Piedot?

Zefīra
Zefīra 25. februāris 2016 12:45

Labdien!
Piereģistrējos šeit tikai tāpēc, lai anonīmi izstāstītu savu sāpi un rastu jebkādu mierinājumu.
Ar puisi esmu kopā jau 3 gadus. Pagājušā gada rudenī uzzināju, ka viņš ir meklējis iespēju mani krāpt. Negribot, ieraudzīju aizdomīgu vēstuli viņa epastā, brīdī, kad sēdējām ar draugiem. Viņa prombūtnes laikā to izlasīju un atklāju, ka viņš sarakstījies ar svešu puisi. Meklējis intīmas attiecības. Pēc pasēdēšanas viņam uzdevu jautājumus, ko tas nozīmē, kāpēc utt. Teica, kā jau vīrieši šādos gadījumos mēdz atbildēt - ka nekas nav bijis utt. Tobrīd es, acīmredzot, biju tik šokēta, ka īsti pat nespēju pieprasīt paskaidrojumus, uzdot īstos jautājumus. Pēc kāda laika, kad jau biju apdomājusies, veicu izmeklēšanu. Un atklājās vesela pasaule! Reģistrācija vairākos geju portālos, neskaitāmas sarakstes, viltus epasts (domājams, ka ne vienīgais). Vārdusakot, intereses vesela gada garumā. Viņš joprojām cenšas man iegalvot, ka nekas nav bijis un jāatzīst, ka man nav pierādījumu, jo visas sarakstes tā arī beigušās ar neko. Nav sūtīti ne numuri, ne norādītas satikšanās vietas. Man nav pierādījumu, ka viņš tiešām būtu krāpis. Gribu viņam ticēt, bet tas nav viegli. Viņš saka, ka nožēlo, ka rīkojies nelietīgi. Kad jautāju - kāpēc tu to darīji, kā tev mūsu attiecībās trūka, atbild "nezinu, bet negribu tevi zaudēt; vai tad mēs slikti dzīvojām pēdējā laikā?". Tiesa, redzu savu vainu viņa vēlmē meklēties apkārt, taču viss atklājās tieši tobrīd, kad man pašai likās, ka viss ir nokārtojies, esam pratuši attiecības sakārtot, viens otru labāk jūtam u.tml. Tagad jūtos ļoti apjukusi. 
Gribu padomus, viedokļus, jebko. Kā rīkotos jūs, ja jums nebūtu pierādījumu? Neticu, ka turpmāk varēšu ko izokšķerēt pat, ja viss turpināsies, jo ar gudru ziņu viņš uztaisīs citus epastus vai vienkārši visu aizdomīgo izdzēsīs. Kā lai uzticas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 26. februāris 2016 08:44 Zefīra

Nu nez, par padomu to grūti nosaukt, drīzāk pārdomas par tēmu :) Bet - Lūdzu :)

Zefīra 26. februāris 2016 07:19

Kerstyna, milzīgs Tev paldies par padomu! Ļoti iedvesmoja un lika padomāt.

Ciao 25. februāris 2016 20:34

Es piedotu viņam un arī sev, bet ietu tālāk savu ceļu. Jo šādas intereses nav nedz nevainīgas, ne īslaicīgas...viņam ar laiku interese ne tikai pieaugs, bet tă būs viņa ikdiena...

Kerstyna 25. februāris 2016 18:36

Vai viss vienmēr ir jāuzzin? Kādu laiku biju uz teātri, kur visa darbība bija kā atbilde uz jautājumu, ko uzdeva pašās beigās - Vai tiešām vajag visu uzzināt?
Es teikšu - nevajag visu uzzināt, nevajag okšķerēt, nevajag , jo kamēr cilvēks to slēpj, tikām viņam nav vienaldzīga Tava reakcija, tikko to darīs atklāti, tā skaidrs, turpmāks kopceļš nav vairs iespējams.
Un būt vai nebūt ar viņu - tas ir atkarīgs no Tavas vēlēšanās iestigt konformisma purvā un patreizējā komforta zonā.

Zefīra 25. februāris 2016 13:10

Ja viņam tas būtu interesējis jau ilgtermiņā, sarakstes un meklējumi, reģistrācijas portālos būtu bijušas jau pirms manis.
Jā, orientācijas jautājums būtu vietā, bet šobrīd to negribu viņam jautāt, jo jau tā ir pārāk nokaitēta situācija. Zinu vienīgi to, ka vienaldzīgs viņš pret šo `neparastumu` seksualitātē nav. Reiz divatā (jau pēc trako lietu atklāšanas) spēlējām atklātības spēli ar jautājumiem, uz kuriem var atbildēt tikai ar `jā` un `nē`. Tad arī secināju, ka viņam var būt kādas novirzes.

Zefīra 25. februāris 2016 13:06

Esam par to runājuši, esmu meklējusi visdažādākos kompromisus, jo saprotu, ka jaunam cilvēkam ar nelielu intīmo pieredzi (es viņam pirmā), tas var interesēt, uzskatu, ka tas ir normāli.
Šobrīd viņš ir aizrāvies ar pavisam citām nodarbēm, kaļ plānus nākotnei un no vienas puses tas ir labi, viņš saka, ka viņam šobrīd galīgi nav domu prātā par intīmajiem meklējumiem, izvairās arī no maniem piedāvājumiem sameklēt kādu trešo. Bet no otras puses - tas var būt labs alibi, lai es nemaisītos pa kājām.

Nymph 25. februāris 2016 13:05

Šis laikam nav tas tipiskais "viņam ir cita" gadījums, jo runa jau nav par citu sievieti, runa ir par vīrieti - viņa dzimuma pārstāvi un, lai gan krāpšana paliek krāpšana, te tomēr būs cita atbilde uz jautājumu "kas viņam jūsu attiecībās trūka?" Kā - kas? Tu neesi vīrietis! Jautājums te gan vairak par to, vai un kā Tavs vīrietis vispār apzinās savu seksualo orientāciju - vai viņam ir tikai interese pamēģināt, vai arī viņš tāds ir pēc noklusējuma un attiecības ar Tevi (sievieti) viņam ir bijušas tikai kā sociāli uzspiests pasākums. Tas ir tas, kas jums jāskaidro pirmkārt. Un tikai tad jau var sākt modulēt situācijas un skatīties, kā šo situāciju risināt.

P.S. Tas, ka nav rakstveida pierādījumu tam, ka viņs ir/nav krāpis situāciju nemaina - interese viņam acīmredzot ir. Jautājums - kāpēc un kā to risināt.

Linduchy 25. februāris 2016 12:54

Pff...nu jā, varētu teikt, ka smags gadījums. Ja puisi velk uz citiem puišiem, tad TU neko tur nevarēsi līdzēt. Turpmāk meklēs un pētīs info uzmanīgāk, lai tu neatrod.
Variants A - šķirties un meklēt sev citu.
Variants B - KOPĀ atrast puisi, lai tavs džeks var izmēģināt to aizliegto augli, lai ir miers un skaidrība - vai tas ir viņam, vai nav ;)