Precos ar svešinieku

vecsprofils 20. marts 2015 23:41

Nu tad apspriežam, ja kāda skatās! ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 27. marts 2015 16:48

Nu, kā jums 3. epizode? Man vienai liekas diezgan negodīgi, ka diviem pāriem tiek Barselona un Parīze, bet Ulvim ar Zani kaimiņuTallina un Helsinki?
No šiem trim pāriem šķiet, ka varētu noturēties tas pēdējais - Zaiga un Raimonds. Pirmais pāris Zanda un Uģis man patīk visvairāk, bet žēl, ka Zandai tomēr nav tā klikšķa pacīnīties, uzreiz uzsver, ka draudzība, draudzība un nekas vairāk.
Bet viskaitinošākais tomēr izrādās Misters Trenažieris (:D). Nu naturāls Dorians Grejs - narciss. Ļoti netaktiski visu laiku uzsvērt, ka redz Zane mākslinieciska (neko tik māksliniecisku arī nesaskatīju, ikdienišķi ģērbusies jauniete), neatbilst viņa tipam utt. Da vēl Delfu rakstā tik nesmuki par to jaku izteicās. Inteliģences nekādas, tāds pāvs vien ir.

Cerīte 23. marts 2015 13:07 Shalako

Labs-dārzeņēdaja un trenažieris:D

Cerīte 23. marts 2015 13:06 Ema

Viens -tas jau ir daudz,pie tāda eksperimenta.

Emmy 21. marts 2015 10:09

Stulbi ir tas, ka jau tagad ir zināms, ka tikai viens pāris ir palicis kopā. :X

mazaa raganina 21. marts 2015 09:59

Nezinu kā pareizāk izteikties, bet ,ja no laulībām taisa šovu,tad man tas nav pieņemami.Raidījumu neskatos.

vecsprofils 21. marts 2015 09:36

a no pāriem man šķiet tiešām saskanīgi visi, it sevišķi pirmais un pēdējais pāris. Dārzeņēdāja un trenažieris nedaudz liekas katrs par lepnu, varbūt pat...iedomīgu, lai stātos attiecībās un zināmā mērā upurētu savu kārtību un dienas ritmu, it sevišķi puisis. Pēdējais pāris tik tiešām ārēji nu ļoti līdzīgs, visu laiku gaidīju, kad kāds no viņiem pamanīs to, ka piemeklēts tiesām vizuāli līdzīgs... viena tante šķiet to piefiksēja arī kāzās, salīdzinot degunus. Bet pirmais pāris patīk visvairāk, žēl, ja beigās nesanāks. Man pat dzīvē paziņu pāris (precējušies) nu ļoti līdzīgi (gan ārēji, gan, cik redzams, arī iekšēji) šim un dzīvo saskanīgi.

vecsprofils 21. marts 2015 09:29 Nikte

Tā jau ir, teātris vien ir. Nesaprotu, ko tā jāpozicionē un maldinoši, sensacionāli jāpasniedz to visu, ka īstas "kāzas", "kāzas", nu nav nekādas kāzas, ja nav laulības apliecības un punkts ;) Tādi paši aktieri un atrises kā filmās, kuri precās un šķirās pa vairākām reizēm.

Nikte 21. marts 2015 09:08 Shalako

Izrādās,ka nemaz tik oficiāli viņi neprecas..:X

vecsprofils 20. marts 2015 23:43

P.S. Ārzemēs dzīvojošiem uzlikts autortiesību ierobežojums, ja netiekat klāt, dodiet ziņu.