Par rakstura īpašībām

vecsprofils 17. augusts 2013 13:15

* Kādas īpašības vērtējat cilvēkā visaugstāk?

* Kādas ir jūsu vislabākās īpašības? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
spiiguliite 23. augusts 2013 09:48

Ļoti labi jautājumi, ir ko aizdomāties, un tai pat laikā sanāk sevi iepazīt jeb atgādināt sev, kas ir svarīgs...
Atbilde uz 1- punktualitāti, godīgumu pret sevi un citiem, to lai vārdi saskan ar darbiem, līdzcietību, hmm sirds siltumu
Atbilde uz 2- turu doto vārdu, esmu punktuāla, īsāk sakot cenšos būt un dzīvot tā, kā prasu no citiem...

Rebeka 21. augusts 2013 21:07

Sajutos slikts cilvēks, jo kavēju pārsvarā visu un visur :(

Bet man ir arī daudz labas īpašības, vismaz es tā ceru :D

Linduchy 20. augusts 2013 10:06

Citos cilvēkos ļoti novērtēju godīgumu un precizitāti.
Mana labākā īpašība laikam jau ir izpalīdzīgums un spēja uzklausīt.

vecsprofils 19. augusts 2013 19:02 DIO

Mmm, man atkal tā, ka draudzenes vēl nav noprecētas, bez bērniem, tad nu es esmu tā izlēcēja, kura pirmā ieleca ģimenes dzīvē :D Protams, arī man nav tā, ka katru nedēļu notiek informācijas apmaiņa, neatskaitamies par ikdienas gaitām (FB tāpat daudz kas redzams ;)), bet nu tie svarīgākie jaunumi... ja piem. kāda paliktu pēkšņi stāvoklī vai notiek kaut kas tāds nozīmīgs, tad noteikti to paziņotu :)

VIT@ 19. augusts 2013 18:53 Spotorno

nu man arī ir draudzenes, kurām varu piezvanīt, izstāstīt bēdas, priekus utt, taču laikam ejot es redzu absolūti citu ainu, tas vairs nav tā kā agrāk, es arī neesmu vairs tik atklāta kā agrāk , draugiem mazi bērni, arī tā uzmanība vairs nav koncentrēta kā agrāk un tie sīkumi, pa sīkumiem, beigās saproti, ka savas lietas ir savas, un draugi jau pavisam citur ir.. ak jā, man gandrīz visiem, labi ja viens vai divi draugi ir, kam nav bērnu, pārējiem visi mazi bērni. Protams mēs atiekamies, mēs aprunājamies, bet laiks ir daudz ko mainījis ... un mēs pašas esam mainījušās :)

vecsprofils 19. augusts 2013 18:34 DIO

Man laikam otrādāk, ar manām labākajām draudzenēm mums nav tik daudz kopīgu interešu vairs (kopīgās tiešām palika pirms 10-15 gadiem), tagad katrai sava dzīve, ikdiena utt., bet palika tieši tā uzticība. Ja kādai kaut kas notiek vai gribas izkratīt sirdi, tad vienmēr būs tas draudzenes atbalsts ar kuru pakonsultēties, pasūdzēties vai vienkārši papļāpāt par to, ko ar paziņām nerunātu :)

VIT@ 19. augusts 2013 17:08 Spotorno

Uzticību un godīgums var prasīt no vīra, mātes, tēva, bet vai no draugiem, kolēģiem utt... man liekas tas ir tāds plus mīnus sevis mānīšana.. tas viss ir līdz kādai pakāpei, bet noteikti ne pilnībā. Draugiem šajā vecumā savas problēmas, viņiem sen vairs nav laika gar citu draugu problēmām, tā arī šī īpašība tiek tomēr nostumta malā, labi ja vēl paliek kopīgas intereses, visādi citādi, īpaši tuva draudzība ir palikusi un atstāta pirms tiem divesmit gadiem. Turklāt labāk savus noslēpumus draugiem neuzticēt, bet paturēt pie sevis, jo kā saka, cilvēku nevar sāpināt nekas, ko viņš nav teicis :)

vecsprofils 18. augusts 2013 12:34

Man tā ir uzticība un godīgums, pēc manām domām šīs īpašības balsta visu komunikāciju. Draudzībā tu vari būt drošs, ka cilvēks tavu noslepumu neizmantos ļaunos nolūkos, ka draugs nenovērsīsies no tevis neveiksmē, atbalstīs, darba attiecībās tad, ja tavu ideju kolēģis nenospers, attiecībās tad, kad cilvēks nenokrāps uut. utjpr.

Par sevi.. laikam to, ko pati augsti vērtēju, tās īpašības arī pašai ir prioritārās... droši vien vēl klāt labsirdība. Ja kādam tiek vairāk, tad neskaužu, necenšos apzināti kādam kaitēt. Vārdu sakot neesmu "čūska". Izņemot, ja pret mani sākotnēji tiek vērsta negācija, tad gan ar atbildi parādā nepalikšu ;) :D

VIT@ 17. augusts 2013 13:58

Visaugstāk vērtēju punktualitāti un rēķināšanos ar manu un citu laiku. Viss pārējais, mānīšanās utt, reizēm varu saprast iemeslus.
Man pašai liekas man ir daudz labas īpašības, precīzi kādu vienu nevaru izcelt un vispār no malas citiem labāk redzams.