Par filmām.

lienite
lienite 20. marts 2010 19:27

Filma "Precious", kas bija nomineta arī Oskaram ir briesmīga, bet ne jau tapēc ka slikta. sižets ir vienkārši nežēlīgs. noskatoties nevar nešausmināties pat to, cik briesmīgi cilvēki var būt. vecāki(abi) tik ļoti pari nodarīja savi meitai. filma dabūja arī Oskaru.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
citrons5 14. aprīlis 2010 23:55

Es iesaku noskatīties filmu Krēsla un Jauns mēness tās ir par vampīriem un parastajiem cilvēkiem. Romantiska un nedaudz baisa.

odry 7. aprīlis 2010 10:45

Vakar noskatījāmies filmu Julia and Julie - visām iesaku! Tikai pirms tam kaut ko iesaku uzkost, citādi būs jāskrien filmas vidū uz virtuvi. Filma balstīta uz divu sieviešu dzīvesstāstiem, kuras sevi atrod caur ēst gatavošanu. Pa vidu - mīlošas un jaukas attiecības.

20. marts 2010 20:00

ai, es jau vispār ne par ko nebrinos. Nu nav man vajadziba pēc pārsaldinātām lietām, bet līdz vemšanai piegriezies. paskaties TV filmu pieteikumus- nogalināt, slepkavība, ļaunums.... AAAAAAAAA un tā kā vispār nekā vairs nebūtu.

lienite 20. marts 2010 19:27

Filma "Precious", kas bija nomineta arī Oskaram ir briesmīga, bet ne jau tapēc ka slikta. sižets ir vienkārši nežēlīgs. noskatoties nevar nešausmināties pat to, cik briesmīgi cilvēki var būt. vecāki(abi) tik ļoti pari nodarīja savi meitai. filma dabūja arī Oskaru.