pazudušie rezultāti

hiperkeri
hiperkeri 17. februāris 2015 21:43

Jautājums- kur pazuduši rezultāti pavasara tendenču konkursam? Es saprotu,ka esmu vienīgā,kas kam tādam pievērsa uzmanību( pie tam,riktīgi safanojos),taču varēja tak vismaz paziņot,ka konkurss noslēdzās nenoritējis mazās aktivitātes dēļ vai kaut kā tā. Lietas ir jāpabeidz.

KONKURSS!

Laimē essence un Catrice produktus! Līdz 6.februārim raksti komentāros, kurš produkts no jaunās essence un Catrice kolekcijas Tev patīk vislabāk, un iespējams tieši Tu saņemsi balvu! No visiem reģistrēto autoru komentāriem izlozēsim vienu laimīgo, kas saņems kosmētiku no essence un Catrice!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 19. februāris 2015 09:04

nu opā,un man Tiešām tas viss tika? Redz,BIJA vērts uzprasīties:D:D:D

Rebeka 18. februāris 2015 15:57 Kerstyna

Ja ir vēl kāds dodat ziņu ;)

Rebeka 18. februāris 2015 15:57

Ļoti, ļoti jāatvainojas, bija uzlikts rezultātiem parādīties, taču vienas nenospiestas podziņas dēļ, tie neparādījās norādītajā laikā un es to nepiefiksēju. Taču tagad rezultāti rādās 7 datumā kad tiem bija paredzēts parādīties portālā.

http://www.sieviesuklubs.lv/kluba-jaunumi/catrice-un-essence-konkursa-balvu-sanem-259749/

Paldies, par atgādinājumu, ja kādreiz ko tādu pamanāt noteikti ziņojat, cilvēcīgas kļūdas var rasties, jo bieži vien vienas sajauktas podziņas rezultātā, kaut kas var izpalikt :(

Emmy 18. februāris 2015 06:44

Nav pirmais konkurss kas tā nozied...

Linduchy 17. februāris 2015 22:31

Labi, ka vismaz kāds pamana (emo)

Kerstyna 17. februāris 2015 22:27

Nu jā, ar konkursiem te ir kaut kā ne tā.