Pašgatavota izsmidzināma ķermeņa eļļa

svente
svente 20. janvāris 2011 08:39

Man ļoti patīk šķidrās izsmidzinamās ķermeņa eļļas. Parasti tās iegādājos AVON. Vislabāk man patika ar olīvu eļļu. Tagad jau labu laiku AVON piedāvājumā nav šīs eļļiņas. Var nopirkt, bet varbūt kāda ir pagatavojusi pati? Varētu padalīties pieredzē. No kosmētikas mājās neko neesmu gatavojusi. Bet šoreiz gribētos.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svente 14. februāris 2011 09:41

Paldies par padomu! Man tās vajadzīgas ādas kopšanai. Izmēģināšu vīnogu kauliņu eļļu.

kosmetologe 11. februāris 2011 17:31

Tā kā diezgam cītīgi gatavoju pati kosmētiku, tad varu padalīties pieredzē. Par izsmidzināmu eļļu - pati neesmu tādu gatavojusi un arī lietojusi. Taču pieļauju, ka tā ir ūdens un eļļas maisījums, ko mājas apstākļos nebūs iespējams pagatavot tā iemesla dēļ, ka ir nepieciešama speciāla iekārta, kas eļļu ūdenī "iejauc" ļoti sīku pilieniņu veidā. Manuprāt, vērtīgi ādas kopšanas nolūkos lietot tīru eļļu. Ja nepatīk eļļainā sajūta, izvēlies vieglāko - vīnogu kauliņu eļļu, piepilini pāris pilienu ēteriskās eļļas, ielej izsmidzināmā pudelē un uz priekšu! Ja gribi ādās atsvaidzināšanai piemēram vasarā, tad var lietot ziedūdeni, vai pati pagatavo - novāri ūdeni, pievieno augu glicerīnu ( 0,5% no kop. apjoma. Tas mīkstinās ūdeni. PIepilini sev tīkamasēteriskās eļļas un būs ideāls sprejs ādai.

ingunaaaaa 20. janvāris 2011 15:16

o jāā, mandeļu eļļa ir super, āda paliek tvirta. izsmidzināmoeļļu nemāku taisīt, bet mandeļu eļļu izmantoju skrubējoties. cukurs + mandeļu eļļa+ vaniļas cukurs aromātam.

ate 20. janvāris 2011 09:19

Man pašlaik cieņā ir mandeļu eļļa - nopirkta aptiekā. Krunciņas izlīdzinās, pie viena tiek arī rokām, nagu stāvoklis uzlabojies. Pirku lai uzlabotu matu stāvokli - beigu beigās sanāca visam.

svente 20. janvāris 2011 08:39

Man ļoti patīk šķidrās izsmidzinamās ķermeņa eļļas. Parasti tās iegādājos AVON. Vislabāk man patika ar olīvu eļļu. Tagad jau labu laiku AVON piedāvājumā nav šīs eļļiņas. Var nopirkt, bet varbūt kāda ir pagatavojusi pati? Varētu padalīties pieredzē. No kosmētikas mājās neko neesmu gatavojusi. Bet šoreiz gribētos.