Priecīgus!Laimīgu.

indijs
indijs 26. decembris 2010 17:15

Nevarēju neapsveikt! Pēdējā laikā liekas,ka uz 1nu LV vīrieti ir 3-4 sievietes.LV sapņu zeme.Labi,ka esmu te piedzimis.Un jūs šeit arī:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 16. februāris 2011 16:59

:D:D:D:D oh,happy day:D
ja jau tas viss,ko indijs saka,būtu tik vienkārši ar tām depresijām&stuff,tad jau Latvija būtu Iekārojamo vīriešu zeme:D:D

dille 16. februāris 2011 15:28

Varbūt pēc vispārējas statistikas datiem ir tādi rezultāti, Indij, bet pēc Latvijas statistikas datiem, varu droši apgalvot, ka līdz 40 gadiem puišu ir vairāk kā meiteņu, bet puiši biežāk iet bojā nelaimes gadījumos utt., tāpec salīdzinoši kopumā sieviešu ir vairāk, bet šis rādītājs ir tikai pēc 40 gadiem, apskati jaunākos statistikas datus!
Līdz pat 39 gadiem pēc statistikas datiem puišu ir vairāk kā meiteņu līdz šim vecumam.
Minētos faktus balstu uz Centrālās statistikas pārvaldes datu bāzes datiem uz 2010. gadu.
Un, Indij, dzīvē no pašiem puišiem esmu dzirdējusi, ka meiteņu daudz, bet visas "normālās" jau aizņemtas. Un gadās, ka vairāki puiši ir samīlējušies vienā meitenē, vai vairākas meitenes vienā puisī, bet iemīļotais vai iemīļotā mīl citu.. Un cik zinu LV ir ļoti daudz tādu puišu, kas vēl meklē savu otru pusīti un nav atraduši..

smukaa 30. decembris 2010 12:48

indijs - ko,lai veel?Lai zem loga nevis simti staaveetu,bet gan buutu blakus iistaa sieviete,tad arii depresijas,dzershanas u.c.probleemas atrisinaasies pashas no sevis;)

indijs 30. decembris 2010 12:45

Atradu apstiprinājumu http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-12045771

Tur kautko runā,ka latvietēm ir darbs viņas ir izglītotas ar augstākām izglītībām,bet trūkst vienīgi vīriešu.jo visi dzer,iekrituši depresijā,bez darba,un nav no kā izvēlēties.

Ps.atliek vien vienīgi izārstēt sev depresiju,atrast darbu,beigt dzert un zem maniem mājas logiem būs simtiem sieviešu,kuras savā starpā dalīs mani kurai tikšu:)

sandija 26. decembris 2010 17:16

Paldies!!!:)

Jā, vīriešiem laikam te IR paradīze:)

indijs 26. decembris 2010 17:15

Nevarēju neapsveikt!
Pēdējā laikā liekas,ka uz 1nu LV vīrieti ir 3-4 sievietes.LV sapņu zeme.Labi,ka esmu te piedzimis.Un jūs šeit arī:)