pavasara trakums

bucis
bucis 18. marts 2010 21:33

sveikas meitenes! sēžu un domāju. Kāpēc mēs tik ļoti satraucamies par savu svaru, kad tuvojas pavasaris.Kas mums liedz būt skaistām un uzturēt sevi formā visu cauru gadu?Kāpēc ziema ir tas briesmīgais gadalaiks, kas liek mums uzēst tos tauciņus.tas ir slinkums, nenovīdība, laika trūkums..... bet ja vēlamies priekš saviem vīriešiem būt skaistas, tad kāpec nespējam sevi saņemt rokās un tādas būt visu laiku - SKAISTAS, NEATVAIRāMAS, BRīNIšķīGAS, GUDRAS, SMAIDOšAS, ELEGANTAS.......

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
skaya 6. aprīlis 2010 15:14

AGNIJA79 man interesee kas tas par atiiroso zarnu pulveriiti?
gribas arii izmegināt:)

maijucis11 23. marts 2010 22:56

Es pēc pirmā bērna,kuru dzemdēju 21.gada vecumā, atguvu svaru bez problēmām. Bet pēc otrā nekādi nevaru. Nav vairs tik elastīga āda 37 gados. Vingroju, mēģinu veselīgi ēst, bet tā riepa turās un kādi 5kg lieki. Ir cerība, ka varbūt uz vasaru, kad sāksies dārza darbi, kaut ko nometīšu

23. marts 2010 22:19

Es jau kādus 5 gadus bez kompleksiem esmu sadzīvojusi ar to kada esmu. Nekad nebūšu 90-60-90. Tā pat ļoti labi apzinos ko varu un ko nevaru atļauties vilkt mugurā. Pieņemu , ka lielu lomu spēlē arī tas , kāda ir vīrieša attieksme. Protams, arī es labprāt vēlētos atteikties no kādiem 5-10 kg, bet gluži tik tālu ka pa logu jālec ārā ar nav :)

smukaa 23. marts 2010 19:37

Tas nav pavasara trakums,tas ir ikmeenesha trakums:D
Jo vairaak domaa,ka jaanomet deelj kaut kaa (piem.,lai biksees ieliistu,vai to pashu peldkostiimu uzvilktu,vai,lai viiram patiktu),jo gruutaak to izdariit!!!
ja gribaas nomest liekos kg,dariet to SEVIS deelj!!!
Lai veicaas;)

sherija 22. marts 2010 01:50

NU es esmu no tām, kurām fiziskās aktivitātes neko īpaši nemaina. Tas tikai dod lokanību un nedaudz uzlabo pašsajūtu. Svaru nometu tikai Svara vērotājos un arī zemāk par 72kg nekādi neizdevās, bet pieņemu, ka tas ir mans svars un galvenai, ka tajā svarā man nebija riepas un pati jutos ērti (man lielākā daļa svara uz gurniem). Noturēju vairākus gadus, bet grūtniecības laikā pieņēmos apmēram pa 30kg. Pēc dzemdībām mājās atbraucu ar +14 un tie nekādi neiet nost. Bet ta kā vēl baroju meitiņu, šobrīd nesaspringstu, jo jau tagad piens ir pietiekami tikai no rīta un pirms gulēšanas. Tagad meitiņai 8,5 mēneši, līdz gadiņam vēl gribētos vismaz šīs 2 reizes saglabāt. Tad arī skatīšos ko un kā. Diemžēļ tas būs vasaras vidū, bet nekas, gan jau kaut kā šo vasaru pārdzīvošu:-)))

evita 21. marts 2010 16:31

Oi,piedodiet,bet loti apskauzu tas damas,kuras var est to ko sirds kaaro,kuras pec dzemdibam bez problemam ir atguvusas vai atgust ieprieksejo svaru,Jo man jau kops pamatskolas ir kompleksi par savu svaru.Kad pargaju uz Rigu dzivot un stradati(sakuma stradaju divas darbavietas un no rita lidz vakaram skreju viena skriesana-(biju viesmile)-un par esanu nemaz nebija laika domati-tad man bija ideals svars.Tad pametu viesmila darbu un stradaju sedosu darbu-tad svars naca biku klat un tad atkla aigaju par viesmili un bija idalais svars.Tagad nepilnu gadu vairs nestradaju-sezu majas ar berninu un saviem liekajiem 30kg,kuri naca klat grutniecibas laika-DRAUSMIGI pardzivoju to.Man taapatas,kaa Lilei-pedz dzemdibam sedeju uz dietam + nedaudz ari vingroju,bet kaa svars staveja uz vietas taa staveja.Viram patiku tada kaada esmu.Vins pat saka -Ko es darisu,ja Tu notievesi-man vairs nebus kur iekerties,Mna del tiem kg ir tadi komleksi.Nezinu ko dariiti.Itka gaidu vasaru,jo esmu parliecinata,ka tad dazus kg dabusu nost.

evita 21. marts 2010 16:31

Oi,piedodiet,bet loti apskauzu tas damas,kuras var est to ko sirds kaaro,kuras pec dzemdibam bez problemam ir atguvusas vai atgust ieprieksejo svaru,Jo man jau kops pamatskolas ir kompleksi par savu svaru.Kad pargaju uz Rigu dzivot un stradati(sakuma stradaju divas darbavietas un no rita lidz vakaram skreju viena skriesana-(biju viesmile)-un par esanu nemaz nebija laika domati-tad man bija ideals svars.Tad pametu viesmila darbu un stradaju sedosu darbu-tad svars naca biku klat un tad atkla aigaju par viesmili un bija idalais svars.Tagad nepilnu gadu vairs nestradaju-sezu majas ar berninu un saviem liekajiem 30kg,kuri naca klat grutniecibas laika-DRAUSMIGI pardzivoju to.Man taapatas,kaa Lilei-pedz dzemdibam sedeju uz dietam + nedaudz ari vingroju,bet kaa svars staveja uz vietas taa staveja.Viram patiku tada kaada esmu.Vins pat saka -Ko es darisu,ja Tu notievesi-man vairs nebus kur iekerties,Mna del tiem kg ir tadi komleksi.Nezinu ko dariiti.Itka gaidu vasaru,jo esmu parliecinata,ka tad dazus kg dabusu nost.

gazele 21. marts 2010 12:03

Vakar konstatēju, ka savas šaurās džinsas knapi dabūju ciet.Kaut kas jādomā...
Sin4a, tas daudz ir atkarīgs no tā kādu darbu katra dara. Protams, fiziski strādajot kilogrami kūst, tas ir saprotami, taču sēžot birojā neesmu nevienu kilogramu nometusi. Man kilogrami kūst no liela stresa, pārdzīvojumiem vai riktīgi fiziska darba lauku mājās.

sin4a 21. marts 2010 11:42

es arii peec dzemdiibaam pieneemos svaraa!arii ietureeju dieetas bet nekaa kaada biju taada paliku.bet peec beerna kopsjanas ataljinaajuma kad atsaaku straadaat meenesja laikaa no 83kg nokritos uz 54kg.pasjai prieks ka darbs var paliidzeet gan finansiaali gan savam priekam!!!taakaa meitenes metaties darbos un tieveejat,nevis mocat sevi ar dieetaam!!!tagad eedu visu un neparko neuztraucos!:))

inny 21. marts 2010 11:31

Man pēc dzemdībām svars iet nost ļoooti lēnam. Tiešām, jo agrāk varēju 5 kg ar tiem pašiem Svara vērotājiem pa 2 nedēļām dabūt nost, bet ja vēl klāt sprta kubs 3 reizes nedēļ,a tad tagad 1,5 kg 3-4 nedēļas, bet galvenais, ka vispār iet nost. Turklāt nekādas īpašās diētas neivērjoju, vienkārši lietoju uzturā veselīgus produktus, nevis baltmaizi, picu, ceptus kartupeļus. arī ģimenei gatavoju veselīgu pārtiku.

Aggie 21. marts 2010 09:56

Es neteiktu, ka ieguvu lieko svaru, bet riepas viduklī gan. Vīrs bija šokā, kad pāri biksēm vēlās tauku blāķi. Mans mērķis bija zaudēt tikai šo riepu. Un es zaudēju. Ēdu katru dienu pa activia jogurtiem, dzēru zarnu attīrošo pulverīti (jaucu ar vīnogu sulu, jo ar ūdeni bija vienkārši pretīgs), ēdu pa mazām porcijām , lietoju tikai graudu maizi... un re... divu mēnešu laikā ripas saruka... tagad esmu apmierināta un varu droši doties uz baseinu (jo man ir divdaļīgais sporta peldkostīms un pār biksītēm vēlās ārā tauciņi, tagad neveļas). Es domāju neko drasisku nevajag mainīt ēdienkartē, vienīgi samazināt porcijas, atteikties no kaut kā neveselīga (manā gadījumā no saldumiem nespēju atteikties), izvēleties vairāk augļu, ēst maizītes bez sviesta (man plus ir tas, ka uz gaļu neesmu kritusi un vairāk izvēlējos maizītes ar sieru vai gurķiem, tomātiem).

bucis 21. marts 2010 09:41

dažas dienas ar māsu pamēģinājām uz tādas vieglas diētas pasēdēt un izdzert dienā 2 litri īdens, ta kā to vajadzētu un vingrojām, gājām pastaigās.pēc 4 dienām māsa pieņēmās svarā par 2 kg, bet mans svars nemainījās.jocīgi.masa sāka atkal visu darīt kā agrāk un svars atnāca atpakaļ kā bija.

lile 20. marts 2010 23:01

arii mani skar sii probleema..nu tiesaam,liekas agrak es par to tik loti nesatraucos,bet tagad gan..pec dzemdibam esmu pienemusies svara..un looti pardzivoju par to...bet reali saprotu,ka lidz vasarai tie liekie kg nekur nepazudiis..sezju uz dieetas,bet svars kaa staveja uz vietas-taa staav...ko dariit?..laikam neko,samierinaties! :)

20. marts 2010 18:14

sandija
pačuksti, kā Tu plāno to paveikt? man arī pietiktu ar 5kg . Vienīgi nekādas baigās atslodzes kūres , laikam jau nevaru taisīt :( Nebūs ar ko savas piena kannas piepildīt. Baigās cerības lieku uz pavasari un vasaru. Darbs jau vien liela- pastiepšanās, pieliekšanās.....visas dienas garumā.

sandija 20. marts 2010 12:01

ieva

Man ir tāpat, kā Tev:)

Es arī neesmu no kārnajām, bet man ir pietiekami normāls augums:)

es gribu būt tievāka par 5 kilogramiem, pārējais mani neuztrauc. Zinu, ka savu svaru atgūšu līdz vasarai.

ambera 20. marts 2010 11:52

Es būšu pie tām pesimistēm. Man ir liekais svars un ilgu laiku man viss likās labi, bet vīrs visu laiku mani "zāģēja", ka riepa aug tik lielumā! Es nelikos ne ziņas. Tagad kad vairs nelienu savās drēbēs esmu ko sākusi darīt. Esmu tik slinka, ka ja varētu netievēt netievētu. Ilgu laiku nevarēju saprast kam man vajag tievēt? Tāpēc, ka vīrs vēlas slaidu sievu? Jo pats ir notievējis ? Man bija daudz atrunas tgaad esmu saņēmusies un tievēju veiksmīgi, bet nezinu cik ilgi turpināšu? Par fizisko nu nav man iekšā taisīt tās presītes nevaru sevi pagaidām vēl pārvarēt:(

bucis 19. marts 2010 22:37

nju jauki ka jūs meiten tik optimistiskas, jo viena cita vietā ari diskutējām par to pašu lietu, tur bija tads pesimisms, ka mati cēlās stāvus.....

inny 19. marts 2010 21:32

Es vienlīdz kopju sevi gan vasarā, gan ziemā. Tad jau sanāk, ka ziemā varam arī kājas un bikini zonu nekopt, jo biežāk esam garajās biksēs. Piekrītu rebekijai - ar saviem vīriešiem taču gultā neguļamies "pufaikās"... Arī figūra man nemainās, tagad tikai pēcdzemdību svariņš vēl iet nost, bet tūlīt būs viss vecajās sliedēs :)

19. marts 2010 18:39

Manā gadījumā- 2 bērni darījuši savu. Bet nekad neesmu bijusi traki slaida. Vajadzētu jau vairāk pie savas riepiņas piedomāt. Bet vēl neesmu iegājusi ritmā.

evucce 19. marts 2010 13:05

Es gaidu kad nokusīs sniegs un paliks vēl siltāks,lai dotos katru pārdienu skriet.
Pagājušo vasaru to darīju un arī tagad turpināšu.
Cēlos 6šos no rīta kamēr vīrs un bērni gulēja,savādāk citā laikā nesanāk.
No rītiem skrienot var izbaudīt svaigo gaisu.Pavasaros kad daba atmostas jūtama koku uz ziedu smarža.Tas ir jāizjūt.Pēc tam visu dienu jūtas kā uzlādēta baterija. :)

Rebeka 19. marts 2010 00:23

Nu jā bet tur jau neesi vainīga tu, es domāju tava rīcība. Tu aju nepalaidies pa ziemu, bet vienkārši organisms tā reāģē laikam! Es vairāk do`maju apr tām kuras domā ka ziemā velkam bikses tad kājas nav jāvakasē un ja leiku cepuri tad matu saknes nav jāpiekrāso!! Un ka domā ai nu ziemā tak lielā pufaika varu apēst četras tauku amiītes brokastīs, gan vēlāk dabūšu leiko svaru nost.Es vairāk par tādām lietām domāju, sandij tavā gadījumā tu jau nehaltūrē, tavs organisms vienkārši ziemā veido rezerves, es dom`jau ka nav jāsatraucas un uz pavasari viņš sāks tās rezerves arī tērēt!!

sandija 18. marts 2010 23:41

rebeka

KONKRĒTI ar mani šis murgs ir noticis. Es nesaprotu, KĀ es esmu pa ziemu dabūjusi sev klāt vismaz 8 liekus kilogramus. Tas tiešām ir murgs. Un es nemaz tik daudz neēdu...:( Bet man pilnīgi viss, ko apēdu, š;kiet iet labumā. Tāpēc mans vienīgais bieds ir skaistā vasara, kas tuvojas, un Mellužu jūriņa, kur es nevarēšu rādīties peldkostīmā!!!!

18. marts 2010 23:33

:) :) :)

Rebeka 18. marts 2010 23:27

Tieši par šo, šodien iedomājos, un te nu vakarā atrodu šādu tematu!

Tieši domāju, kādēļ ir tā, ka lasu vienu pēc otra rakstu un komnetārus, ka sievietes ir apņēmušās līdz vasarai savest kārtībā sevi lai bikini izskatītos labi utt. Man galvā bija doma... KAS TAS PAR MURGU??? Kas tajā ziemā tāds ka šitā būtu jācinās. Man nav nekāda atšķirība gadalaikam, ēdu vienādi, izskatos vienādu, ziemā varbūt retāk uzlakoju k`jau nagus, bet visā visumā nekas nemainās. Nu un ka man ir bieza pufaika, ar draugu tak gultā neliekos ar to mugurā, nu tad... kādēļ vispār šādas diskusijas?? Nevajadzētu pa ziemu kaukā palaisties man šķiet...

olchen 18. marts 2010 23:16

ziemā ķermenis ir paslēpts zem vairākām apģērba kārtām, bet siltajā laikā kad drēbes mazāk gribas arī izskatīties labāk. Īpaši populāri ir "gatavoties pludmales sezonai" :) Moka sevi ar diētām un svīst sporta zālē, lai pēc tam 1 mēnesi varētu smuki sauļoties pie jūras.

1 2