Pret enerģijas vampīru- ar kvarca kristālu?

19. marts 2012 16:36

Lūdzu kādam padomu- kā īsti cīnīties ar enerģijas vampīriem. Agrāk tādu problēmu nebija. Jau kādu gadu cīnos ar šo problēmu, kopš mainiju dzīves vietu un sāku dzīvot ar drauga mammu. Mamma ir enerģisks cilvēks-smaidīga un diezgan enerģiska ar labu veselību. Padzīvojām kopā mēnesi- un viņai sākās problēmas ar veselību, jo..viņa uzskata,ka vainīgs mans mazais dēliņš. Man dēlam ir 6 gadi un viņš ir ļoti,ļoti aktīvs... Viņai pēc kopā pavadītas kādas stundas ar manu dēliņu.. paliek slikti, vnk. slikta pašsajūta,paliek slikti ar sirdi, nav spēka,nav dzīvesprieka. Reiz izteicās,ka nu ir labi-viņai vairs nav slikti, viņa neslimo (nosmaidija,indīgi paskatijās uz mani) Nu man ir skaidrs,ka viņa ar kaut ko aizsargājas.Jo tagad problēmas ir sākušās man. Atnāku vakarā mājās- un 10 minūšu laikā- NENOKĀ..man paliek slikti, nav spēka, pēkšņi-slikts garastāvoklis, bērns izved no pacietības pāris sekundēs! Sāku domāt- kas noticis? Pieņemsim,ka mamma aizsargājas.Bērns enerģiju ņem no manis? Esmu ievērojusi- kā esmu kopā ar bērnu-man paliek slikti!(stress,nemiers, spēka zudums) un nenokā!!!!Kamēr esmu darbā- viss ir supper!Enerģija, labs garastāvoklis!Ar labām domām un vakara idejām nāku no darba...tiklīdz esmu mājās, tā viss sagriežas kājām gaisā!Es sajūtu neizturamu spēka zudumu, stresu, pat dzīves apnikumu...Kautkas nav kārtībā!!! vai tiešām bērns ir tas enerģijas vampīrs? Darbā arī ir viena kolēģe, kuras klātbūtnē momentā jūtos slikti. Sākas neizskaidrojams nemiers, ļoti grūti paskatīties acīs,(tās spēcīgi atgrūž) pāris reizes-pat sāk tirpt rokas....un sāpēt galva.Kā to izkaidrot? Jūtu,ka esmu pārāk uzņēmīga uz šādām lietām un steidzami vajadzīga kautkāda aizsardzība! Kādreiz nekam tādam neticēju... Draudzene ieteica-kvarca kristālu panēsāt... Varbūt vēl kāds var ko ieteikt? Kāda tantiņa?...Speciālists...?????...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
20. marts 2012 12:29

Un kur nu man problēma galvā?Ja man nākas klausīties tās muļķiības no drauga mammas?
man ir nevis problēmas..BET-neizpratne!!!Ļoti liela pietam!!!!

20. marts 2012 12:26

smukaa.....NEKAD...te neesmu par to runaajusi.....piedod...bet man ir sveša šī tēma....tāpēc jau vēlos dzirdēt citu domas...tas arī viss...es tiko ar to esmu saskārusies!!!!!
kalliope...tieši par to esmu domājusi! Un ar katru dienu vairāk to saprotu!!
Tas man ir pilnīgi svešš lauciņš...es ar to šobrīd iepazīstos....un cenšos izprast...JO..tas bojā attiecības ģimenē!Un ģimene man ir 1. vietā!!!

smukaa 20. marts 2012 12:03

saulite vai tev atrast tavus vecos jautājumus?;)
Un tad tu sapratīsi,ka nav nekādu vampīru,bet,ka problēma ir tevī!Precīzāk,tev galvā!;)

kalliope 20. marts 2012 11:16

nu ja tu meklē vampīrus, tad drīzāk tas vampīrs ir drauga mamma un slikti viņai pēc komunikācijas ar maz ir tāpēc, ka no bērna nedabon enerģiju, ko vajag, tāpēc ņem no tevis

