Par iherb pasūtījum atgriešanu

mazaa raganina
mazaa raganina 3. augusts 2011 18:11

Man ar iepriekšējo pasūtījumu gadījās sekojošais:mani neapmierināja produkta kvalitāte(smaka+iepakojums, izskatījās, ka jau n-tās reizes sūtīts šurp turp).Turklāt jau otro reizi atpakaļsūtīšanas orderis ir noplēsts!!!Par šo es uzrakstīju viņiem epastu, ka vēlos preci atdod. Liels bija mans pārsteigums, kad bez brīdinājuma man kontā tika atskaitīta nauda un pasūtījumu vēsturē mans produkts ir anulēts. Joprojām no iherb nav vēstules un es nezinu ko iesākt ar to losjonu, mest ārā vai gaidīt kādu ziņu. Varbūt kādai ir gadījies kas līdzīgs???

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gitullis 28. septembris 2013 00:23

Jaunais Iherb kodiņš VPG411

Noelle 3. augusts 2011 19:28

Tā kā mans vīrs ļoti bieži sūta visādus pričendāļus no e-bay, tur tā ir visai bieža parādība, ja prece saņēmēju neapmierina un ir pamatotas pretenzijas, viņi bez vārda runas atgriež naudu vai cirteiz pat izsūta atbilstošu preci, neprasot nosūtīt atpakaļ to nederīgo. Protams, parasti tie ir kaut kādi sīkumi par pāris dolāriem (līdz 10), bet tomēr.

Varbūt uzraksti viņiem vēl vienu e-pastu ar jautājumu, ko Tev darīt ar to preci. Ja viņi neko neatbild, tad uzskati, ka viņiem tas nav vajadzīgs (bet e-pastu, protams, saglabā - ja nu kas).

hiperkeri 3. augusts 2011 18:39

nu ar to naturālo kosmētiku ir tā,ka tā ož,jā. piemēram,man ekokosmētikā pirmais produkts bija mango matu kondicionieris(tas bija sen,bet vēl arvien atceros kā vakar),kurš manam degunam neko neatgādināja neko par mango... rezultātā,katru reizi,kad to lietoju ,man naturāli nāca vēmiens.taču viņu ar prieku paņēma mana draudzene,kura jau bija pieradusi pie eko lietām,un izlietoja priecīga:)

mazaa raganina 3. augusts 2011 18:21

Nu nezinu, man ir aizdomas,ka tas produkts nav īsti labs, jo smird reti riebīgi, turklāt tas skaitās bērnu losjons!!!!

hiperkeri 3. augusts 2011 18:15

varbūt vari pārdot tālāk?

mazaa raganina 3. augusts 2011 18:11

Man ar iepriekšējo pasūtījumu gadījās sekojošais:mani neapmierināja produkta kvalitāte(smaka+iepakojums, izskatījās, ka jau n-tās reizes sūtīts šurp turp).Turklāt jau otro reizi atpakaļsūtīšanas orderis ir noplēsts!!!Par šo es uzrakstīju viņiem epastu, ka vēlos preci atdod. Liels bija mans pārsteigums, kad bez brīdinājuma man kontā tika atskaitīta nauda un pasūtījumu vēsturē mans produkts ir anulēts. Joprojām no iherb nav vēstules un es nezinu ko iesākt ar to losjonu, mest ārā vai gaidīt kādu ziņu.
Varbūt kādai ir gadījies kas līdzīgs???