Palīgā

satrauktā
satrauktā 29. augusts 2013 16:50

Sveikas :) Man radās problēma kuru nezinu kā atrisināt, vēlos lūgt jusu padomu un domas. Vakar reģistrējos iepazīšanās portālā, skatoties vīriešus vienu pēc otra, ieraudziju savas labākās draudzenes puisi, biju šokēta, domāju nu labi atri apskatīšos ko vins tur dara un kad pēdējo reizi bijis , skatos pirms stundas, tad atri izdzēsos un man radās ašā doma, piereģistrēties ar ne savu vārdu. un uzrakstīt , kāda būs atbilde. Uzrakstiju nevēlies iepazīties? viņš atbildēja Chau, varam jā, un tagad turpinu ar viņu saraksti., draudzene ir viņā iemīlējusies līdz ausīm, ko man darīt viņai pateikt ? Kā pateikt? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 30. augusts 2013 14:21

Hmm.... bet ja pasaka anonīmi, bet šie izrādās svingeri, tad jau viss O. k. :D :D :D Abi pasmiesies un turpinās svingerot tālāk... tādā gadījumā draudzenei nebūtu jādusmojas ne uz puisi ne savu draudzeni... :D Ja viņā pārdzīvotu pēc anonīmās vēstules tad būtu skaidrs, ka nekāda svingeru, sado- mazo būšana tur nav viņiem.... :D

Hmmm... itkā jau pareizi būtu bijis, ja tu neiesaistītos, bet nu zinot sevi man arī interesētu, tīrā sieviešu stulbā ziņkāre... un tam 100% nebūtu sakara ar to ka man tas puisis patiktu...

Linduchy 30. augusts 2013 12:17 satrauktā

''Draudzene vairak kārt tika bridināta par to ka viņas tagadējais čalītis ir "babņiks" un ka viņam meitenes vien prātā'' - WTF??? Man šķiet, ka Tu šobrīd tiešām jau par traku esi iesaistījusies šajā lietā. Lai dzīvo kā dzīvo, ja reiz viņus abus viss apmierina! Nelien Tur, kur tev nelūdz ;)

satrauktā 30. augusts 2013 11:29 Spotorno

Paldies, par to :)

vecsprofils 30. augusts 2013 11:27

Jā, tā doma "kāpēc vajadzēja rakstīt" man arī bija paskrējusi galvā, pareizi DIO saka, ka tā tiešām jau bija lieka darbība, uzņemšanās pārbaudīt (vai tev to prasīja?).
Bet nu kas izdarīts, izdarīts. Situācija vienalga ļoti nepatīkama. Esmu par diviem variantiem - vai nu neteikt vispār, vai paziņot, bet anonīmi.

satrauktā 30. augusts 2013 11:26 DIO

Nē man viņš nepatīk vienkārši izskaidrojums kāpēc viņš ir iepazīšanās portāla, viss šķiet tik aizdomīgi,

VIT@ 30. augusts 2013 11:23 satrauktā

mani piemēri netika attiecināti uz tavu draudzeni, nestreb karstu :D Bet tava iejaukšanās ir absolūti lieka, lasīt pirmo manu komentāru.. tad jau Tev pašai tas puisis arī patīk ...

satrauktā 30. augusts 2013 11:17 Noelle

Draudzene vairak kārt tika bridināta par to ka viņas tagadējais čalītis ir "babņiks" un ka viņam meitenes vien prātā, viņš ir griezsirdīgākais puisis kādu savu mūžu esmu redzējusi, liekas ka aiz tās lielās griezsirdības slēpjās kaut kas cits. Kādēļ man ienāca prātā uzrakstīt? Jo biju šokā ieraudzīdama vinu tajaā portāla, un to ka viņš ir biežs tā apmeklētājs, radās jautājumi , ko viņš tur ir pazaudējis. Un tā kā draudzeni pazīstu ļoti , ļoti labi viņa nav nekāda trio sexa piekritēja, un kaut kādas tādas lietas, esmu dzirdējusi ari tā puiša domas par sexu starp vairāk nekā 2 cilvēkiem viņš ir kategoriski nē!(Y)

Linduchy 30. augusts 2013 10:58 DIO

Cik precīzi uzrakstīji, parakstos zem katra tava vārda :) (Y)

