Pirmās kāzas pēc 40!!!

Kerstyna
Kerstyna 14. decembris 2014 13:03

Pēc kāzukatalogiem spriežot - pēc 40 neprecās...

Esmu drusku samulsusi ...

Jo parasti neko daudz neiespringstu par tādām lietām kā apģērbs. 

Bet laulības noslēgšana ir pavisam nopietna lieta. Svārstos starp kleitu un kostīmu, par krāsu nav ne jausmas.

Traks var palikt!

Idejas? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 28. maijs 2015 08:07 hiperkeri

Paldies par tik hiperkerisku uzmundrinājumu :)

hiperkeri 28. maijs 2015 08:04

1)Es Tevi apsveicu!!!
2)nav taisnība,ka neprecas,Tu vienkārši nekoncentrējies uz to tautu.No bijušās kolēģes lauku apriņķī draugiem .lv bija salikta skaistumskaistā galerija,kur jaunais pāris bija krietni pāri 50. un skaisti,eleganti-nu,kā jaunībsdienās:):D
3)Kleita ar 3/4 piedurknīti un beidzas tulīt zem ceļa-zīmuļtipa- piestāv gandrīz jebkuram:) Tevis izvēlētie varianti velk uz to:) Prieks:):) Tā ir ļoti laba gaume (pēc maniem parametriem:D:D)
4)Man ar jau IRIRIR KLEITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tiesa,līdz kāzām..vēl gads:D:D tas arī bija tas,ko es laikam visvairāk vēlējos-galvenais,lai ir kleita:D:D

vecsprofils 27. maijs 2015 23:29

Cik jauki un mīļi! (inlove)

Linduchy 27. maijs 2015 20:10 Kerstyna

Forši :) (Y)

Kerstyna 27. maijs 2015 19:44

Esmu izgājusi finiša taisnē :D Vēl pusotrs mēnesis brīvas sievietes kāŗtā .
Jā, kleitu man šuj mamma, jo NEKO piemērotu sev es atrast nevarēju....

Ciao 15. decembris 2014 14:12 Kerstyna

kolosāli, noteikti stāsti!!! Man tā gribās precēties atkal :D

Linduchy 15. decembris 2014 11:49 Kerstyna

Re, cik reizēm noderīgs var būt SK ;) (Y)

Linduchy 15. decembris 2014 11:48 Nymph

Vai ne? Es ieraudzīju un iemīlējos tajā (inlove)

Kerstyna 15. decembris 2014 11:44

Paldies, meitenes. Jūs patiešām esat foršas, es noteikti ielikšu kādu bildi ar galarezultātu.
No Catwoman galerijas, man arī iepatikās 5. kleita un arī 7. .
Ja vakar cietu no ideju trūkuma, tad šodien tās jau ir izvēles grūtības :D Labi, ka laika ir pietiekami visu apsmadzeņot.Un ir labi, ka ir , kam pajautāt :)

Nymph 15. decembris 2014 11:37 Catwoman

Marchesa kleitiņa (5.bilde) ir TIIIIK skaista!!! (inlove)

Linduchy 15. decembris 2014 11:30 Kerstyna

Pievienojos sveicējām!
Kāzu dienai tomēr vairāk piestāv kleitas - garas vai īsas, gaišās krāsas, protams, mežģīnes ir kaut kas glauns un tieši kāzu dienai piemērots. Kostīmu tu arī pēc tam vari nopirkt :)
Lai izdodas atrast SAVU ĪSTO kleitas modeli un krāsu!

Kerstyna 15. decembris 2014 10:41

Pāldies... par info.
Paldies par jaukiem vārdiem :)

Nymph 15. decembris 2014 10:24

Mani vissirsnīgākie apsveikumi ar gaidāmo skaisto notikumu! :)

Domāju, ka gaiši toņi, mežģīnes, kvalitatīvi svinību tērpam piemēroti audumi - tas viss piedienās jebkuram vecumam tik skaistā dienā kā kāzu diena! :) Es noteikti izvēlētos kleitu. Varbūt pat garu, bet ja nē, tik un tā padomātu par to, lai tā izskatās pietiekami grezna.