20. marts 2012 10:14

Oi, oi, oi...
nu meitenes piedošanu...
lasu tagad pati...un saprotu,ka ātrumā uzrakstot- tiešām nezinātājs domā,ka esmu kautkāda nenormālā!
Nu nav jau tā... ne uz to pusi...
esmu no ļoti labas ģimenes, ar laimīgu un ļoti mīlošu bērniņu...kuram tiktiešām mīlestības netrūkst.
Tas,ka izteicos par to enerģiju....kā jau teicu-pati tādām lietām neticu (- neticēju?)
pamatā ir tas- ka ļoti daudz nākas par to apkārt dzīrdēt...un pats galvenais,ka tagad arī MĀJĀS!!!!!
drauga mamma, kuru pazīstu tikai gadu- mani ir nošokējusi ar šo faktu...
Viņa draudzīgi, forši pavada laiku kopā ar puiku...un pēc tam 2 dienas viņa nelien no istabas ārā...jo jūtas slikti...
Man jau viņa to nestāsta- to viņa stāsta draugam...
Ar draugu strīdējos...ka tas ir pilnīgs murgs un izdomājums...
un tas atkārtojas kādas pāris reizes mēnesī.Un mani tas beidz nost!
Tas,ka pati mājās pēdējā laikā jūtos šā vai tā...acīmredzot- tikai tāpēc,ka vaino manu bērniņu.
Jo man tas NAV pieļaujami!!!
Tāpēc jau vērsos ar jautājumu šeit- vai tas tā varētu būt?
Man liels prieks-par to,ka te nav tādu cilvēku-kas domātu tāpat-kā drauga mamma....
Jo bieži to klausoties-man tīri cilvēciski- rodas jautājums- vai bērns var ko tādu??????
Un acīmredzot- šis nu arī ir tas iemesls, kāpēc-pati sāku slikti justies!...jo man piebāž galvu- ar pilīgu murgu!
Un kā Sandija minēja- BĪSTAMI!
Vienīgo variantu šeit redzu- iet prom no drauga mammas- un dzīvot atsevišķi!
Runājot par enerģijām kā tādām- IR!!!!IR sliktās enerģijas un spēcīgās enerģijas...
Bet manā gadījumā- es pieļauju-ka sāku vnk. iespaidoties...kas ir ļoti, ļoti slikti..
Un pie tā es piestrādāšu- vnk.šaprotot ,ka tas tā nav 100%!!!!
Nu palasot šo te visu- man jāsaka- Paldies jums!...Tieši to jau laikam arī man bija jādzird no kāda,ka ..ja es sāku pavilkties līdzi uz ko tādu drauga mammai- tātad-es domāju nepareizi!!!!!!
Tāds īsts- "ATTOPIES!!!"... ar tavu bērniņu viss ir ok!!!!Un pati jūties slikti- jo vainots tiek bērniņš.
Ikdiena ir skaista- bet šie mirkļi- ko rada drauga mamma- sit visu pušu!!!!!
Tos pārmetumus- šeit vērā neņemu- jo patiešām esmu laba mamma :) Un arī pavadītais laiks kopā ar bērniņu ir ļoti kvalitatīvs.
Vnk. drauga mamma- ir pabojājusi dzīvi......

kalliope 19. marts 2012 23:05

ja bērns būtu 'vampīrs', tev jau kopš viņa dzimšanas būtu jābūt nelabi viņa tuvumā, ne?

Cerīte 19. marts 2012 19:25

Sandija.
Mani tracina tas ka vainu meklē bērnā.Bet varbūt ,ka vienkāršāk-tas ir pavasara nespēks un avitaminoze,darbā cilvēks vēl saņemas,bet mājās vienkārši ''šašļūk''.....

smukaa 19. marts 2012 18:45

Tā ir paranoja un steidzami tev pašai vajag palīdzību,jo par itkā enerģētiskajiem vampīriem arī iepriekš kaut ko rakstīji..Vaina nav jāmeklē citos;)

sandijasieviesuklubs 19. marts 2012 18:38

cerite

visādi var cilvēkiem pēkšņi likties. It īpaši.,ja kāds no malas kaut ko tādu pasaka, piemēram, Tev ir lāsts , jāiet ņemt nost,vai Tevi vajā enerģētiskais vampīrs. Parasti šādos gadījumos "kāds" ir pacenties

