piebursana

letty3
letty3 26. oktobris 2012 10:04

Es velos uzzinat vai kada zin kadu labu cilveku kas varetu atgut virieti,kuru esmu iekarojusi bet vinjs dzivo ar citu.Kaut gan bij teicis no sakuma ka velas ar mani dzivot,un pec paris dienam mainija savas domas.Un skaidrojums tads ka bails sakt visu no sakuma,jutoties labi ka neko jaunu nevajag,var dzivot vecaja rutina.Nu murgs kaut kads ko vinjs man skaidroja,bet saka ka milot mani,un ar mani esot labi. Varbut kada zin kas man varetu palidzet/!?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 19. februāris 2013 16:05

Ceru, ka Signe apzinās, ka arī šādās lietās var iesaistīt likumsargus....

munda 19. februāris 2013 16:02

Signe beidz, tas ir bizness, un tu esi reklamētāja, nevis kaut aks cits.

lakrica83 19. februāris 2013 15:21

nu bet vai tas ir vajadzīgs? Cīnīties tāda zemiska tēviņa dēļ?

19. februāris 2013 12:41

uzraxti man uz e pastu un es Tev iedošu tā cilvēka koordinātes,kurš man palidzēja atgriezt vīru atpakaļ gimenē:)
signite29@inbox.lv

letty3 6. decembris 2012 22:25

Meitenes...jusu padomi daudz ko ir devusi,un neskrienu nevienam pakalvairak! Pati nosaku ko man darit un k man but..Ir draugi,protams lielako ties puisi,bet ideali pavadu laiku.Kaut vai nemot vakardienu masina pavizinajamies pa apsnigusu celu,koki apsnigusi vienkarsi iedeali,un nekadu saistibu!!
Sapratu ka laimi savu netradisu ja dzenasos pakal vienam un tam pasam,busu izmantota un izmesta...tas ne pie ka laba nenovedis.

eliss 5. novembris 2012 12:33

Pliki pa seju,tas butu mazakais ko tu butu pelnijusi...Lauj cilvekiem mierigi dzivot,lai ari ka vini satiktu vai nesatiktu.Tev nav nekadu tiesibu nodarit paritai otrai sievietei...Un zini ,ka Dievs nav mazais berns...

leldina 5. novembris 2012 09:41

Parakajies kartigak pa netu,un noskaidro kas notiek ga na r Tevi,gan ar to virieti pec Tavas piebursanas.Nedrikst tadas lietas darit.Viss dzive nak atpakal,un...ja ne Tev pasai,tad Taviem berniem,kas ir vel sapigak.Nekad ta nedari.Nedrikst otru paklaut.

ilzepavasare 2. novembris 2012 12:25

Cilvēks nevar SEVI mīlēt, ja viņam nav, KO mīlēt - viņš sevi nav atradis, sajutis, ieraudzījis, noteicis savas robežas, savu vietu, kautko sev pajautājis, atbildējis, sev ļāvies.
Tāpēc arī pirmīt teicu - lieluma mānija.

hiperkeri 2. novembris 2012 09:00

Mīļā meitene.Sāc domāt par to,kāda ir TAVA dzīve BEZ vīriešiem. Manuprāt,Tev viņu rotācija Tavā gultā ir par biezu. Protams,varbūt es esmu iesīkstējusi un vecmodīga,taču man,lai es justos skaista,mīlēta,pašpārliecināta-pietiek tikai ar 1 vīrieša uzmanību,kurš pirms tam to ir nopelnījis un tikai pēc tam esmu dāvājusi savu laiku,savu uzmanību un sevi-galu galā.
Saprotu,ka katrai tās prioritātes ir citas,bet,vai tiešām,ja Tu stundiņu pasēdēsi klusumā,bez ģimenes,bez vīriešiem,paziņām,citiem cilvēkiem-vai Tev Tava dzīve-intereses,karjera,hobiji-tie ir pietiekami un apmierinoši? Jau tas veids,kā Tu raksti vēstules man liek domāt,ka Tev vajadzētu apmeklēt kaut vai elementārus dzimtās valodas kursus,lai atradinātos no visādiem rusicismiem un barbarismiem. es Tev novēlu-kļūsti sievišķīgāka un elegantāka,jo ātrāk,jo labāk.Ne jau visu mūžu dzīvosi tīņu drēbēs un uzvedībā.Visvairāk jau-prātā. Pārmaiņas sākas no iekšienes un nenotiek vienā dienā,bet to es Tev novēlu.No sirds. Sāc sevi mīlēt.Savu laiku,sevi vispirms.

