Par tiesībām

engeliitc
engeliitc 7. decembris 2011 08:48

Meitenes,kā jums gāja teorētiskajā eksāmenā,kad likāt tiesības?Man braukšanu nokārtot,domāju,nav problēma,bet vot teoriju...Vai eksāmenā bija tādi paši jautājumi,kā csdd mājaslapā? :)...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ashley 19. janvāris 2019 10:36

Man lielākā daļa no CSN testa eksāmena jautājumiem sakrita ar CSDD mājaslapā pildīto.

Apskatat kādas mašīnas ir CSDD braukšanas eksāmenā 2019.gadā - https://burnickis.lv/csdd-eksamena-masinas-auto/

chika 5. janvāris 2012 17:05

Man tik tas viss vēl priekšā, un arī viss būs galā jākārto Valmierā. Šobrīd mani uztrauc tas, ka kursos pasniedzēja ir tāda diez gan - pat nezinu kā raksturot - kad viņa ko stāsta miegs nāk. Viņa kaut kā neinteresanti to visu stāsta, un es neesmu vienīgā kurai tad žāvas uznāk!

engeliitc 5. janvāris 2012 15:27

Man jau šis vairs nav tik aktuāli,nokārtoju valsts teorijas eksi,bez kludam,tagad tikai brauksana :D

sissi3 5. janvāris 2012 01:09

CSDD majas lapa noteikumi atskiras no tiem,kas gramata.Teorija pirmaja reize izkritu,4 kļudas,no tiem jautajumiem 3 redzeju pirmo reizi!!!Plus viena kluda del uztraukuma...Nakamaja diena aizbraucu atkal un nokartoju bez bedu! Brauksanu gan noliku ar pirmo piegajienu! Un tas bija septembri Valmiera!:)

mazinjapeliite 13. decembris 2011 22:58

brauksana bus grutak es braucot loti labi noliku tik no 4.jo instruktori briesmigi ir,vinji redz ka tu uztraucies un vel vairak tevi sabiede..tagad vini tieham tik naudu pelna

engeliitc 9. decembris 2011 18:41

Sodien noliku teoriju :) satraukums bija liels,bet nepamatots :)...!!!

pantai 8. decembris 2011 23:56

ja iekaļ ar kalšanu & bez saprašanas, tad nav jābrīnās, ka mums visādi "āmuri" pa ielām braukā.

engeliitc 8. decembris 2011 16:46

Jēkabpils csdd,kurā taisos likt visi krīt laukā :D..nesaprotu..kurš tik ne liek,no pirmās reizes nenoliek.. :d piekasās par ko tik vien var...vai tik valstij pirms svētkiem naudiņu nevajag :D..

8. decembris 2011 11:18

Es vēl tikai grasos likt taču vīrs mans lika gada sākumā"Vanags" Sigulda-grāmatu pat rokās nepanēma,sēdēja pie datora kādas 2st katru rītu -liekot eksāmenus,atkal un atkal līdz iekala jautājumus pat jau tikai bildi ieraugot,jo viņi atkārtojās un jauni klāt nenāca-nolika skolas eksi ar pirmo,tad Valmierā lika eksi(jautājumi tie paši kas uz PC ),nolika ar pirmo -tad braukšanas eksis kurā savukārt viss bija ideāli vienam instruktoram taču nepatika kā veica kreisos pagriezienus(pie tā piedomājiet)-to nnācās likt otro reizi un arī nolika-biju viņam līdzās un mācijos ar viņu kopā no pirmās līdz pēdējai stundiņai,bet Valmierāradās iespaids kad viņiem ir zināms procents kas vienkārši jāatsijā(braukšanā)jo otrajā reizē pat nepievērsa uzamanību pilnīgi nekam-pat tiem Kreisajiem pagriezieniem kuru dēļ 1x izsijāja!Vēl mācoties ļoti labi pal.īdz dzert Zivju eļļu-kautkā vieglāk šķiet viss iet galvā :D

engeliitc 7. decembris 2011 21:56

Nu man ir labas zināšanas teorētiskajos jautājumos,bet tik un tā bailes...šodien noliku klases eksi.. :) braukšana,tiešām,domāju nebūs man problēma...

kristy26 7. decembris 2011 20:45

Teorijas eamenu noliku ar 1x,aus divus,tur nevar izbraukt uz aptuvenam zinasanam,tur tiesham ir JAZIN!! Un brauksanas examens..es ari domaju,ka nebus nekadu problemu,bet noliku tikai ar 6x, nezinu kur tu karto, bet es liku Valmiera,un tur tie instruktori ir looti piekasigi,katram savas prasibas,un velmes. Kas citam skiet pienjemams,otram liekas lielaka pasaules katastrofa,un kad noliku...ehhh cik laimiga biju.

lauruks 7. decembris 2011 11:34

Kārtoju pirms pusgada! Ir tādi paši jautājumi! Es 2 nedēļas pasēdēju csdd mājaslapā un teorijas eksāmens man bija nolikts! Protams, lai noliktu teoriju ir jāiziet cauri visai grāmatai, vai arī internetā gross.lv var elektroniski darīt to pašu! Noliku teoriju ar 1mo reizi un ar 0 kļūdām! Veiksmi!

kimbra 7. decembris 2011 09:50

Liku pirms 7 gadiem! Svarīgi ir zināt CSN, nevis iekalt no galvas jautājumus un atcerēties atbildes!!!!! Ja esi labi apguvusi un cītīgi lasīsi jautājumus (kuri mēdz būt ar āķi), tad problēmu nebūs!!!!

7. decembris 2011 09:45

kartoju eksamenu 4.5 gadus atpakaļ. teoretiskie jautājumi atšķiras no tiem, kas bija grāmatā un csdd mājas lapā, bet nebija ļoti sarežģīti, ja labi orientējies uz ceļa. nokartoju no 1. reizes :)

engeliitc 7. decembris 2011 08:48

Meitenes,kā jums gāja teorētiskajā eksāmenā,kad likāt tiesības?Man braukšanu nokārtot,domāju,nav problēma,bet vot teoriju...Vai eksāmenā bija tādi paši jautājumi,kā csdd mājaslapā? :)...