Par labām ēstuvēm ārpus Rīgas

pece
pece 29. marts 2014 21:26

Tuvojas vasaras sezona un šodien atklājām mazo izbraukumu sezonu, pabijām Lielvārdē un vēlās pusdienas ieturējām kafejnīca Kante. Esmu sajūsmā - porcijas lielas, iespēja piedavās dabūt sākot no frī  kartupeļiem un beidzot ar tvaicētiem, svaigiem vai grilētiem dārzeņiem. Apkalpošana laipna. Cenas sākot no 5 eiro par otrā ēdiena porciju, bet iekļaujot jebkuras piedevas. Attieksme pret bērniem forša. 

Iesaktām atsauksmes arī no citiem netā un foresquare

Varbūt arī jums kas labs iesakāms?

Bilde no šejienes.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 3. aprīlis 2014 16:30 cerite

Ragaciema zivju tirgus pa lielam ir centrāltirgus filiāli, pa citām cenām ;) bet ok, vismaz nesmird un svaigā gaisā!

Toties ragaciema tirdziņā pārdod dikti labas kūpinātas gaļas un marinētas kūpinātas vistas!

pece 3. aprīlis 2014 16:28 krx

Laucienā ir laba kafejnīca? Tas gan ir pārsteigums, būs vasarā jāiemēģina!

Cerīte 2. aprīlis 2014 13:02

Bauskas virziens-Bambaleo Ķekavā un Bērzukrogs Bauska-abos uzmanīgi ar porcijām,tās ir milzīgas.
Jelgavas virziens-Zenmnieku cienasts pie pašas Jelgavas uz apvedceļa vai ari Jelgavā Hercogs Jēkabs,vēl Salt und Pepper.
Madonas virziens-Kore Ērgļos/es ģībstu/,pašā Madonā jau nedaudz švakāka
Daugavpils virziens-Ragāļi/pārbaudīts,kaut nakts vidū/,pie bada Jēkabpils Hesburgers.
Aizkraukle-Panna un Meduslācis/atkal ģībstu/
Ja pa Daugavas otru krastu,praktiski vienīgā iespēja Apšukrogs,laba pašu torte.
Jūrmala-aiz Jūrmalas ,Ragaciemā Bermudas/zivju restorāns / un atkal es ģībstu.Un tad ari labais zivju tirgus

KRX 1. aprīlis 2014 08:22

Pirmais, kas ienāca prātā - Laucienē (Talsu rajons, Rīga - Ventspils šosejā jāmeklē kur nogriezt uz Laucieni) kafejnīca "Galdiņ, klājies!" (Y) - lielas, lētas, garšīgas porcijas. Noteikti tālu no labiem restorāniem, bet fascinē vieta - absolūtā nekurienē!
Vēl man kādreiz ļoti garšoja Igates pils krodziņš (Limbažu rajons, Rīga - Limbaži ceļš caur Raganu). Īpašs ēdiens viņiem ir miežu putraimu plāceņi ar žāvētu gaļu un skābo krējumu (Y) (Y) (Y) mēli var norīt! Taču nu jau vairākus gadus neesmu tur iegriezusies.

Kerstyna 29. marts 2014 21:34

Ērgļos un Madonā " Kore" , Rankas pusē "Lācītes" (Y)