piena sēne

saule
saule 11. janvāris 2012 06:58

meitenes padalieteis kas jums labaķ palidz pret nejauko piena sēni , jūtu kad tā ir klāt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
akristina 3. jūlijs 2012 14:14

Ja man ir piena sēne , tad manam partnerim arī ir jānopērk kādi līdzekļi?

saulaina 22. februāris 2012 19:43

Lai arī analīzes man neuzrādīja nekādu novirzi no normas, tomēr es redzēju, ka izdalījumi ir graudaini un ož nedaudz pēc dzelzs. Daktere saka - viegla disbakterioze.
Tad izlēmu apmeklēt homeopāti Dr. Irēnu Mangali. http://www.aura-r.lv/?cat=page&id=10
Vizīte kas ilga stundu maksāja 35ls un cenā ir iekļauti arī graudiņi. Viņa rūpīgi iztaujāja mani par visiem maniem radiem un to slimībām, tad par manējām kaitēm un sūdzībām, tad pārbaudīja punktu sistēmu un sniedza slēdzienu, kam es arī varēju piekrist, nojautu ka man būs tāda diagnoze. Lielā mērā sēne ir arī uz nervu pamata sievietēm, kāds diskomforts attiecībās, ko negribas atzīt ne sev kur nu ārstam. Man patīk, drīz iešu uz atkārtotu vizīti, jo redzu ka man uzlabojumi ir labi.

baibba 22. februāris 2012 17:16

saulaina-A kaa izpauzas piena séníte? un kur tu apmekleji to dakteri un cik maksaji?

saulaina 22. februāris 2012 17:04

Arī es varu ko pastāstīt. Biju aizčāpojusi līdz homeopātam. Pēc rūpīgas pārbaudes noteica diagnozi un izrakstīja arsenicum album (arsēnu) tas ir nomierinošs līdzeklis. un uzlabojumi ir kā saka na ļeco. Arī izsitumi uz sejas ir mazinajušies. Manā gadījumā viss atkarīgs no nervu sistēmas darbības, ja kāds kreņķis vai nepatīkama situācija, metas pumpas un sēne.

ingeens 22. februāris 2012 16:36

Es arī pa laikam ar to cīnos:( tas, ka sodas ūdens palīdz kaut kur lasīju un pati esmu mēģinājusi, tā tiešām ir :)
un laikam tomēr taisnība ir par to imunitāti, jāsāk dzert vitamīnus :)
starpcitu, man tā parādās arī tad, kad maz uzturā šķidrumu lietoju, un cenšos dzert papildus fibrolaktu, vai jogurtus ar baktērijām ņammāt :)

saule 12. janvāris 2012 06:59

p-aldeis mīļās meiteens , cīnīšos

ketrina20 11. janvāris 2012 21:16

Mīļās meitenes!
Vēl kādu laiciņu atpakaļ pati cīnijos ar šo nevēlamo viesi, un piedevāms katru mēnesi,pirms mēnešreizēm!!!! nepērciet tos visus sūdus ko ārsti izraksta, tā ir visīstākā naudas tērēšana un nepalīdz nemaz.
1. "Es Saule" Amarantu eļļa (domāta, tieši pret "dažādām sēnītēm" utt. jo asins ir jāattīra, palasiet pašas bukletā. Es dzēru 1 no rīta tukšā dūšā 30min pirms ēšanas, otru vakarā, kad gulēt gāju. un mēnesi vairāk var droši lietot.
2.palietojiet tieši imunitātes stiprināšanai piem;man ļoti patīk "Silvenol" ar eihināciju pa 2.tab dienā
3.es skalojos sodas ūdenī( tieši intīmo daļu),jo soda neitralizē, to vidi piēm: 1 tējk.bez uzkalniņa uz 1 litru ūdens plus mīnus. Bet eļļa un imunitātes tab. vajadzētu palietot centīgi, vismaz mēnesi.
bet tās tabletes ko dr. raksta no tām tik atkarība rodās, jo man no sākuma pietika ar vienu, pēc laika atkal atkārtojās sēne un ar vienu vairs nepietika, jau vajadzēja 2.
Man bija ļoti, ļoti imunitāte novārdzināta un tādēļ viss metās klāt, kā beigās izrādijās arī asins analīzes ļoti švakas, dzelzs rezervju vispār nebija, tā ka tās kurām jau vairāk kā 1.reiz gadā piemeklē sēne, stipriniet imunitāti un mož asins analīzes derētu pārbaudīt. lai veicās...!!!1

ewe 11. janvāris 2012 13:53

Var profilaksei lietot probiotiķus (laikam tā tos sauc). Es lietoju jogurta kapsulas. Olainfarm ražo. Vēl mana ginekoloģe ieteica sekot līdzi vēdera izejai. Jo ja tā lieta ir apgrūtināta, tad sakrājas nelabvēlīgās baktērijas tajā mazajā iegurnī un arī tas veicina sēnes uzplaiksnījumus. Papildus stresiem un nesabalansētam uzturam.

saulaina 11. janvāris 2012 08:53

Sveika,
Es pavisam nesen ar to izcīnījos, bet šķiet, ka pilnīgi 100% uzlabojuma tomēr nav. Manuprāt tas atkarīgs no emocionālā stāvokļa. Jo lielaks stress un nesaskaņas attiecībās, jo mazāka iespēja sēni uzveikt.
Es lietoju Liveo Intime pa 2 kapsulām dienā http://www.liveo.lv/liveo_intime.html
Nopirku tējas koka ziepes intīmai lietošanai
Clotrimazolum Vaginal tabletes 100mg N6, maksā pie 2ls un nav ne ar ko sliktākas par tām kas maksā 8 ls
Tad man dakterīte izrakstīja pretsēnīšu kapsulu. To gan dod tikai pret recepti.
Var mēģināt dzert smiltsērkšķu sulu, jo tā stiprina imunitāti.
http://www.pienasene.lv/public/1084.html

v 11. janvāris 2012 08:51

jāsāk vairāk lietots skābpiena produkti,kas palīdz vairoties labājām baktērijām Tur.

saule 11. janvāris 2012 06:58

meitenes padalieteis kas jums labaķ palidz pret nejauko piena sēni , jūtu kad tā ir klāt.