pirmais cīņā ar celulītu un visu lieko

kristinez
kristinez 29. augusts 2012 10:45

Latvijā ir ļoti daudz sieviešu, kas cīnās ar celulītu, "riepiņu" un nogurušām kājām. Gribēju vienkārši, lai jūs zinat, ka beidzot arī Latvijā (Rīgā) ir ļoti plaša koriģējošās veļas izvēle veikalā "Skaista figūra", E.Birznieka-Upīša ielā 18a (ieeja no Visvalža ielas). Vairs nevajadzēs berzties katru dienu 20 min ar linu dvieli, ir iespēja zem drēbēm uzvilkt veļu, kas masēs visu dienu, kamēr darat savus darbus. Piedāvājumā koriģējošās biksītes, šortiņi, jostas, krekliņi, bodiji, veļa ar sadalīto kompresiju un mikromasāžas iedarbību, kā arī slaidinoši peldkostīmi un koriģējoši krekli vīriešiem (paslēpj vēderu un palīdz sāpošai mugurai Droši nāciet, samērīsimies un atradīsim labāko tieši Jums! Jauku dienu, dāmas! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kimbra 19. septembris 2012 11:51

Uzskatu, ka liekais jālikvidē, nevis jāslēpj!
Šopavasar izmēģināju vakummasāžu ar "čudabanciņām"- ideāli :) Nekāda celulīta, nekādas ļenganības ciskās un pāris cm nost!!! Veicu mēneša garumā- sākumā katru dienu (apmēram pirmo nedēļu), tad ik pārdienas, katru trešo dienu- kā sanāca! Slīdāmībai izmantoju parasto olīveļļu (to pašu, ko virtuvē)!!!!
Te par tām banciņām- http://www.sieviesuklubs.lv/skaistums/skaistumkopsana/mana-pieredze-ar-silikona-bankamm/

atir 19. septembris 2012 11:36

Protams laba lieta ir slēpt lieko kas mums sevī nepatīk, bet neaizmirsīsim ka jāārstē tas ar tā kā būtu. Varu ieteikt labu pret celulīta eļļu ko lietoju pati un pagatavoju ar pati. Tālab zinu ka nekas slikts šajā eļļā nav jo gatavota no dabīgām eļļām .
Sastāvs:
25ml naktssveces eļļa
25ml jojobas eļļa
10 pilieni citronzāles ēteriskās eļļas
8 pilieni rozmarīna ēteriskās eļļas
15 pilieni cipreses ēteriskās eļļas
Pagatavošanu kā arī citas patiesi labas receptes var apskatīties www.aromterapija.lv mājas lapā. Iesaku ,nenožēlosiet.

kristinez 29. augusts 2012 10:45

Latvijā ir ļoti daudz sieviešu, kas cīnās ar celulītu, "riepiņu" un nogurušām kājām. Gribēju vienkārši, lai jūs zinat, ka beidzot arī Latvijā (Rīgā) ir ļoti plaša koriģējošās veļas izvēle veikalā "Skaista figūra", E.Birznieka-Upīša ielā 18a (ieeja no Visvalža ielas). Vairs nevajadzēs berzties katru dienu 20 min ar linu dvieli, ir iespēja zem drēbēm uzvilkt veļu, kas masēs visu dienu, kamēr darat savus darbus.

Piedāvājumā koriģējošās biksītes, šortiņi, jostas, krekliņi, bodiji, veļa ar sadalīto kompresiju un mikromasāžas iedarbību, kā arī slaidinoši peldkostīmi un koriģējoši krekli vīriešiem (paslēpj vēderu un palīdz sāpošai mugurai

Droši nāciet, samērīsimies un atradīsim labāko tieši Jums!
Jauku dienu, dāmas! :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā