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā