Pikniks ziemā!

pece
pece 4. februāris 2015 09:23

Sestdien tiek plānots pikniks - bērna jubilejas svinības. Laukā, svaigā gaisā protams. (Ceru, ka nelīs! :D) Zupu laikam nesanāks uzvārīt - laiks ierobežots, vien pāris stundas. Silta tēja būs. Bet atklāts jautājums - ko likt uz galda un kā sagatavot (sapakot), lai nesasalst?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 8. februāris 2015 20:44

Kotletītes apēstas, tēju uzvārījām. paldies par ieteikumiem!

Mazliet visu izmaitāja slapjš sniegs! bet bija labi!

Cerīte 5. februāris 2015 09:59

Man bija ziemas pikniks un es varu pateikt kas Tev NEDER-uzgriezti gurķi ,ķirbju salāti utt-viss sasalst ragā.Man bija pupiņu zupa un šašliki,bet pat maize bija auksta.Nu un protams alko,kas Tavā gadījumā ar izslēgts.Brīdinu laicīgi domāt alternatīvu vietu ,jo sestdien pēcpusdienā celsies vējšs un sāksies putenis.

VesmaSk 4. februāris 2015 17:28

Man šķiet, ka sīkajiem ir vienalga, ko cept - desiņas, maizi, marshmallow, kotletītes utt. Un baigi inčīgi, ja visiem ir gari kārklu iesmi, uz kuriem var sadurt, ko vien vēlas un paši cept. Lielajiem var paņemt termosā līdzi karstvīnu, bet sīkajiem uzmeistarot karstsulu - upeņu, ābolu vai cita sula+krustnagliņas, kanēlis, ingvers.

Kerstyna 4. februāris 2015 17:14 pece

Nu tādas - kā čerri tomātiņi, tāda izmēra.

pece 4. februāris 2015 15:26 Kerstyna

Par kotletītēm veļ nebija ienācis prātā.

Rebeka 4. februāris 2015 13:22 Kerstyna

Man arī šķiet, ka desiņas ir labs variants, jo tas ir pusfabrikāts un tikai jāuzsilda, nav ilgi jācep.. un karstas āra pusdienas gatavas :)

Kerstyna 4. februāris 2015 13:11

Uz iesmiņiem saver kotletītes, desiņu gabaliņus un tad tos uz grilla uzkarsē, tas būs ātri, un nebūs jāraizējas, ka sasals.

pece 4. februāris 2015 11:43 Nymph

Izklausās pielietojami - būs jāizmēģina uz elektriskā grila šovakar vai drabojas!

Nymph 4. februāris 2015 10:59 pece

Cepeškrāsnī esmu sildījusi tā, ka gabalu cepampapīra saburza, samērcē ūdenī, tad iztaisno un uzklāj virsū pīrādziņiem, kas izkārtoti pannā. Mitrums palīdz tiem saglabāt pufīgumu un tie nekļūst cvieti. Varbūt šo pasu metodi mēģināt arī uz grila sildot - ietīt vispirms mitrā papīrā un tad folijā?

pece 4. februāris 2015 10:53

Kā jums šķiet - kas sanāktu, ja ietītu pīrādziņus follijā un mēģinātu uzsildīt uz grila? nesadegtu?

pece 4. februāris 2015 10:51 Shalako

Šo metodi esmu izmantojusi, bet ļoti ceru, ka neuznāks baigais aukstums, jo vienu gadu 2 stundu laikā bulciņas sasala.

pece 4. februāris 2015 10:50 nicoolettaa

Paldies par šo nebiju aizdomājusies

vecsprofils 4. februāris 2015 10:44

Šķīvjus ar ēdienu noklāj ar foliju, tas palīdzēs saglabāt siltumu :)

Lapsaa 4. februāris 2015 09:45

Nu ir veikialoss pieejami tie aukstumu maisi-tur kkāds materiāls ir kas notura to aukstumu. parasti pie saldeto preču stendiem ir. - ja jau uztura aukstu tad vajadzētu uzturēt arī siltu temperatūru.
Mēs šādiem gadījumiem vienkārši biezajās segās traukus tinām.