piparkūkas:)

hiperkeri
hiperkeri 4. novembris 2011 15:18

Meitenes,es taču rīt atklāju piparkūku maratonu:) Man ir pašai sava īpašā,supergaršīgā mīkla ar medu (vienīgais,kam medus patiešām ir domāts:D) , un tā domāju,ka jāizdomā jaunas kombinācijas ar dekorēšanu! Varbūt kādai ir kāda jauna ideja,piemēram ar kaut kādām žāvētām miziņām vai ko eksotiskāku?? Man jau parasti iecienītais variants ir ar dažādajām šokolādēm, riekstiem un aprikozēm. Vēlos vēl ko jaunu un nebijušu:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 4. novembris 2011 18:34

svabīts-paldies:) šitā adrese jau ir zināma,bet paldies par atgādinājumu:) atkārtošana-zināšanu māte:D:D:D:D
no savas puses laikam nepieminēju-mans pagājušā gada atklājums-piparkūkas ar balto šokolādi,kokosriekstu sniedziņu un žāvētajiem ķiršiem. īsta bomba:)

svabits 4. novembris 2011 16:45

www.cetrassezonas.lv
parocies tur gan atradīsi ko noderīgu ;-)

hiperkeri 4. novembris 2011 15:18

Meitenes,es taču rīt atklāju piparkūku maratonu:)
Man ir pašai sava īpašā,supergaršīgā mīkla ar medu (vienīgais,kam medus patiešām ir domāts:D) , un tā domāju,ka jāizdomā jaunas kombinācijas ar dekorēšanu! Varbūt kādai ir kāda jauna ideja,piemēram ar kaut kādām žāvētām miziņām vai ko eksotiskāku??
Man jau parasti iecienītais variants ir ar dažādajām šokolādēm, riekstiem un aprikozēm. Vēlos vēl ko jaunu un nebijušu:)