Par un ap restorāniem un kafejnīcām (un citām līdzīgām vietām)

Nymph
Nymph 13. janvāris 2015 14:17

Šķiet, ka šādas tēmas forumā vēl nav, bet katrai noteikti ir vietas, ko ieteikt un vietas, ko noteikti nerekomendētu apmeklēt. 

Aicinu dalīties aktualitātēs, viedokļos un pieredzē. :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 27. novembris 2015 16:48

Tā, neliels update atkal no manis (varētu domāt, ka šī čikita tikai pa restorāniem vien dzīvo) :D

Šodien piedzīvoju "atgriešanos" jaukajā KOLONĀDĒ. Jau iepriekšējā reizē, kad tur biju pirmo reizi (pavasarī, neilgi pirms restorāna atvēršanas), bija ļoti patīkama un baudāma maltīte, tādēļ nolēmu, ka tā noteikti nebūs pēdējā reize, kad tur iegriezīšos. Nu, pienāca arī nākamā reize un, protams, nav nekāda vilšanās. Tieši otrādi.

Mana šīsdienas izvēle bija par labu trīs burvīgiem ēdieniem:
- Jaunlopa mēle ar dedzinātu melnsakni, mārrutku sabajoni un kartupeļu pudiņu;
- Teļa astes buljons ar biešu un brieža gaļas sainīšiem un korinadra olīveļļu;
- Šokolādes fondants ar kafijas saldējumu.

Kā ideāls papildinājums - Abavas Aroniju portvīns...

Estētiski skaisti pasniegts ēdiens, turklāt, man ļoti patīk, ka lielākoties ēdienos un to kombinācijās daudz figurē diezgan latviskas garšas, kas ir pagatvotas nereti interesantās metodēs, vai neierastās variācijās. Nu, piemēram, mana izvēlētā jaunlopa mēle - it kā diezgan tradicionāla kombinācija: mēle + mārrutki, bet tas, kā šis ēdiens ir pagatavots - mēle izsutināta tik pārsteidzoši maiga, ka nepārspīlēju - kūst mutē, saukārt mārrutki sakulti absolūti gaisīgā substancē, putās, līdz ar to ēdiens kopumā iegūst tik maigu un vieglu konsistenci... Ļoti patīkami pārsteidza arī buljonzupa. Tik piesātināta un bagātīga garša... vai nu tas ir īpašai pavāra talants vai "spiediena katla noslēpums", vai arī šis buljons tiešām bija gatavots vairākas stundas. :)
Fondants, protams, ļoti labā garšu un to nianšu kombinācijā. Ja "jāpiesienas" - nekāds estētiskais pārsteigums pasniegšanas manierē, bet tomēr - skaisti, baudāmi un nebija jāšņakarējas pa visu šķīvi, lai savāktu kopā visas bagātīgās garšas (šis man citkārt nepatīk, ja deserts ar dažādām mērcēm un piedevām aizņem visu šķīvi un garšu kombināciju izbaudīšanai ir jāstumda sastāvdaļas pa visu šķīvi, kā rezultātā beigās vairak garšas paliek uz šķīvja, nekā dabū nobaudīt Tavas garšas kārpiņas...)

Kopumā, manuprāt, joprojām laba vieta, kurp aiziet gan laiskās pusdienās, gan vakariņās. :) Nedomāju, ka šeit varētu būt vilšanās.

Nymph 23. novembris 2015 13:40 VIT@

Ir daļa restorānu/Branča vietu, par kurām var atrast info FB, bet tā vienkārši ieguglēju "Branča vietas Rīgā" un mēģinu kaut kā sērfot un rakties tālāk :)

Ciao 23. novembris 2015 13:14 Nymph

kurā vietā Tu lasi atsauksmes?

Nymph 23. novembris 2015 12:49

Protams, cita lieta ir atmosfēra - tas, ka esi "cilvēkos", vide, vieta, interjers. Jā, es biju ļoti sadomājusies, ka pils un tā, bet viss likās tik nolaists, ka pats "pils fakts" vienkārsi nobālēja :) Pagaidām skatos uz "Spārnos" branču, par kuru gan ir dažādas atsauksmes - ne visas pozitīvas un slavinošas. Bet man patika tā vieta un arī nobaudītie ēdieni šķita pietiekami garšīgi, lai mēģinātu tur branču.

Nymph 23. novembris 2015 12:46 VIT@

Es pilnīgi Tevi saprotu, arī mans vīrs vakardien teica - pa tiem 40 EUR, ko mēs tur "noēdām", mājās varējām tādas dzīres sev sarīkot :)

Ciao 23. novembris 2015 12:38 Nymph

laikam esmu no tiem tipāžiem, kas izvēlētos pēc piedāvājuma, tīri godīgi. Jo iet uz brunch, kādu var pats pagatavot mājās neliekas interesanti, bet ja ir medījuma gaļa, zosu aknas, labs augļu un dārzeņu, siera asorti, kas nav ikdiena... tādas kūciņas un mīklas izstrādājumi, kurus nepārdod katrā otrā veikalā.. nu tu saproti ko domāju..mājās nepiejami (varbūt) produkti. Un tad būtu gatava maksāt ar 20 euro ar nesāpošu sirdi :D

Nymph 23. novembris 2015 12:27 VIT@

Es domāju, ka netrūkst, piemēram, tepat Rīgā arī ideālu Brunch vietu ar daudz labāku piedāvājumu. Vienkārši neticu, ka tā nevarētu būt, jo, piemēram, nesen izbaudījām kolektīvās vakariņas Riviera, kur mums bija sarunāts uzkodu galds par cenu 12 EUR/pers. un es varu teikt, ka gan ēdiena kvalitāte un garša, gan izvēle bija IZCILA. Un Riviera jau nev nekāda lētā ieskrietuve - biju ļoti patīkami pārsteigta par to, ko saņēmām par to cenu.

Ļoti labas atsauksmes esmu dzirdējusi par MC2, bet nezinu, kā tur ar tiem piedāvājumiem, cik regulāri/neregulāri u.t.t.

Pagaidām "papētīšu tirgu" un padomāšu, kur vēl varētu aizdoties pamēģināt un novērtēt :) Nu, tā, ka atmest pilnībā domu par branču kā pasākumu labai pasēdēšanai un paēšanai, negribētu, jo vēl ticu, ka var atrast pērles :)

Ciao 23. novembris 2015 12:13 Nymph

it kā lasu atsauksmes internetā no daudzām vietām, visi apmierināti ar brunch ideju (ne par Dīkļu pili nav lasīts), bet kopumā... jāsaka kad redzu piedāvājumu, man mazliet sašķobās seja par cenu, jo vidēji šīs otrās brokastis maksā 15 euro kategorijā cilvēkam, kas ir nudien daudz..un ja es lasu, ka sulas no tetrpakām un lētie marinējumi un slikts asorti nu tad jebkāds brunch tiek atcelts jau domās viesojoties Latvijā, tas fakts. Paldies par izsmeļošu info, beidzot lasu tiešām ko godīgu šajā sakarā, jo atzīšos man nav ticamības pārspīlēti labiem slavinājumiem un bildē tai pat laikā redzu tik kruasānu un mazu siera asorti...

Linduchy 23. novembris 2015 10:47 Nymph

Nu re, tad jau viss līdzsvarā - sarūgtinājums vienā vietām, bet otrā - prieciņš :) (Y)

Nymph 23. novembris 2015 10:38 Catwoman

Mjā, tas tādu mazliet rūgtumiņu dienas kopējai noskaņai piedeva, toties ar atzinīgiem vārdiem varu novērtēt Valmiermuižas alus darītavu. Ahh, tas tiešām bija SUPER pasākums! :)

Sākot ar ekskursiju pa pašu darītavu un stāstiem par muižas vēsturi, par alus tapšanas procesu, kur katram ir iespēja nogaršot dažādos iesalus, no kuriem tieg gatavots alus, pasmaržot apiņus un raugu, apskatīt visu alus gatavošanas procesu, bet noslēgumā - piedalīties alus degustācijā. Turklāt, ir padomāts arī par alum atbilstosam uzkodām (un nē - nevis cipšiem un sieru, bet gan ļoti garšīgiem Liepkalnu maizes ceptuvē gatavotajiem Drabinu sepumiem un iesala cepumiem, savukārt mazajiem degustētājiem, kuriem vēl līdz alum jāpaaugas, bija iespēja nogaršot dažādos bezalkoholiskos spirdzinājumus - iesala dzērienu, zelterus ar dažādajām garšām un bonusā - pasu gatavotu iesala saldējumu :)

Un, jā - arī Valmiermuižā ir dabūjams brančš (ja pareizi atceros - 14 EUR/pers.), par kuru esmu droša, ka tas varētu izvērsties par ļoti garšīgu pasākumu :)

Linduchy 23. novembris 2015 10:28 Nymph

Njā, nepatīkami :S

Nymph 23. novembris 2015 10:09

Man atkal ir ko teikt :)
Tā nu iegadījās, ka radās iespēja baudīt branču Dikļu pilī. Dikti jau nu "excited" biju, gaidot šo pasākumu, neslēpšu arī, ka, ņemot vērā ne mazo cenu (20 EUR/pers.) tomēr bija arī salīdzinoši augstas ekspektācijas, bet... gaidīto baudījumu īsti līdz galam tā arī nesasniedzu, bet sīkāk - turpinājumā.

PIrmā lieta, kas mani nudien nepatīkami pārsteidza, bij LIELAIS CAURUMS baltajā galdautā!!! Nu, tāds, ap 1.5cm diametrā. Konkrēts caurums. Lai gan abas ēdamzāles iekārtotas tādā kārtīgā pils stilā, turklāt, no rīta, baudot branču, var paveikties un izbaudīt arī saules starus, kas iespīd mazākajā telpā caur karaliski drapētajiem aizkariem, tomēr TAS caurums man kaut kā automātiski mazliet nosita prieku par telpas kopējo atmosfēru. Arī netīrie krēsli (un netīri tiešām bija vairāki krēsli...). Es saprotu - gaišais krēmīgi dzeltenais auduma pārvilkums noteikti smērējas dikti ātri ēdināšanas zonā, tomēr... arī manai ēdienkartei bija uzlikts pamatīgs kleksis, turklāt, ēdienkarte jau nebija tāda milzu, ādas vai brokāta vākos iesieta, ka to nevarētu nomainīt - ņemot vērā, ka tas bija īpašais piedāvājums, ēdinkartītes bija nelielas, mazākas par A5 formāta lapiņu, kas vēl pārlocītas uz pusēm. O.k., netīro ēdienkarti piedodu, bet to caurumu un šmucīgos krēslus - ni un ni.

Cenā iekļauts viss - gan dzērieni (tējas, kafijas, sulas, ūdens), gan brokastu/auksto uzkodu galds, gan papildus viens siltais ēdiens (pēc izvēles no 3 piedāvātajiem). Nu, kafija tika "pasniegta" vienkārši - uz galda nolikts automāts, kur saspaidi podziņas un Tev iztek jau, piemēram, "latte"... tas man kaut kā... nezinu... ne visai, bet labi, sīkums. Sulas - varu garantēt, ka no tetrapakām, vienkārsi pārlietas krūzēs, lai smukāk izskatās. Arī vēl sīkums (bet tomēr liek atcerēties, par cik EUR maciņš palika plānāks).

Bet uzkodu galds mani mazliet mulsināja. Lai gan bija pieejama arī šķēlītes sagriezta aļņa (vai brieža) gaļas desa un, iespējams, liellopa vītinātā gaļa, tomēr mani pārsteidza prastie marinējumi - pēc garšas vislētēkie "KOK" gurķi un šampinjoni, etiķaina pildītā mini paprika... Jā, bija arī kādu 4 veidu sieri un diezgan o.k. desertu izvēle. Arī augļu plate diezgan bagātīga, bet kaut kā nepameta sajūta, ka centās ietaupīt, kur vien var...

Runājot par silto ēdienu, tas nebija slikts, bet tā, lai teiktu, ka tas bija absolūts gastronomiskais baudījums - aŗī gluži nē. Turklāt, šis pat nav mans subjektīvais vērtējums, visiem, kas mēs bijām uz šo branču, kaut kas īsti līdz galam "nepārliecināja".

Katrā ziņā, manuprāt, vai nu šis piedāvājums tad būtu mazliet jāuzlabo, lai tas tiešām atbilstu cenai (vai nu piedāvājot tomēr vēl kaut ko interesantu, piemēram, no mūsu pašu zemnieku piedvājuma, kaut vai visparastāko mājas kūpinājumu izlasīti vai ko tamlīdzīgu, vai arī tad tomēr padomājopt par tiem sīkumiņiem, lai "nesit cauri" lētumu, kas mazliet liek domāt, ka tiec čakarēts), vai arī tomēr japadomā par cenu... Galu galā - uz Dikļu pili vēl arī jānokļūst ;)

Plānoju notestēt arī Rīgā kādus brančus, tad būs ko salīdzināt, bet bagaidām esmu tā kā mazliet vīlusies :)

katam 1. novembris 2015 21:12

Labrāt pievienošu atsauksmi par restorānu Art&Shok - https://www.facebook.com/artishok.eu/?ref=hl
Biju divas reizes - vienu reizi gāju vakariņās otru reizi biju pusdienās. Vakariņās restorānā aizgāju kopā ar draugu kur pavadījām tiešām labu laiku, jo atsmosfēra ir ļoti mierīga, romantiska un var parunāt. Ēdiens bija ļoti garšīgs - paņēmām katrs picu. Godīgi sakot picas bija pat garšīgas nekā manā iemīļotajā Il Patio. Mīkla ļoti garšīga, nav pārcepta, siera daudzums iepriecināja.
Kad gāju pusdienās īpaši iepriecināja labs pusdienu piedāvājums - 25% atlaide visiem ēdieniem.

Nymph 2. jūlijs 2015 13:58

Tā, esmu atpakaļ ar pavisam svaigu atsauksmi par "Rocket Bean Roastery" Miera ielā 29/31, bet tūliņ uzrakstīšu par to mazo atsevišķo blogu ;)

Linduchy 15. maijs 2015 10:19 Nymph

Paldies par ieteikumu :) (Y)

Nymph 15. maijs 2015 09:59

P.S. "Mio" labāk galdiņu rezervēt - mums sanāca pasēdēt tikai stundiņu, jo viss bija rezervēts un pēc stundas nāca jau klienti ar rezervācijām... :)

Nymph 15. maijs 2015 09:21

O, jā, beidzot pabiju arī izslavētajā "Mio". :) Interjers veldzēja manu mākslinieciski romantisko dvēseli un Creme brulee bija dievīgs ar meža ogu "cepurīti" ! :) Tiešām ļoti mīlīga vietiņa pasēdēšanai ar draudzenēm (jā, tieši tā un tikai tā šo vietu iztēlojos, jo šim mēķim tā šķiet vispiemērotākā. Katrā ziņā - piemērotāka kā pirmajam randiņam) :)

Linduchy 19. janvāris 2015 17:20 sweetcherry

Tā mēdz gadīties :S
Ar draudzenēm bijām "Ar mani atkal runā kaijas" - oij kā mani pēc tām vakariņām "rāva" ... drausmas, a meitenēm nekas, tik man īpašā porcija patrāpījās, bet nu tagad metu līkumu, ar 1 reizi pietika visam mūžam :D

sweetcherry 17. janvāris 2015 12:43 Catwoman

Man ar Nometņu ielas Fazendu gan vairs nekas labs nesaistās, biju pēdējā reize tur un man pec tam tā vēders palika jocīgs, arī paziņai tā pat.. svaigais ēdiens labs, bet ceptais lika manīt par nekvalitativu eļļu. Pozitīvas atsauksmes varu teikt par Nometni.. tur gardi, bet ari ilgi jagaida pie dzēriena glazes savs ediens, bet gards gan.

sweetcherry 17. janvāris 2015 12:39 Shalako

Karsto ēdienu var sagatavot arī 10-15 min. Atkarīgs gan no sarežģītības pakāpes. Bet sēdēt pie tukša galda gan nav patīkami.

Kerstyna 16. janvāris 2015 09:56 Nymph

Jā.

Nymph 16. janvāris 2015 08:53

Tā, un nu es varu pievienot vēl vienu atsauksmi - AUSTRA, Kr.Barona 41/43. Izmantojām vakardienas brīvo vakaru un nolēmām beidzot izlietot kolēģu dāvināto dāvanu karti šajā restorāniņā. Par ēdienu esmu patīkami pārsteigta - vismas mēs izbaudījām truša galertu ar piedevām, tāpat kā burvīgo, grauzdēto maizi ar dažādām "mērcītēm" - pašgatavotu humusu, sīpolu marmelādi un biešu-mārrutku krēmu. Nebijām rezervējuši galdiņu (ja godīgi - nebiju domājusi, ka būs šeit pilns), bet mums ātri tika izkārtota vieta tik un tā, līdz ar to arī servisu varu uzteikt. Vieta tāda mākslinieciski-hipsterīgi-askētiska, bet šī vienkāršība interjerā pilnīgi un galīgi netraucēja. :) Katrā ziņā - iesaku aiziet. Ēdienkarte, cik noprotu, mainīga, līdz ar to ko konkrētu ieteikt nevarēšu, bet domājams, ka šeit jebkas būs garšīgs (un sajūta arī, ka veselīgs). :)

Nymph 16. janvāris 2015 08:48 Shalako

Piekrītu par gaidīšanu, tomēr, ja tas notiek pusdienlaikā un pie tukša galda (jo maizīte šeit netika piedāvāta kā pats par sevi saprotams starteris) - katra minūte velkas kā mūžība. :)

vecsprofils 16. janvāris 2015 01:13

Palasīju atsauksmes, patīkama tēma. Pati gan nevaru vairs padalīties par šodienas restorāniem un kafejnīcām Rīgā, bet ar interesi palasīšu jūsu atsauksmes :) Nymph, man gan liekas, ka 30min gaidīt karsto ēdienu ir normāli, tas nozīmē, ka pavārs tiešām to gatavo, nevis kā citur, atnes pēc 10-15min, jo tiek vienkārši uzsildīts tas, kas iepriekš sagatavots :)

Linduchy 15. janvāris 2015 16:55

Rīgā ir tik daudz foršu vietiņu, kur ieturēt pusdienas vai uzrīkot pasēdēšanu ar draugiem vakarā, tas priecē. Reizēm gan skumdina, ka daža laba vieta pozicionē sevi kā augstākās raudzes "iestādījumu", bet patiesībā ne vella neatbilst tam (emo)
Noelles pieminētās vietas ikdienas pusdienošanai ir super (pārbaudīts uz savas ādas un savā kuņģī) :D Vēl lieku klāt Fazendu (gan centrs, gan Nometņu ielā), Raw Garden, Dārzs, Pētergailis - nu šīs vietas neliek vilties :)

1 2