pozitīvs grūtniecības teare?

pszczolka
pszczolka 8. decembris 2018 20:44

Sveiki!man nedod mieru nesen taisītais grūtniecības tests .nesaprotu vai šo blaāvo svītru var uzskatīt kā pozitīvu atbildi ?pēdējo reižu pirmā diena bija 13 novembrī un mans cikls ir 30 dienas .testu taisīju 1.5 nedēļu pirms reizēm vēl kavēšAnàs nav.bet man ir ļoti jutīgas krūtis jau vairāk neka 2 nedelas pluss jostasvieta ir jutīga it kā Sap itka ne.ķermena temperatura ir paaugstināta 37.2 37.4 36.9 37.00 

vai ir varbūtība ka shie simptomi var nozīmet ka gaidāms mazs brīnums ?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 9. decembris 2018 14:28

Šis tests nerāda pozitīvu rezultātu. Ja cikls ir stabils, 30 dienas, tad taisīt testu 1,5 nedēļas pirms potenciālajām mēnešreizēm ir stulbi, jo ovulācija notiek 14 dienas pirms mēnešreizēm. Tas nozīmē ka apaugļošanās notiet sākot no dienas kad notiek ovulācija.

Jostasvietai nav nekāda sakara ar grūtniecību, ja krūšu jutīgumu var norakstīt uz potenciālo grūtniecību vai ovulāciju vai tuvojošajām mēnešreizēm, tad jostas apvidū nekas tāds nenotiek!

Testu ir jēgas taisīt ne ātrāk kā mr potenciālās sākšanās dienā. Ja nu dikti nav miera, ej uz jebkuru laboratoriju un uztaisi analīzes uz HCG - būs pilnīgi skaidrs ir vai nav grūtniecības.

pszczolka 9. decembris 2018 13:29 Linduchy

uztaisiju vakar tada pati situacija.nesaprotami .bet nu vel 3 dienas atlikušas lidz reizem tadel izlemu gaidīt un tad jau viss bus zinams

Linduchy 9. decembris 2018 10:40

Uztaisi vēl vienu testu