Par neglitajiem plankumiem uz sejas

kakjene30
kakjene30 27. aprīlis 2012 12:26

Sveikas skaistuliites :) Man ir tada raize.Gruutnieciibas laikaa uz sejas paraadijaas neglitii bruuni pigmenti.Nu jau mazulim ir 7 meeneshi.Plankumi kluust blaavaaki bet tie tomeer nepazuud. :( Izraadaas ka ir tads sejas krems ''Melanil'' kas satur B3 vitamiinu un to lietojot plankumi pazuudot. Varbuut kaada sheit ir to lietojusi un var padaliities pieredzee ??

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dveselite 28. aprīlis 2012 20:21

kakjene30 ja tev pirmdien 30.04. 13:00 ir laiks uz pusstundiņu un esi rīdzeniece tad būs iespēja pamēģināt Baldones dūņu kosmētiku (nu jau drīz visi produkti ar nosaukmu ELIĒR) tieši sejai un kā viens no komponentiem būs augsti organiskā dūņu maska kas atbrīvo ādu no visādiem brīnumiem un turklāt izārstē ādu tā ka pēc tam nekādi nesmukumi vairs neparādās.

Cenā maska ir 4,85 100ml

Sejai varēs izmēģināt attīsrošo pieniņu, losjonu, augsti organisko sejas masku ar vairāk kā 800 organsikajām vielām, acu kremu un sejas kremu. Kopā tas maksā 1,50 Ls

ja interesē kur tas notiks raksti man uz i.strazdina@inbox.lv

ja vēl kādai interese droši pievienojieties iepriekš piesakoties, jo būsiet pārsteigtas ka jutīsiet tūlītēju rezultātu.

ligusiks 27. aprīlis 2012 16:38

vairākiem zīmoliem ir 'depigmentation cream' piemēram spāņu BABE zinu ka ir labs -man palīdzēja.

sandijasieviesuklubs 27. aprīlis 2012 13:03

cik zinam, placentas kosmetikai ir sads balinoss efekts ari

kakjene30 27. aprīlis 2012 12:26

Sveikas skaistuliites :)
Man ir tada raize.Gruutnieciibas laikaa uz sejas paraadijaas neglitii bruuni pigmenti.Nu jau mazulim ir 7 meeneshi.Plankumi kluust blaavaaki bet tie tomeer nepazuud. :(
Izraadaas ka ir tads sejas krems ''Melanil'' kas satur B3 vitamiinu un to lietojot plankumi pazuudot.
Varbuut kaada sheit ir to lietojusi un var padaliities pieredzee ??

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā