Parunāsim par lasīšanu un grāmatām

vecsprofils 8. augusts 2013 19:35

Vai jums patīk lasīt grāmatas (vienalga īstas vai elektroniskas)? Cik bieži un kad to darāt? Kādas grāmatas jums patīk? Visbeidzot, kā jūs izvēlaties ko tieši lasīt, kas ietekmē jūsu izvēli vai interesi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 10. augusts 2013 21:00

Ilgi neko nelasīju no pašmāju rakstniekiem, tad nu nolēmu palabot to, izvēlējos Moniku Zīli "Tase ar hibiska ziedu". Man patīk, bagātīga valoda, sižets raisās un ieintriģē :)

miranda 8. augusts 2013 21:21

Agrāk biju izteikts grāmatu tārps. :) Viss mainījās ar meitiņas piedzimšanu, kad laika un spēka vairs tam neatlika tik daudz, tomēr pavisam bez grāmatām arī nevaru. Vēl arvien man patīk lasīt. Elektroniskās gan nelasu, man vajag sajust grāmatu, pāršķirt reāli lapu.
Grāmatas lielākoties paņemu bibliotēkā, jo nevaru atļauties visas nopirkt. Tur arī izskatu "jaunumu plauktu", ja kas ieinteresē, paņemu. Parasti lasu pasaulē atzītu autoru darbus, arī latviešu autoru. Reizēm ir vēlme palasīt kaut ko vieglu, tad paņemu kādu mīlas romāniņu atslodzei.

vecsprofils 8. augusts 2013 20:13

Mmm, ievēroju, ka pēc kārtas lasu viena autora darbus. Ja izlasu vienu, tad nākamais būs tā paša autora radīts. Parasti izvēlos autorus un grāmatas, kuru romānu, noveļu, stāstu stils man pašai tuvāks, tādā veidā maksimāli izslēdzu tās grāmatas, kuras iesāku un nepabeidzu :) Paralēli grāmatām izlasu arī īsās autoru biogrāfijas, lai zinātu kāda cilvēka darbu lasu.

VIT@ 8. augusts 2013 20:00

Patīk un lasu daudz. Tagad gan vairāk izglītošanas nolūkos, taču visādi citādi alsu daudz vēsturiskso romānus, plānā ierakstīts izlasīt visas nobelētās grāmatas :D Šo to no medicīnas, zinātnes, šo to no psihologijas un arī parastas lubenes ir atrodamas manā grāmatu plauktā :) kas ietekmē, tā brīža vajadzība vai noskaņojums.