Cerīte 19. marts 2012 18:36

Pilnīgs vājprāta murgs-man gan vairāk izskatās ka ne Tu ne vīra māter ar to bērnu negrib ņemties.6 gadus viss bija labi un pēkšņi jūs kā tādas viduslaiku tumsoņas sākat meklēt cēloni savā bērnā.Murgs!Varbūt ka vienkārši par maz mīlestības?

sandijasieviesuklubs 19. marts 2012 17:58

Pamēģini 1,5 h dienā pavadīt tikai ar bērnu - mīlošā atmosfērā. Nevis gatavot ēst vai tīrīt māju, bet ekskluzīvi pavadot laiku kopā un mēģinot sekot viņam, darīt to, ko viņš grib. Būt mīlošai, piedodošai, priecāties par bērnu, aprunāties, sekot viņa gribai. redzēsi brīnumus

sandijasieviesuklubs 19. marts 2012 17:56

Man liekas diezgan bīstami sākt ticēt, ka bērnā ir vaina...
Tas nav labi. Jo bērns to jūt, tikai nekā nevar izskaidrot - var viņā iedzīt kaut kādus iracionālus kompleksus par to,ka viņš ir pie kaut kā vainīgs (bet pie kā?).

Ticēšana visādiem vampīriem ir tomēr iracionālas bailes no dzīves,bezpalīdzība, ka pats var kaut ko ietekmēt, domāšana , ka ļaunums ir tur ārā, pat bērnā. Tā ir atbildības neuzņemšanās par savu dzīvi.

Bīstami!

19. marts 2012 16:50
19. marts 2012 16:36

Lūdzu kādam padomu- kā īsti cīnīties ar enerģijas vampīriem.
Agrāk tādu problēmu nebija.
Jau kādu gadu cīnos ar šo problēmu, kopš mainiju dzīves vietu un sāku dzīvot ar drauga mammu.
Mamma ir enerģisks cilvēks-smaidīga un diezgan enerģiska ar labu veselību.
Padzīvojām kopā mēnesi- un viņai sākās problēmas ar veselību, jo..viņa uzskata,ka vainīgs mans mazais dēliņš.
Man dēlam ir 6 gadi un viņš ir ļoti,ļoti aktīvs...
Viņai pēc kopā pavadītas kādas stundas ar manu dēliņu.. paliek slikti, vnk. slikta pašsajūta,paliek slikti ar sirdi, nav spēka,nav dzīvesprieka.
Reiz izteicās,ka nu ir labi-viņai vairs nav slikti, viņa neslimo (nosmaidija,indīgi paskatijās uz mani) Nu man ir skaidrs,ka viņa ar kaut ko aizsargājas.Jo tagad problēmas ir sākušās man.
Atnāku vakarā mājās- un 10 minūšu laikā- NENOKĀ..man paliek slikti, nav spēka, pēkšņi-slikts garastāvoklis, bērns izved no pacietības pāris sekundēs! Sāku domāt- kas noticis?
Pieņemsim,ka mamma aizsargājas.Bērns enerģiju ņem no manis? Esmu ievērojusi- kā esmu kopā ar bērnu-man paliek slikti!(stress,nemiers, spēka zudums) un nenokā!!!!Kamēr esmu darbā- viss ir supper!Enerģija, labs garastāvoklis!Ar labām domām un vakara idejām nāku no darba...tiklīdz esmu mājās, tā viss sagriežas kājām gaisā!Es sajūtu neizturamu spēka zudumu, stresu, pat dzīves apnikumu...Kautkas nav kārtībā!!!
vai tiešām bērns ir tas enerģijas vampīrs?
Darbā arī ir viena kolēģe, kuras klātbūtnē momentā jūtos slikti. Sākas neizskaidrojams nemiers, ļoti grūti paskatīties acīs,(tās spēcīgi atgrūž) pāris reizes-pat sāk tirpt rokas....un sāpēt galva.Kā to izkaidrot?
Jūtu,ka esmu pārāk uzņēmīga uz šādām lietām un steidzami vajadzīga kautkāda aizsardzība!
Kādreiz nekam tādam neticēju...
Draudzene ieteica-kvarca kristālu panēsāt...
Varbūt vēl kāds var ko ieteikt?
Kāda tantiņa?...Speciālists...?????...