Par bērnu kopšanas pabalstu..

marta777
marta777 31. oktobris 2011 14:29

Sveikas māmiņas! man radās aizdomas, vai valsts ar saviem viltīgajiem noteikumiem atkal mani nav piečakarējusi.. Manām meitām ir 10 mēn. vienai, un 3,7 gadi otrai. Mazākā piedzima šā gada janvārī un no tā brīža sāku saņemt 58lvl mēn. Tad sanāk ka lielajai meitai ir 8lvl un mums ar bēbi jadala tie 50lvl? Gribētu uzzināt vai tam tā jābūt.. Paldies par atbildēm jau iepriekš..:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
marta777 31. oktobris 2011 18:05

Paldies Pece, tieši to arī gribēju uzzināt!

pece 31. oktobris 2011 16:13

Līdz bērna gada vecumam (neatceros precīzi līdz gadam vai līdz diviem) par mazo ģimenes pabalsts (tie 8 LVL) nepienākas.

marta777 31. oktobris 2011 15:48

Esmu stradajusi 5 gadus, bet sezonas darbus, valsts to neuzskata par stradasanu..tapec man min. pabalsts.. gribeju tikai zinaat vai veel 8lvl nav jabuut? Man socialajos ko tadu jautaaja, vai vel 8lvl nav jabut, es nemaceju atbildeet..:)

pece 31. oktobris 2011 15:36

Prasi skaidrojumu vsaa, tikai uzraksti konkrētāk, no tā ko uzrakstīji te, pilnīgi neko nevar secināt! Ne kad strādāji/nestrādāji, kad bija pirms/pēcdzemdību atvaļinājumi, kad bērna kopšanas atvaļinājums.

mimii 31. oktobris 2011 15:27

Ja pirms bērna dekrēta nestrādāji, tad tas tā varētu būt! Bet vispār iesaku VSAA.lv, e-konsultācijas. Aizraksti viņiem savu problēmu un jautājumu, atbild diezgan operatīvi! Man vismaz atsūtīja atbildi tajā pašā dienā!

marta777 31. oktobris 2011 14:29

Sveikas māmiņas! man radās aizdomas, vai valsts ar saviem viltīgajiem noteikumiem atkal mani nav piečakarējusi.. Manām meitām ir 10 mēn. vienai, un 3,7 gadi otrai. Mazākā piedzima šā gada janvārī un no tā brīža sāku saņemt 58lvl mēn. Tad sanāk ka lielajai meitai ir 8lvl un mums ar bēbi jadala tie 50lvl? Gribētu uzzināt vai tam tā jābūt.. Paldies par atbildēm jau iepriekš..:)