Lapsaa 1. novembris 2012 21:04

ilzepavasare :D :D :D

ilzepavasare 1. novembris 2012 20:26

L - lieluma mānija:)

letty3 1. novembris 2012 17:44

es nesaju L izmera.a kas?

kimbra 29. oktobris 2012 11:01

izlepavasare- nesapratu, kāds te sakars ar apģērba izmēru....

ilzepavasare 27. oktobris 2012 20:46

TO: letty3
Kāda izmēra drēbes tu valkā?

buduars 27. oktobris 2012 00:12

Es ceru, ka Tu tikai āksties te pa forumu!!!

Lapsaa 26. oktobris 2012 16:52

Savācies vienreiz, pārstāj ar tiem večiem pa kaktiem spaidīties un pilnveido sevi!!!!
Tu vīrietim būsi vajadzīga tikai tad, kad būsi apzinājusies savu vērtību, zināsi kas Tev patīk...
Patreiz izskatās, ka Tu esi vienkārši grīdas lupata vīriešiem...

letty3 26. oktobris 2012 15:33

ne meitenes tas nav t as pats kas ar citu guleju mana klatbutne.

Pureniite 26. oktobris 2012 13:52

Katrs saņem pēc nopelniem...
Vairāk būtu domājusi par iemesli kāpēc cilvēks Tevi negrib, un strādājusi ar sevi...

smukaa 26. oktobris 2012 11:43

Ar varu mīļš nekļūsi! ;)

lakrica83 26. oktobris 2012 11:23

noelle

es padomāju tieši to pašu....Ja tas ir tas vīrietis, kurš gulēja ar citu Tev blakus esot...Tad viņš Tev ir izdarījis milzu pakalpojumu pametot Tavu viesmīlīgi klātbūtni....
Tak, lai iet kur acis rāda......
Nomierinies.....paskaties riņķi tik daudz niepazītu cilvēku, puišu, vīriešu.....atnāks , nekur nepazūdīs ( tas īstais).
Un tādu ārprātu Tev nevajag. Pacel sevi augstāk i vsjo.

Noelle 26. oktobris 2012 10:30

Ja tas ir tas pats vīrietis, kurš gulēja ar citu Tava klātbūtne, tad man vienkārši nav ko teikt... un par pieburšanu kā tādu - es tiešam nesparotu, ko tie cilvēki lieto, kas uz ko tādu grib parakstīties... Savas galvas uz pleciem nav un pārliecības par sevi arī, acīmredzot, trūkst jau sen....

Lapsaa 26. oktobris 2012 10:23

CIK TEV GADU LETTY!?!?
Bērns, attopies!

kimbra 26. oktobris 2012 10:07

Aga, psihologs Tev palīdzēs!!!! Izlasi, ko esi uzrakstījusi, un ar vēsu prātu vēl reiz padomā tā kārtīgi.....

letty3 26. oktobris 2012 10:04

Es velos uzzinat vai kada zin kadu labu cilveku kas varetu atgut virieti,kuru esmu iekarojusi bet vinjs dzivo ar citu.Kaut gan bij teicis no sakuma ka velas ar mani dzivot,un pec paris dienam mainija savas domas.Un skaidrojums tads ka bails sakt visu no sakuma,jutoties labi ka neko jaunu nevajag,var dzivot vecaja rutina.Nu murgs kaut kads ko vinjs man skaidroja,bet saka ka milot mani,un ar mani esot labi. Varbut kada zin kas man varetu palidzet/!?