VIT@ 30. augusts 2013 10:21 Noelle

Te ir tā lieta , ko es saucu par iejaukšanos privātajā sfērā pārāk dziļi, jo mēs nekad nezinam tās patiesās attiecības mūsu draudzenēm, varbūt kāds mans draugu pāris piekopj sad mazo vai svingerismu vai citādu sabiedrībai ne pārāk populāru rotaļu ar daudziem iejauktiem cilvēkiem, bet tas ir viņu un tas viņiem patīk un tagad kādam jaukties iekšā tajā, tas liekas absurds, tāpēc es esmu šajā ziņā par to, ka jebkāda iejaukšanās nav normāla. Arī tā ieklapēšana, ko nākas bieži lasīt, nu kamēr sieviete negribēs , lai tas viss pārstātu, tikmēr nekas nenotiks, tikmēr ļaus sevi i klapēt, i krāpt , visu ko citu, tas nav draudzeņu spēkos to apturēt ... :)

Noelle 30. augusts 2013 09:59 DIO

Arī labs jautājums - kas pamudināja uzrakstīt? Ja jau sākotnēji bija mērķis "pārbaudīt", tad jau šeit ir pašai iekšā kaut kāda nosacīta problēma, kas mudināja to darīt. Cita lieta būtu, ja puisis būtu pats rakstījis, uzsācis sarunu.

VIT@ 30. augusts 2013 09:45

Es atkal domāju pavisam no cita skata punkta... Tev tas puisis patīk? Jo es citādi nevaru izskaidrot kāda iemesla pēc Tev būtu bijis jāuzsāk sarakste, lai it kā pārbaudītu .. katram ir jāizbrien cauri savai pieredzei un viss. Tu izklausies ļoti jauna tamdēļ, ja patiesi esi laba draudzene, izdzēsies no tā iepazīšanās portāla un aizmirsti viņas puisi un esi laba draudzene, ja Tev tas protams liekas svarīgi.

Cerīte 30. augusts 2013 09:30 satrauktā

Man 2 draudzenes tāds paziņojums izšķīra uz visiem laikiem ,īpaši tādēļ ka tā viena ar puisi apprecējās tā kā tā.

Noelle 30. augusts 2013 09:29

Mana draudzene arī reiz man stāstīja, ka mans toreizējais draugs raksta viņas draudzenei un aicina pie sevis uz tēju.
Nekāds naids mūsu starpā neizcēlās. Patiesībā, es būtu viņai ļoti pateicīga, ja viņa šo faktu man būtu izstāstījusi sīkumos un detaļās, respektīvi - visu, ko par to zina.
Ko ar šo vēlējos teikt - tas ir ĻOTI atkarīgs no jūsu savstarpējām attiecībām, rakstura u.t.t. un nevar no malas ieteikt, ko darīt - teikt vai nē. Tas ir jājūt. Var gadīties arī tā, ka teica Spotorno.

satrauktā 29. augusts 2013 22:22 Spotorno

daudzi to viņas draugu nepazīst, domajams satiekot vinu pec kaut ka tada pazinosanu nevaretu nepalikt sarkana vai pateikt taisnibu, žēl ka viņai tāds pagadijies

Rebeka 29. augusts 2013 19:47

Es arī esmu par anonīmo paziņošanu.... Jo ja cilvēkam rozā brilles vari tikai sanaidoties ar draudzeni...

Saulespuķe200 29. augusts 2013 19:14 Spotorno

Tas par to anonīmo veidu ir laba ideja, manuprāt.

vecsprofils 29. augusts 2013 17:28

Ļoti kutelīga situācija. Ja stāstīt draudzenei, tad tikai tādā gadījumā, ja viņa pati kaut ko stāstījusi par viņa neuzticību. Savukārt, ja draudzenei rozā brilles uz acīm un tu tagad tādā veidā iejauksies, vari vēl uztaisīt "lāča pakalpojumu". Ja arī kaut kā paziņot, tad savādakā veidā, ne personiski, bet kaut vai anonīmā veidā nosūtīt draudzenei saiti uz drauga profilu iepazīšanās portālā. Lai tad abi tiek paši ar to galā.