Paplašinātas poras

plastic
plastic 10. februāris 2011 13:30

Man uz vaigiem ir paplašinātas poras. Tagad kad paliek drusku siltāks, viņas kļust tādas pamanāmakas. Varbut varat ieteikt kādus līdzekļus, maskas utml. Blogs par to nav bijis?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kosmetologe 11. februāris 2011 15:59

Šis stienītis ar cilpiņu galā kosmetologu vidē tiek dēvēts par karotīti. Kad ādas poras ir pietiekami atvērtas ( ar vapazonu, tvaiku vai spec. kosmētiskajiem līdzekļiem), tad ar karotīti var veikt sejas tīrīšanu - ar to cilpiņu stingri brauc pa ādu, ar otru roku fiksējot ādu. Tā var dabūt ārā melnos komedonus. Taču - es uzskatu, ka šis stienītis ir daudz traumatiskāks, nekā manuāla sejas tīrīšana. Taču ir labs grūti piekļūstamām vietām - galvenokārt pie deguna spārniem sānos.

baibele 11. februāris 2011 15:47

Body shop redzeeju taadu stieniiti metaala ar locinju, ar ko tiiriit poras, varbuut kaadai no Jums jau ir pieredze par sho riiku?

plastic 11. februāris 2011 10:36

O, liels paldies! (F)

kosmetologe 11. februāris 2011 10:30

Labdien, meitenes! Ieteiktu sekojošu plānu: 1) 'veikt rūpīgu sejas tīrīšanu, jo nav jēgas censties "aizvērt" poras, kuras nav iztīrītas. Mājas pastākļos var veikt tvaika vanniņas, pēc kurām saudzīgi iztīrīt to, kas nāk labprātīgi ārā, nevis pārlieku spaidīt.
2) ja āda būs iztīrīta, un poras tukšas, tad tās būs vieglāk arī aizvērt. Te iesaku aromterapiju: poras labi palīdz aizvērt, piemēram, cipreses, pačūlijas ēteriskās eļļas. Recepte: uz 10 ml bāzes eļļas ( ieteicams vīnogu kauliņu eļļa, jo viegla) 1-2 pilieni ēter. eļļas.
Lai vecās!:)

plastic 11. februāris 2011 09:16

esmu mēģinājusi, jasaka ka nez vai kvalitatīvas mālu maskas. šobrīd izmantoju Garnier savelkošoas plaksnītes :D visas dienas garumā poras savelkās, bet no rīta process jaatkārto. jaska ka tās plāksnītes tādas kodīgas un āda paliek jūtīga.

lama 10. februāris 2011 23:58

plastic. pameegini kaadu kvalitatiivu maalu masku ar savelkoso efektu - 1x nedeelaa, gan iztiiriis, gan savilks.

smukaa 10. februāris 2011 14:15

Laikam nav..
Bet var paskatiities kaadas savelkoshas maskas..
Janai teema blogam;)

plastic 10. februāris 2011 13:30

Man uz vaigiem ir paplašinātas poras. Tagad kad paliek drusku siltāks, viņas kļust tādas pamanāmakas. Varbut varat ieteikt kādus līdzekļus, maskas utml. Blogs par to nav bijis?