Par ko Tu vēlētos lasīt SK?

miranda
miranda 8. augusts 2013 14:56

Meitenes, par ko jūs vēlētos lasīt šajā portālā? Kādas tēmas? Kas jums šeit pietrūkst?

Labprāt kaut ko šad tad uzrakstītu, bet tā kā te tāds pieklusums, tad īsti nerodas arī idejas. :) Varbūt izdodas atdzīvināt SK...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 30. novembris 2013 11:28

Mani interesētu vairāk rakstu par zeķubiksēm, legingiem, dejošanu, tusiņiem.

Linduchy 9. augusts 2013 12:07

Mani interesētu:
1) Dažāda dizaina lietas (gan interjers, gan mode utt)
2) Viss par un ap zaļo kustību
3) Apskati no pasākumiem
4) Recenzijas filmām,restorāniem utt.

Cerīte 8. augusts 2013 21:45

Es ar labprāt lasītu par zaļo dzīves veidu,ekonomiju.Varbūt pat kādu romānu-tādu Agatas Kristi garā.

VIT@ 8. augusts 2013 16:14

Nevaru iedomāties ko gribētu lasīt, ja mani kas interesē, visticamāk piedalos diskusijās un veidoju intensīvāku sarunu ar tematiem, kas iznu ir manā interesējošā pasākumā iekšā :) Noteikti pietrūkst zinātnisku rakstu, jaunās tehnoloģijas, izdevīgi pirkumi, kur un kā, tādas tievēšanas, ezotērikas, veselīgs dzīves veids , manuprāt ir tik daudz, ka tiem rakstiem pat vērību nepievēršu , ir jābūt kaut kam ļoti interesantam tad.

miranda 8. augusts 2013 15:44

Agrāk man patika šeit "klubiņu" sistēma - varēja izvēlēties kādu tēmu, par ko regulāri rakstīt (apmēram 2 raksti nedēļā, varēja arī vairāk). Es kādreiz rakstīju par riķošanu ar vingrošanas riņķi - savu pieredzi, ieguvumus, ieteikumus,

miranda 8. augusts 2013 15:39 Spotorno

Par kursu reklāmām pilnībā piekrītu. Ja vēlēšos kādus kursus, noteikti sameklēšu. saprotu, ka tas ir veids kā SK pelna naudu, bet šķiet, ka sāk zust SK sākotnējā iecere, ka te ir vieta, kur pulcēties dažādām, interesantām sievietēm, vieta, kur apmainīties viedokļiem.

vecsprofils 8. augusts 2013 15:37 Spotorno

P.S. Par kultūru - dažādus rakstus par māksliniekiem, to darbiem, arhitektūru, ceļojumiem, interesantām vietām Latvijā un ārpus, bet ne par festivāliem.

vecsprofils 8. augusts 2013 15:31

Man patiktu lasīt par interjeru mājās, iekārtošanu, dāzru, patiktu lasīt par vingrinājumiem, ko var darīt mājās, piem. par gulēšanas uz cietas virsmas lietderību, patiktu lasīt par sociālām lietām un diskutabliem procesiem - pieklājība uz ielas, sabiedriskajā, apkalpošana veikalos, pasaulē notiekošo, piem. tagad Čalovska izdošana, Snoudenu, drošību Internetā, iespējas, mīnusi un plusi, plašākajās un šaurākajās izpratnēs.

Negribētu lasīt - ezotērika, astroloģija, tēmas par šķiršanos, neveiksmīgām attiecībām. Negribētu redzēt tik daudz kursu reklāmas redzamākajās vietās, tur, kur jābūt rakstiem un foruma ierakstiem.

miranda 8. augusts 2013 15:03

Man ļoti pietrūkst raksti par "zaļu" dzīvesveidu. Agrāk Ine daudz rakstīja par "zaļajām lietā", ļoti patika.