Pola Brega metode

chika
chika 6. maijs 2014 20:34

Sveikas Dāmas! 

Šobrīd ļoti intensīvi esmu sākusi interesēties par P.Brega metodi ar badošanos. Līdz grāmatas lasīšanai gan vēl neesmu tikusi - grāmata saucās Badošanās brīnums! Šobrīd gribas noskaidrot vai kāda dzīvo pēc šīs metodes un kā tas ir. Vnk šobrīd dzīvē ir parādījušās dažas slimības ko var ārstēt sākot dzīvot pilnvērtīgi, veselīgi un ar prieku. Līdz šim ir pievērtas acis uz lielo gaļas ēšanu gan drīz katru dienu, esmu sapratusi, ka tas tomēr nomāc labo garastāvokli - pēc gaļas ēšanas vienmēr jūtamies kā pārbāzti un piesieti pie zemes, un negribas ar vairs kustēties - lielais slinkums visu pārņem. Pagaidām nav nekādas problēmas ar lieko svaru utt. 

Kurai nu ir  - tad padalieties ar pieredzi par šādām metodēm?? Vēlams nevis mēnesi, bet jau tādas kas gadiem tā dzīvo - pilnvērtīgu dzīvi. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sikaa45 8. maijs 2014 11:03
chika 7. maijs 2014 19:40

Nu pagaidām badoties netaisos, vnk lasu visādu informāciju. Jā uzgāju arī svaigēšanu - un tā mani daudz vairāk uzrunāja par to badošanos.

Emmy 7. maijs 2014 08:21

Un visu mūžu grasies badoties?
Vajag vienkārši sakārtot organismu, ēšanas paradumus... sabalansēt to ko ēd...saskaņot pārtikas produktus... ja ēd galu, tad tikai ar dārzeņiem..utt.
Es jau kādu laiku neēdu gaļu, Tevis minēto iemeslu dēļ...organisms ir pieradis pie viegli sagremojamas pārtikas, vielām, gala ir kā šoks...
Iesaku labāk izlasīt Svaigās Enerģijas Bībeli. - Vislabākais no svaigēšanas un dalītā uztura.

Nikte 6. maijs 2014 21:36

Badojoties dzīvot pilnvērtīgu dzīvi? ROFL