Problema intimaja zona

duchh 13. decembris 2011 18:42

Sveikas meitenes.Nezinu vai seit ir bijusi sada diskusija..katra zina neatradu,tapec laicigi atvainojos,ja tada tomer ir bijusi. Man ir 18 gadi.Pirms pusgada piekeru piena seniti.Gaju pie arstiem,skaloju ur kumelisu uzlejumiem,dzeru dazadus vitaminus..neka! Pirms pussotras nedelas paradijas brungani izdalijumi.Nepieversu tiem uzmanibu,jo man bija jasakas menstruacijam.Menstruacijas kavejas nu jau 9 dienu,izdalijumu daudzums palielinajies un ir te glotains,te udenains.Pizvaniju arstei.Teica lai neuztraucos,sagaidu menesreizes un tad uzreiz pierakstos.Izlasiju kada foruma,ka vajagot ar pirkstinu izmazgat(cik nu tas pirkstins tur sniedzas).Izmeginaju..uz isu bridi paradijas minimala asinosana un tada,ka spiediena sajuta dzemde. Nezinu pat ko domat.Varbut kadai ir bijis lidzigi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
merkija 13. decembris 2011 21:12

Domāju, ka ārsts šeit būtu prioritāte.

duchh 13. decembris 2011 18:42

Sveikas meitenes.Nezinu vai seit ir bijusi sada diskusija..katra zina neatradu,tapec laicigi atvainojos,ja tada tomer ir bijusi.
Man ir 18 gadi.Pirms pusgada piekeru piena seniti.Gaju pie arstiem,skaloju ur kumelisu uzlejumiem,dzeru dazadus vitaminus..neka!
Pirms pussotras nedelas paradijas brungani izdalijumi.Nepieversu tiem uzmanibu,jo man bija jasakas menstruacijam.Menstruacijas kavejas nu jau 9 dienu,izdalijumu daudzums palielinajies un ir te glotains,te udenains.Pizvaniju arstei.Teica lai neuztraucos,sagaidu menesreizes un tad uzreiz pierakstos.Izlasiju kada foruma,ka vajagot ar pirkstinu izmazgat(cik nu tas pirkstins tur sniedzas).Izmeginaju..uz isu bridi paradijas minimala asinosana un tada,ka spiediena sajuta dzemde.
Nezinu pat ko domat.Varbut kadai ir bijis lidzigi?