Par saulīti

avokado
avokado 11. maijs 2012 11:29

Sveikas. Mans ādas tips ir mazliet jocīgs. Sausa āda,kura neņem pretī ne sauli,ne solāriju. Visu mūžu esmu bijusi bāla. Lietoju arī krēmu ar beta keratīnu iedeguma veicināšanai. Bet nekā. Varbūt ir kāds pārbaudīts līdzeklis saulītes pievilināšanai? Varbūt ir kādi vitamīni ādai? Būšu priecīga par katru padomu. Paldies.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lavave 11. maijs 2012 20:30

Arī es loti daudzus gadus nevarēju noķert saules starus...Sevišķi gan nepārdzīvoju,jo karstumā vispār nejūtos īsti labi.Taču kaut kur izlasīju, ka jau februārī jāsāk dienā izdzert 1 glāzi burkānu sulu vai uzēst burkānu salātiņus.Tā laikam izdarījuvismaz 2 nedēļas.Un tiešām,tā bija pirmā vasara kad viegli nosauļojos.It kā citus gadus noslinkoju,,,un tad saku---iedegums nav modē!!!

hiperkeri 11. maijs 2012 15:18

nu,dazjiem jau nemaz nav lemts iesauljoties kaa rudmateem,un iisti par to nepaardziivo..

avokado 11. maijs 2012 12:35

Atvainojos,sajuka. Bildē tas nav tas,ko vēlos. Tas bija maximālais,ko varēju dabūt visu vasaru esot saulītē. Paštonējošos nemāku lietot. Bija nepatīkama pieredze ar pleķaino ādu,paldies.

hiperkeri 11. maijs 2012 11:55

domaaju,ka ne jau keratiinu,bet bet karotiinu Tu lieto:D:D:D
ja aada neljaujaas(vispaar neizskataas,jo peec bildes URGO testam,tu jau esi pietiekami `paaraak` bruuna pashreizreejiem apstaakliem:D),veel jau ir pietiekoshi daudz visaadu pashtoneejosho losionu,gan arii speciaalas proceduuras tuuliiteejam iedegumam..

avokado 11. maijs 2012 11:29

Sveikas. Mans ādas tips ir mazliet jocīgs. Sausa āda,kura neņem pretī ne sauli,ne solāriju. Visu mūžu esmu bijusi bāla. Lietoju arī krēmu ar beta keratīnu iedeguma veicināšanai. Bet nekā. Varbūt ir kāds pārbaudīts līdzeklis saulītes pievilināšanai? Varbūt ir kādi vitamīni ādai? Būšu priecīga par katru padomu. Paldies.