Piemēram - šajā linkā pirmā: http://bridesmsses.com/bridesmaid-mother-of-bride-dress/
http://www.discount-formal-dresses.com/buy-dresses-online-images-of-mother-of-the-bride-dresses/mother-of-the-bride-dresses-1/
http://www.stylishtrendy.com/wp-content/uploads/2011/11/mother-of-bride-dresses-2012_7.jpg
http://hdwallpaperinfo.l300.bizcn.com/picview.php?title=gold+mother+of+the+bride+dresses&photo=http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1607957297_2/Modern-New-Jewel-Neckline-2014-Hot-Sale-Design-Long-Sleeve-Appliques-Lace-Gold-mother-of-the.jpg

Cerīte 15. decembris 2014 09:34 Kerstyna

(hug)(party)Apsveicu!!!!Teikšu gaužām konservatīvi-galvenais lai Tu būtu laimīga un apmierināta ar sevi.

Kerstyna 14. decembris 2014 21:56

Nu, kad ieņemšu audumu veikalus , tad pārbaudīšu, kā drapējās.
Man jau galva tagad iet riņķī :)

Ciao 14. decembris 2014 21:12 Kerstyna

hmm, var noteikti, bet vai būs tas efekts..tad jābūt kam ļoti abstraktam, nevis tiešam.. man tā liekas (bet neesmu pārliecināta)

Kerstyna 14. decembris 2014 20:52 VIT@

Žakarda zīda kleitas man ir bijušas arī agrāk. Tāda auduma struktūra man patiktu, bet vai varēs dabūt plūstošu drapējumu...?

Ciao 14. decembris 2014 20:40

Iedvesmojoties no 50 to gadu modes, man ļoti patīk kā izskatās tās fifīgās mazās cepurītes ar tīkliņu, kas manuprāt ir daudz fifīgāk kā plīvuris. Un krāsas neskatīt, jo tās protams ir jāiedomājas gaišas.. gaišajai kleitai , kas būtu šūta no biezā zīda, noteikti prasītos elegances papildinājumam zīda šīfona mētelīti ar vai bez izšuvuma tas jau laikam gaumes jautājums.. omg varētu precēties otreiz :D

Ciao 14. decembris 2014 20:20 Kerstyna

Man ļoti patīk Tava izvēle. Trikotāžu nē lūdzu ne trikotāžu. Zīdu vai ja Tev plānots vēsā periodā tad noteikti žakards, ko esi minējusi būs ļoti, ļoti forši (Y) Jāpmaklē piemēri...

Kerstyna 14. decembris 2014 18:43 Nikte

Tā ir par greznu manai izpratnei :)
Apmēram man ir skaidrs jau - tā būs šampanieša toņa zīda trikotāžas kleita līdz celim ar mīkstu drapējumu priekšplānā, kādu, vēl nezinu, šūšu pie šuvējas. Iespējams, ka dārgākais pirkums būs - kurpes :$
Labi, ka ir, kas iedrošina. paldies :)

Nikte 14. decembris 2014 17:23 Kerstyna

Protams arī jāskatās,cik ir budžets,ko vari atļauties tērēt kleitai,un tad jau vieglāk,skaties tikai savā cenu amplitūdā..;)
Es varbūt gribētu šādu,bet..cena ;(

Nikte 14. decembris 2014 17:17 Shalako

Ideāla kleita (Y)

Kerstyna 14. decembris 2014 16:56 VIT@

Paldies!(F)

Ciao 14. decembris 2014 16:19

Pirmkārt apsveicu ar skaisto notikumu.
Un ķeroties vērsim pie ragiem - noteikti viena no skaistākajām krāsām (jo snieg balts vienkārši nav modē) ir šampanietis, vai zeltainais krems. Spriežot, ka esi tumšamte, šīs krāsas Tev jo īpaši izcels, Būtībā piestāvēs visām matu krāsām. Manā skatījumā, ja man būtu lemts domāt, es sliektos domāt par tematiskām kazām, kaut vai tikai ja tās ir vakariņas pēc skaistās ceremonijas. Ļoti populāri tagad ir ieiet gadalaiku tēmā! Un attiecīgi arī pieskaņojot tam visam kleitu (kaut gan man liekas kostīms būs simt reiz efektīvāks un arī pēc tam noderīgāks). :) Nu tā īsumā.

Kerstyna 14. decembris 2014 13:48

O! paldies!
Nu ir vismaz kaut kāda ievirze vēlamajā virzienā. .

Paldies Nikte :)

1 2