Piena senite.

avokado
avokado 9. augusts 2011 18:29

Sveikas. Gribeju lugt mazu padomu. Cik esmu dzirdejusi,tad piena sene nav lipiga. Ka to saprast? Vai tiesa,kad piena senes nesatajs ir virietis? Sanaca,ta kad Vins bija pirti (Man nezinot),nakamaja diena Vinam uz lupas bija tada ka aukstumpumpa (Vismaz lidziga),taja vakara veica man oralo un nakamas dienas vakara piemetas ta piena senite. Simptomi norada uz to. Biezpienveida izdalijumi,nenormala nieze. Ka ar Vinu cinities? Vai obligati jaiet pie arsta? Nav jau tolka. Zinu,ka ta ir piena senite un zinu,ka majas apstaklos ari var uzveikt vinu. Tik ka? Un ka ir ar to parnesasanu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rrr 11. septembris 2011 14:56

Vajag vienkārši atjaunot dabīgo mikrofloru, ir pilnas aptiekas ar svecītēm, skalojamajiem līdzekļiem, pašsajūtas ātrai uzlabošanai palīdz tas pats vecais, labais femigel!

9. septembris 2011 17:35

ļoti labi palīdz arī ar dzeramo sodas ūdeni noskalot visu tur lejā vairākas reizes dienā!

Lai izdodas!

9. septembris 2011 17:33

Savāra ļoti stipru rasas podiņu tēju,tad atšķaida nedaudz ar ūdeni,tā lai nav karsts un jāsēž 'bļodā 15-20 min.
Ļoti labi palīdz.Bet tējai jābūt lasītai un žāvētai lidz Līgo svētkiem.

taschinka 7. septembris 2011 15:19

Flurogan svecītes

svente 7. septembris 2011 11:33

Ārīgi - Klotrimazola ziede - bezrecepšu.

www90lv 6. septembris 2011 19:59

Ļoti laba lieta pret visādiem iekaisumiem un sēnēm - šie zāļu tamponi - www. life.90.lv

avokado 9. augusts 2011 19:51

nu,smukaa,ta vien bus jadara.

smukaa 9. augusts 2011 19:44

..ui,sajaucu nedaudz..nevis stomatīts,bet Candida albicans jeb piena sēne!Lai gan mutē abām slimībām ir līdzīgi simptomi;)
Bet vispār jāaiziet pie ārsta,ja ir tik traki;)

avokado 9. augusts 2011 19:40

cerite,tu esi arste?

smukaa 9. augusts 2011 19:34

cerite - un tev ka dakterim vajadzētu zināt,ka arī mutē var būt sēnīte;) No kā tad maziem bērniem ir stomatīts?;)

smukaa 9. augusts 2011 19:29

cerite - mutes baktērijas izjauca dabīgo vagīnas mikrofloru un aiziet..!;)

Cerīte 9. augusts 2011 19:12

Piedošanu-bet vēl nekad nebiju dzirdējusi ka piena sēnīte uzturas kādam mutes dobumā-tad kur viņš to muti pirtī bija bāzis?Bet aukstumu pumpas ir herpes infekcija un tad jau visticamākais Tev ir ģenitālās herpes,bet tās bez ārsta neizārstēsi.Nebija prāta darbs laist viņu ar aukstumu pumpu klāt!

mazaa raganina 9. augusts 2011 19:10

poligynax!!!!Bet tas uz receptes.

smukaa 9. augusts 2011 18:49

Vecais stāsts par pirti?:D Var redzēt,ka vīriešiem vienalga kādā vecumā,bet nav fantāzijas:D
Ja taisīja tev orālo,tad pie vainas var būt arī "netīra" mute (mutē ir daudz visādu baktēriju)..

avokado 9. augusts 2011 18:29

Sveikas. Gribeju lugt mazu padomu. Cik esmu dzirdejusi,tad piena sene nav lipiga. Ka to saprast? Vai tiesa,kad piena senes nesatajs ir virietis? Sanaca,ta kad Vins bija pirti (Man nezinot),nakamaja diena Vinam uz lupas bija tada ka aukstumpumpa (Vismaz lidziga),taja vakara veica man oralo un nakamas dienas vakara piemetas ta piena senite. Simptomi norada uz to. Biezpienveida izdalijumi,nenormala nieze. Ka ar Vinu cinities? Vai obligati jaiet pie arsta? Nav jau tolka. Zinu,ka ta ir piena senite un zinu,ka majas apstaklos ari var uzveikt vinu. Tik ka? Un ka ir ar to parnesasanu?