Pazemināta temperatūra

Lapsaa
Lapsaa 28. novembris 2010 10:33

Aizvakar noķēru paaugstinātu temperatūru... noslimoju vakar un azvakar, vēl no rīta bija temperatūra... Tad jutos vesela un sāku rosīties pa māju... Vienā brīdī jutos tik slikti, sajūtā tāda ka nav spēka nemaz, galva palika dulla... Gāju mērīt temperatūru... - 35.5 arī parasti man nav īsti standarta temperatūra, 36.3 bet tagad jūtos reāli slikti... Kā lai dabū atpakaļ to vidēji normālo teperatūru?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lindy88 7. janvāris 2011 23:43

nicoolettaa vienmeer pec izslimoshanas ir pazeminaata temp.

indijs 28. novembris 2010 16:51

Tā tikai no rītiem jābūt,esmu pa discovery redzējis ka ķirzakām pa dienu asinis tomēr uzsilst.

jana 28. novembris 2010 12:47

more tev deva visprātīgāko atbildi :)

more 28. novembris 2010 11:24

Man gandrīz visu laiku ir pazemināta temp 35.0 :) mēdz ūt arī 34.5 - tad jūtos slikti...man skaidroja, ka tas saistīts ar VNS (veģetatīvā nerrvu sist.).
Es domāju, ka Tev vislabāk ir pakonsultēties ar savu Ģimenes ārstu :)

Lapsaa 28. novembris 2010 10:33

Aizvakar noķēru paaugstinātu temperatūru... noslimoju vakar un azvakar, vēl no rīta bija temperatūra... Tad jutos vesela un sāku rosīties pa māju... Vienā brīdī jutos tik slikti, sajūtā tāda ka nav spēka nemaz, galva palika dulla... Gāju mērīt temperatūru... - 35.5 arī parasti man nav īsti standarta temperatūra, 36.3 bet tagad jūtos reāli slikti... Kā lai dabū atpakaļ to vidēji normālo teperatūru?