Pazudušie pārtikas produkti

vecsprofils 15. septembris 2013 14:19

Gan jau arī jūs ievērojāt, ka laika gaitā no pārdošanas vispār vai atsevišķās valstīs/reģionos tiek izņemti kādi produkti. Dalamies savos novērojumos.

Mans šodienas nostaļģijas produkts, ko meklēju arī Zviedrijā, bet nevaru vairs atrast - Milky Way krēms (līdzīgi kā Nutella), tāpat citi šokolādes batoniņu krēmi - bija arī Marsam u.c. Varbūt jūs tomēr tos kaut kur redzējāt?

Kāpēc, jūsuprāt, tā notiek? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 16. septembris 2013 18:15

kaut kā nevienu ēdienu tieši neatminos, zinu, ka bērnības garšas ir kukurūza un kartupeļu salmiņi :)

Ivetta 16. septembris 2013 11:18

Bija tādi biezpiena saldie sieriņi Sniegbaltīte un Citroniņš. Nu ļoti garšīgi. Vēl joprojām garšu atceros :)

vecsprofils 15. septembris 2013 21:40

Ja, arī atminos visus tos produktus! Vēl bija tāds kausētais mednieku siers, pārdevās plastmasas apaļā kārbiņā. Skolas laikā bijis mans iecienītais.

Linduchy 15. septembris 2013 15:44

Atcerējos....tās vafeles pirmajā attēlā :)

Linduchy 15. septembris 2013 15:22

O, Milky Way atceros, man ar dikti garšoja bērnībā. Kāpēc izņem no tirgošanas - iemsli var būt dažādi - uzņēmumam problēmas, samazina preču klāstu, varbūt arī uzņēmums atsakās no veciem zīmoliem, laižot tirgū jaunus produktus, jo iespējams ir samazinājies konkrēto preču noiets. Visādi var būt :S
Es no bērnības atceros baigi garšīgās vafeles (uz iepakojuma un reklāmā bija smieklīgas vārnas/kovārņi vai kaut kas tāds....nespēju atcerēties nosaukumu, bet garšu gan vēl aizvien labi atceros...nostaļģija :D
Košļājamās gumijas - Love, Turbo, Donaldiņi....atceros, kā visi košļāja un pūta baigos burbuļus....un tie fanķiki, attēli un uzlīmes, kas bija iekšā...kolekcijas, kam vairāk un krutāk :D

Emmy 15. septembris 2013 15:01

Šo produktu pirmo reizi redzu, vismaz man tā liekas, iespējas Latvijā tas nav bijis tik populārs.
Zinu, ka ilgu laiku neesmu redzējusi Šokolādes batoniņš "Fregate" un "Bingo"..Bērnībā, kad viesojos vasarā pie vecvecākiem, vecmāmiņa vienmēr pēc darba man atveda vienu no šīm šokolādes batoniņiem ( maksāja 0.09 LS ), pēc tam gājām nesteidzīgi uz mājām un mielojos...:)
Vēl no tiem pašiem laikiem atceros saldējumu "Gaiziņš ".
Klīst baumas ka "Fregati" vēl kaut kur var iegādāties, bet, neesmu redzējusi.
Neesmu šokolādes fane, bet bērnībā tādas ēdu, atminās...:)

vecsprofils 15. septembris 2013 14:30

Diez ko tā bilde tā izstiepās, bijusi mazos izmēros... :^)