Par konfekšu pušķiem

avokado
avokado 21. augusts 2012 22:32

Ļoti daudz internetā konfekšu pušķiem komentāros esmu redzējusi,ka daudz cilvēki nav šādu dāvanu piekritēji. Man tāda neveselīga interese,kādēļ? Vai Tu vēlētos saņem šādu dāvanu svētku dienā? Ja nē,tad kādēļ?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 23. augusts 2012 13:11

noelle,man jau ir tas dāvināšanas prieks. Ja apzinos,ka cilvēkiem nepatīk šādas lietas,tad tiešām nav iedvesmas taisīt un dāvināt.

Noelle 23. augusts 2012 09:44

Avokado, nevajag nolaist rokas :)
Es, piemēram, savu viedokli paudu vairāk raugoties no tā, ko redzu tajos pašos draugos, galerijās, kur katrs, kam nav slinkums, gatavo auskarus, rokassprādzes, konfekšu pušķus u.t.t., taču ne vienmēr domā par to, kāds ir gala rezultāts, cik tam patiesība ir pievienotā vērtība... Parasti jau tuvākie radi/draugi, kas komentē darbiņus, nenodarbojas ar konstruktīvu kritiku, bet slavē, cik vienmēr viss ir skaisti un jauki. Līdz ar to cilvēciņš neaug, bet turpina savā stilā.
Tavus darbiņus neesmu redzējusi un mazums, varbūt tie tiešām ir skaisti un eleganti, nevis "pliekani", kā to visbiežāk nākas redzēt. Tieši tāpēc, un arī tādēļ, ka ir kolosāli tomēr, ka mums tik daudzi nodarbojas ar jaunradi, Tev ir jāaug un jāattīstās un nevajag apstāties pie esošā. Pēti ārzemju portālus, smelies idejas un noteikti ar laiku un neatlaidību pārspēsi citas :)

avokado 23. augusts 2012 09:28

Tur jau tā lieta. Pati aizraujos ar šādu ziedu pušķu taisīšanu un nemaz nezināju,ka tik daudziem cilvēkiem nepatīk. Bija doma uz 1.09. sataisīt daudz pušķus un uzdāvināt darba kolēģēm,bet izrādās,ka daudzām nepatīk. Arī nezinu,vai kāda no manām darba kolēģēm šeit ir reģistrējusies. :) Bet nu rokas sāk nolaisties taisīt. :(

Ivetta 22. augusts 2012 19:50

Ooo! Interesanti, ka tāda diskusija izveidojusies. Nemaz neaizdomājos, ka varētu tik daudziem nepatikt. Laikam tāpēc, ka pati neesmu kā dāvanā saņēmusi, tikai pati taisījusi iekš sieviešu kluba rīkotām labdarībām, kad ko tādu taisam bērniem.
Bet, ja tā labi padomā... Ja ir izvēles varianti (un tie jau parasti gan ir) labprāt ko citu izpušķotu saņemtu. Ziedi lai ir orģināli, bet piem., ja nāk ar kādu vīnu vai šampanieti, tad to gan varbūt varētu interesanti "ietērpt". Bet viss atkarīgs arī no cilvēka, kas dāvina. Pēc tā arī jutīsi cik patiesi gādāta, rūpēta ir dāvana.

avokado 22. augusts 2012 17:33

Paldies par viedokli.

Noelle 22. augusts 2012 11:25

Man laikam arī vairāk nepatīk nekā patīk, bet vairāk tieši tādēļ, ka izteikti reti esmu redzējusi patiešām gaumīgus, elegantus un kvalitatīvus šos darījumus. Tad mani daudz vairāk uzrunā, ja dabīgo ziedu pušķus papildina ar augļiem vai saldumiem, nekā to kreppapīra pušķi.

milana 22. augusts 2012 09:29

Es arī daru kā cerite, apēdu konfektes un pārējo izmetu. :D

Cerīte 22. augusts 2012 09:26

Tā nu noteikti nav dāvana pieaugušam cilvēkam,ja nu vienīgi kādam bērnam.Man tas atgādina ''cauruma aizlāpīanu''-kaut kas jādāvina ,tad nu dāvinu ko paštaisītu.Man ir nācies reizes 2-3 tādus saņemt -tika izlobīti un izmesti pirmām kārtām,konfekšu kastes tad jau vieglāk pieturēt.Piedod.bet neesmu sajūsmā.

hiperkeri 22. augusts 2012 08:52

Tas sievietēm rada atkarību.Kāzās tā ir ļoti populāra dāvana.Skaisti jau ir,tikai pēc tam kur tos tik daudz -kur likt?
Un tagad ar tiem ir tāpat kā senāk ar auskariem un ziedu brošām-visas tiek gatavotas ar rokām,tik neatkārtojamas,individuālas...tikai nez,kāpēc,viņas visas izskatās vienādi...
Teiksim tā-tā ir pārejoša fāze.

fabrikante 22. augusts 2012 08:52

Man tas liekas tā lēti, prasti, negaumīgi.

kimbra 22. augusts 2012 08:51

Vnk nepatīk.
Mana mamma arī tādus taisa, sanāk jau glīti.... bet man nepatīk un viss!!!! Kaut kā nedzīvi man tie pušķi šķiet! Viena maza puķīte (kaut grāvmalē noplūkta) sniedz daudz vairāk pozitīvu emociju.

avokado 21. augusts 2012 22:32

Ļoti daudz internetā konfekšu pušķiem komentāros esmu redzējusi,ka daudz cilvēki nav šādu dāvanu piekritēji. Man tāda neveselīga interese,kādēļ? Vai Tu vēlētos saņem šādu dāvanu svētku dienā? Ja nē,tad kādēļ?