Par Taro ietekmi

26. marts 2011 08:33

Jau ilgu laiku briestu aiziet uz Taro konsultāciju, bet kaut kā nav sanācis ar laikiem un tā es dažas dienas atpakaļ savai draudzenei stāstu, ka man nekādi neizdodas tikt. Uz ko viņa man atbildēja, ka labi vien ir, jo Taro esot tik spēcīgas kārtis, ka visu, ko tās izliek- piepildās, arī sliktais. Tagad nezinu ko domāt - es saprotu tā, ja kādā jomā pašam nav skaidra rīcības plāna, tad ar Taro kāršu izlikšanu viss notiek pēc Taro plāna (kā izkrīt kārtis). Gribētu zināt, ko SK meitenes par to domā un ko speciālisti , piem., Māra uz šo atbildētu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 26. marts 2011 15:53

mani kā briestošu kristieti tas vispār nesatrauc,jo ar šīm lietām nevar ietekmēt tos,kuri par kristiešiem ir kļuvuši.
taču šī tēma man ir tuva,jo principā SK uz taro jau ļoti ilgi ir koncentrējies un šķiet jau interesanti tā mistika,tomēr mazliet pietrūkst kāda garīdznieka domas par šādām lietām-tā teikt,tiešām uz ietekmi,ietekmēšanu un psiholoģiju kā tādu..

sandija 26. marts 2011 15:25

dina

es to iemācījos , sapratu, kas tas ir un mani tas vairs pārāk neuztrauc:) Ja godīgi, tad man liekas, ka kārtis atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli. Kad jūtos labi, man nav vajadzības likt kārtis, bet es daudzas lietas iemācījos no Taro. Piemēram, saprast lietas no dažādām pusēm. Tas ir intuīcijas stiprināšanas instruments - tas Taro.

26. marts 2011 12:41

sandija
Iepriekš lasīju ka Tu pārtrauci likt šīs kārtis. Kādēļ?

sandija 26. marts 2011 11:03

dina

ieteiktu Tev nebaidīties. Viss ir tik spēcīgi,cik paši iedomājamies. Tajās kārtīs jau nekā tāda nav. Viss ir galvā.

26. marts 2011 08:33

Jau ilgu laiku briestu aiziet uz Taro konsultāciju, bet kaut kā nav sanācis ar laikiem un tā es dažas dienas atpakaļ savai draudzenei stāstu, ka man nekādi neizdodas tikt. Uz ko viņa man atbildēja, ka labi vien ir, jo Taro esot tik spēcīgas kārtis, ka visu, ko tās izliek- piepildās, arī sliktais. Tagad nezinu ko domāt - es saprotu tā, ja kādā jomā pašam nav skaidra rīcības plāna, tad ar Taro kāršu izlikšanu viss notiek pēc Taro plāna (kā izkrīt kārtis).
Gribētu zināt, ko SK meitenes par to domā un ko speciālisti , piem., Māra uz šo atbildētu?