Piesaki savu bērnu futbola klubā MIKO!

mikofutbols 18. marts 2011 16:57

Jūsu bērns ir pārlieku aktīvs mājās, un Jūs nezināt, kur lietderīgi ieguldīt viņa enerģiju? Ir tapis jauns projekts tieši priekš Tava bērna! Ja Tavam bērnam ir 4 – 7 gadi, tad droši varat pierakstīt viņu uz futbola treniņiem mūsu futbola klubā mazuļiem MIKO. Jūsu bērnu mācīs spēlēt futbolu radoši un profesionāli treneri, kas izvērtēs un piemēros Jūsu bērnam atbilstošo slodzi. Mēs iemācīsim Jūs bērnam spēlēt futbolu, sadarboties grupā un palīdzēsim veidot Jūsu jaunā talanta ceļu uz panākumiem! Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā Rīgā, Skonto hallē, E. Melngaiļa ielā 1a. Mēnesī futbola nodarbības Jūsu mazulim izmaksās 15 Ls. P.s. Mājaslapa vēl ir tapšanas stadijā. Lai pieteiktos vai uzdotu kādus jautājumus, droši rakstiet uz reklama@halle.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mikofutbols 18. marts 2011 16:57

Jūsu bērns ir pārlieku aktīvs mājās, un Jūs nezināt, kur lietderīgi ieguldīt viņa enerģiju?

Ir tapis jauns projekts tieši priekš Tava bērna! Ja Tavam bērnam ir 4 – 7 gadi, tad droši varat pierakstīt viņu uz futbola treniņiem mūsu futbola klubā mazuļiem MIKO. Jūsu bērnu mācīs spēlēt futbolu radoši un profesionāli treneri, kas izvērtēs un piemēros Jūsu bērnam atbilstošo slodzi. Mēs iemācīsim Jūs bērnam spēlēt futbolu, sadarboties grupā un palīdzēsim veidot Jūsu jaunā talanta ceļu uz panākumiem!

Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā Rīgā, Skonto hallē, E. Melngaiļa ielā 1a. Mēnesī futbola nodarbības Jūsu mazulim izmaksās 15 Ls.

P.s. Mājaslapa vēl ir tapšanas stadijā. Lai pieteiktos vai uzdotu kādus jautājumus, droši rakstiet uz reklama@halle.lv

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā