problemas attiecibas

burtinsh
burtinsh 31. oktobris 2016 19:03

Sveiki!

Es ienācu sava drauga ģimenē, taču tur ir sieviete, kura kontrolē gan savu draugu, gan arī jau manu draugu! Pie visām situācijām viņa izrīko un es, protams, iebilstu par to visu! Daudz ir runāts un mans draugs arī noliedz, ka ietekmējas no viņas! rezultātā, ja es vēlos būt kopā ar savu draugu, man ir jāpieņem šī situācija, ka itkā tas viss ir normāli, ka vien otram izpalīdz utt! Taču man sāp, ka mans draugs izpilda viņas iegribas (visur aizved, nopērk nepieciešamo- viņiem tur savi rēķini) un es pat nedrīkstu piebilst. Viņi man saka, ka es pārspīlēju, bet grūti noskatīties, ka manu vīrieti izrīko! Iespējams, esmu greizsirdīga! Vairs jau nevaru iedomāties dzīvi bez sava vīrieša, bet nespēju rast risinājumu kā šo situāciju atrisināt! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 2. novembris 2016 16:39

Ļoti piekrītu Ofeelijai!
Man arī vīrs ved uz darbu un skolu gan brāļa sievu, gan brāļa dēlu (ir pa ceļam) .. nezinu histērijas netaisu... man tas neliekas nekas nenormāls un attiecību traumējošs.. gluži pretēji.. tā taču ir daļa no ģimenes. Ja man vajadzēs palīdzību vai manam vīram, arī viņi sniegs palīdzīgu roku... tāpēc savs egoisms un pārspīlējumi ir jāiemācās nolikt malā, tā vietā paraudzīties uz dzīvi plašāk.

burtinsh 2. novembris 2016 16:38

Paldies par padomiem! Ir labi, pakonsultējoties uzzināt arī citus viedokļus.

pece 2. novembris 2016 08:45 burtinsh

Pag!

Ja tu un tavs mīļotais cienīs jūsu attiecības un būsiet viens otram svarīgi, tad tā arī būs un nekādi ārēji spēki jūsu attiecības nespēs iedragāt!

Tai svievietei nav liegts prasīt visu ko tavam vīrietim, svarīgi (!) ir kā tavs (!) vīrietis uz to atreaģē un cik ļoti ļaujas un kāpēc ļaujas. Tavs vīrietis ir pieaudzis cilvēks un viņa "rokās"ir iespēja piekrist Tās sievietes iegribām vai nepiekrist!

Citiem vārdiem sakot - tev nav jāuztraucas par tās sievietes rīcību, bet gan tikai un vienīgi par sava vīrieša rīcību! Ja viņš ir lieta, ko katrs kurš vēlas var ņemt un likt kur patīk, ja viņš ļaujas izrīkoties ikvienam, tad viņam nav svarīgas jūsu attiecības, lai arī ko viņš saka vārdos!

Kaut kad es nesaprotu, kas tur slikts pa ceļam paķert uz darbu?

burtinsh 2. novembris 2016 07:51

Paldies par ieteikumiem! Jā, reizēm es gribu, lai mans vīrietis ir tikai man! Nevaru izturēt, ka citas zvana vēlos vakaros un prasa, lai ved uz darbu rītos! Manuprāt, tā sieviete arī neciena manas attiecības, ja tā dara???? Viņai vienalga, ka tik viņu kāds aizved uz darbu

ofelija 2. novembris 2016 02:24

Noteikti vieglaak buutu,ja juus ar draugu dziivotu atseviski!Ir taada tipa sievietes,kuras savu viirieti grib tikai sev blakus.Man liekaas ,ka saada tipa sieviete esi tu ,un tiesi taapeec tev kriit uz nerviem pilniigi visas sievietes,kuras izraada kaut vismazaako uzmaniibu tavam draugam,kur nu veel komandee,nodarbina utt.

Ciao 1. novembris 2016 17:30 burtinsh

ko nozīmē izmanto? Tādi ļoti skaļi vārdi....

burtinsh 31. oktobris 2016 22:06

Iespējams, tiešām esmu greizsirdīga! Tik reizem tad domāju, cik daudz tā sieviete grib, lai viņai izpalīdz vai arī viņa izmanto jau manu vīrieti

Ciao 31. oktobris 2016 21:22

Greizsirdība .. tiec vaļā no šīs īpašības. Ģimenē viens otram palīdz.

Linduchy 31. oktobris 2016 21:17 burtinsh

hmm, bet nav gadījumā tā, ka tu pārāk ieciklējies? Varbūt tu visu pārāk saasināti uztver? Nav jau nemaz tik slikti, ka ģimenē valda draudzīga gaisotne, ka visi ir gatavi viens otram izpalīdzēt tad, kad ir nepieciešams :^)

burtinsh 31. oktobris 2016 20:57

Draugu, viņa brāli un brāļa draudzeni vieno kopīgs bizness, taču viņa atļaujas vinju izkomandet pie jebkuras situacijaa! Es esmu vnk ienācēja ģimenē, kurai nan nekadu balss tiesību! Liekas diezgan sviestaini, bet tada lūk situācija!

Kerstyna 31. oktobris 2016 20:18

Nu - autorei vai nu pašai vai abiem jākravā koferi un atā. Tur nekāds cits atrisinājums nav iespējams. Nē nu varētu jau projām iet prom otrs drauks ar savu bargo kundzi :D

Kerstyna 31. oktobris 2016 20:17 pece

Nevajag tik skarbi - vienkārši - paplašinātā ģimene.
;)

pece 31. oktobris 2016 19:50 burtinsh

Pēc šitā miglainā apraksta neko tev nevar līdzēt.

Universālā pieeja, kas darbojas gandrīz vienmēr ir tev un draugam sākt savu, patstāvīgu dzīvi, savā dzīvesvietā (vai īrētā) - katrs savā mājā kungs un saimnieks.

burtinsh 31. oktobris 2016 19:38 pece

Jā, diemžēl, tā arī izskatās, ka daudzsievība! Esmu nonākusi pavisam dīvainā situācijā!

Linduchy 31. oktobris 2016 19:35 pece

ROFL

pece 31. oktobris 2016 19:25

Jums tur kas - daudzsievība?